Září 2012

6 kapitola

30. září 2012 v 21:26 | Rybiska
Další kapitola :) Ještě přídám kresbu Donny

Kapitola 4.

24. září 2012 v 19:51 | DeeDee |  Volání rodiny
Ahoj... Mám tady něco pro čtenáře VR... Další kapitolu

Kapitola 3.

21. září 2012 v 18:25 | DeeDee |  Volání rodiny
Tak po opravdu dlouhý době přidávám třetí kapitolu =D tak snad se bude líbit ;)

5 kapitola

18. září 2012 v 16:07 | Rybiska
Další výkres co jsem pro vás nakreslila . Nik světlovlasí s očima do fialova .

4 kapitola

12. září 2012 v 17:30 | Rybiska
A máme tu čtvrtou kapitolu i s dokumentací . Je to Alice a černá kočka . Sama jsem to kreslila , pak vyfotila a nakonec upravila a dala jsem . Snad se bude líbit . Přeju krásné počtení .

3 kapitola

9. září 2012 v 21:38 | Rybiska
"Já jsem Elis " přestavila jsem se .

"Moc rád tě poznávám . Máš nádherné oči skoro jako by připomínaly krev ." Krev? Trochu jsem nadskočila , když upír zmínil slovo krev . Ty jeho oči mi připomínaly ty moje . Byly si tak podobné , ale na rozdíl ode mě měl světlejší vlasy . Já je měla skoro černé , ale on jemu se leskly při svitu měsíce a hvězd a měl je hnědé jako kaštany .

"Když se zmiňuješ o krvi nechceš mě vycucnout , že ne ?" zažertovala jsem a on vyprsknul smíchy .

"Sakra prokoukla si mě , ale ne . Jen tak žertuju . Chtěl bych . Tvoje krev bude určitě lahodná , ale umím se ovládat i když v tví přítomnosti to jde těžko jsi tak nádherná " odhalil své špičáky a připlížil se ke mně . Najednou jsem uslyšela zvuk a s keře vystoupil Nik .

"Neruším ? Hele upíre neměl by si být na koleji zachvýly svítá ?" Paul ustoupil vysekl mi poklonu a než zmizel v jeho očích se zabliklo .

Když jsme osaměly . Vykřikla jsem na Nika "Hele měla jsem vše pod kontrolou jsi můj bodygart nebo co ?" začal se tvářit nasupeně .

"Si se zbláznila ? Vyděl jsem to v jeho očích chtěl tě kousnout . nemůžeš flirtovat s upíry zvlášť sním ne . Jeto namyšlenej čistokrevnej upír " vztekem úplně zčervenal .

"Nechtěl a co máš proti čistokrevnej upírům ?" křičela jsem na něj . To bylo poprvé kdy jsem ho viděla takhle naštvanyho .

"Zabil mojí mámu teda né on ale jinačí čistokrevný upír " ohromeně jsem zírala a za se si sedla na okraj fontány .

"To jsem nevěděla . Je mi to líto" . tvářil se unaveně a sedl si vedle mě .

"Už je ráno směna nám končí . Pojď jdeme do postele ráno máme školu" .

Zvedly jsme se a vůbec nemluvili . Já byla stále zaskočená že Nikovu mámu zabyl upír . Došly jsme do budovy denní třídy a rozloučily jsme se . "Dobrou Niku"

"Dobrou noc Ell a nevyved cestou do postele další blbost". Zamávala jsem mu a cestou na pokoj jsem přemýšlela o Paulovy .

Na pokoji mě čekala hromada oblečení .Sice jsem jí vybalila z kufru ale nestihla uklidit do skříní .Tak jsem se dala do práce , když jsem skončila celá unavená jsem usedla na okraj postele a koukala se z okna . Najednou zaskřípaly dveře a dovnitř nekráčela černá kočka . "Co ty tady děláš ?" usmála jsem se a ona mi skočila na postel a začala se o mě otírat.

"Mňaaau" zamňoukala a já jí začala hladit . Při hlazení jsem si uvědomila že musím jít spát , tak si lehla a ona se mi uvelebila u břicha a já si vychutnávala její hladkou srst jak jsem jí hladila začaly se mi klížit oči . Nakonec jsem při jejím vrnění rychle usnula .

2 kapitola

9. září 2012 v 21:33 | Rybiska
"Ach jo vybalování " Zrovna jsem vykládala školní uniformu pro denní třídu a povzdechla jsi . Černá sukně a rudě až krvavě zbarvený kabát pod kterým budu mít bílou košili se bude určitě hodit k mým tmavý vlasům , ale bohužel musím mít i černou hedvábnou kravatu . Naštěstí boty mám svoje oblíbené černé vysoké kozačky na podpatku . Když jsem konečně vyndala hromadu prádla z kufru vyjekla jsem a rychle běžela na schůzku s Nikem . Dnes budu mít první hlídku .

Přiběhla jsem celá udýchaná a uviděla jak na mě čeká vysoká temná postava otočena zády . Musela jsem toho využít . Potichu jsem se proplížila až za něj a bouchla ho kamarádsky do zad ."Ahoj Nikuuuu" zakřičela jsem mu do uší .

"Au si normální " Tvářil se ublíženě a já se rozesmála .

Pozorně jsem si ho začala prohlížet . Byl o rok starší a jeho do zlatova blond vlasy s očima do fialova úplně zářily v nočním světle. "Páni tobě to dneska sekne " . Zatím co jeho světlé barvy vynikli v denní uniformě . Moje ebenově černé vlasy a oči které házely barvu do červena nějak splynuly s oblečením . "Moje první hlídka nemůžu se dočkat".

"Není to tak lehké nejdřív ti vypasujeme zbraně a abys měla kondičku poběžíme tam" tetka se zase ušklíbl on .

"To je jako za trest ?" protestovala jsem a běžela vedle něho .

"Jo je , ale neboj . Je to kousek . Kdybych byl hodně zlej běžíme kolem toho aspoň pět koleček a nebo já bych seděl a ty bys běžela , ale taky musíme hlídat tak někdy jindy " naschvál zrychlil a já litovala , že jsem na něj vybafla . "Málem jsem ohluchnul , ale odpouštím ti protože si moje sladká sestřička ."

Ve skladu zbraní jsem si vzala kůl a pistol se stříbrnými náboji . Bezpečnost především , ale to je jen na nouzové případy . "Na vezmi si i meč tím dokážeš kohokoli zranit tak abys nemusela používat kůl ani pistol " .

"Jo dík . A to se tu stává často ? nechci někoho pořezat mečem , ale vypadám sním nebezpečně . To se mi líbí . " Usmála jsem se na něj a upevnila jsem si meč na pásek .

"Ne moc ne ale nikdy nevíš zvlášť prváci jsou divoký " koukal se na mě jako na učně a mě to dost vytáčelo že si hraje na staršího . a pak jsme vyšly ."Rozdělíme se Ell kdybys něco chtěla přijď budu v posteli ." Rozzářil se mu obličej "ale né dělám si srandu. Já budu hlídat tady a ty na druhý straně ok parťáku ? "

"Jo Jo"souhlasila jsem a šla po trávě na druhou stranu všude bylo ticho , tak jsem si sedla na okraj fontány kolem který jsem, zrovna procházela a pozorovala noční oblohu .

"Ahoj " . Pozdravil mě Mužský hlas a já okamžitě vyskočila a ohlídla se . Nikde nikdo . Tak jsem se obrátila zase zpátky a najednou jsem uviděla kluka . Podle bílého , oblečení , černých bot a červené kravaty byl určitě s noční třídy . A podle rychlosti to byl upír a náramně hezký.

"Aahoj" vykoktala jsem nervózně . Byl strašně blízko mě tak jsem ustoupila . "Co tu děláš ?"

Přívětivě se na mě usmál takovým tím způsobem až se podlamují kolena" Procházel jsem se a najednou jsem spatřil krásnou dívku ." taky se kouknul na nebe jako já před chvilkou a pak mě do očí "Promiň nepřestavil jsem se jmenuju se Paul" .

Kapitola 2.

9. září 2012 v 14:49 | DeeDee |  Volání rodiny
Zdravím... Jak se máte? Mám tu pro vás další kapitolu VR.... Tak snad se vám bude líbit.

Kapitola 1.

8. září 2012 v 12:47 | DeeDee |  Volání rodiny
Tak a máme tu novou kapitolu VR =D. Tak snad se bude líbit. Není nic moc, je celkem krátká, ale brzy přibudou lepší.

Hvězdy

7. září 2012 v 23:50 | Rybiska |  Básničky
Hvězdy a láska májí někdy hodně společného ,a proto tohle chci věnovat lásce mého života miluji tě .


Prolog

7. září 2012 v 15:49 | DeeDee |  Volání rodiny
Ahojdá lidi... Mám tu novou povídku (nebo spíš další).Smějící se Tak snad se vám bude líbit a budu moc ráda za komentář.Usmívající se
Je to o šesnácti letý dívce jménem Keila. Který se změnil život z minuty na minutu... Jedinou oporou jí je duch její mrtvý setry.

1 kapitola

5. září 2012 v 20:52 | Rybiska
Ahoj začínám psát knihu a tohle je první kapitola snad se bude líbit :)

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda