2 kapitola

9. září 2012 v 21:33 | Rybiska
"Ach jo vybalování " Zrovna jsem vykládala školní uniformu pro denní třídu a povzdechla jsi . Černá sukně a rudě až krvavě zbarvený kabát pod kterým budu mít bílou košili se bude určitě hodit k mým tmavý vlasům , ale bohužel musím mít i černou hedvábnou kravatu . Naštěstí boty mám svoje oblíbené černé vysoké kozačky na podpatku . Když jsem konečně vyndala hromadu prádla z kufru vyjekla jsem a rychle běžela na schůzku s Nikem . Dnes budu mít první hlídku .

Přiběhla jsem celá udýchaná a uviděla jak na mě čeká vysoká temná postava otočena zády . Musela jsem toho využít . Potichu jsem se proplížila až za něj a bouchla ho kamarádsky do zad ."Ahoj Nikuuuu" zakřičela jsem mu do uší .

"Au si normální " Tvářil se ublíženě a já se rozesmála .

Pozorně jsem si ho začala prohlížet . Byl o rok starší a jeho do zlatova blond vlasy s očima do fialova úplně zářily v nočním světle. "Páni tobě to dneska sekne " . Zatím co jeho světlé barvy vynikli v denní uniformě . Moje ebenově černé vlasy a oči které házely barvu do červena nějak splynuly s oblečením . "Moje první hlídka nemůžu se dočkat".

"Není to tak lehké nejdřív ti vypasujeme zbraně a abys měla kondičku poběžíme tam" tetka se zase ušklíbl on .

"To je jako za trest ?" protestovala jsem a běžela vedle něho .

"Jo je , ale neboj . Je to kousek . Kdybych byl hodně zlej běžíme kolem toho aspoň pět koleček a nebo já bych seděl a ty bys běžela , ale taky musíme hlídat tak někdy jindy " naschvál zrychlil a já litovala , že jsem na něj vybafla . "Málem jsem ohluchnul , ale odpouštím ti protože si moje sladká sestřička ."

Ve skladu zbraní jsem si vzala kůl a pistol se stříbrnými náboji . Bezpečnost především , ale to je jen na nouzové případy . "Na vezmi si i meč tím dokážeš kohokoli zranit tak abys nemusela používat kůl ani pistol " .

"Jo dík . A to se tu stává často ? nechci někoho pořezat mečem , ale vypadám sním nebezpečně . To se mi líbí . " Usmála jsem se na něj a upevnila jsem si meč na pásek .

"Ne moc ne ale nikdy nevíš zvlášť prváci jsou divoký " koukal se na mě jako na učně a mě to dost vytáčelo že si hraje na staršího . a pak jsme vyšly ."Rozdělíme se Ell kdybys něco chtěla přijď budu v posteli ." Rozzářil se mu obličej "ale né dělám si srandu. Já budu hlídat tady a ty na druhý straně ok parťáku ? "

"Jo Jo"souhlasila jsem a šla po trávě na druhou stranu všude bylo ticho , tak jsem si sedla na okraj fontány kolem který jsem, zrovna procházela a pozorovala noční oblohu .

"Ahoj " . Pozdravil mě Mužský hlas a já okamžitě vyskočila a ohlídla se . Nikde nikdo . Tak jsem se obrátila zase zpátky a najednou jsem uviděla kluka . Podle bílého , oblečení , černých bot a červené kravaty byl určitě s noční třídy . A podle rychlosti to byl upír a náramně hezký.

"Aahoj" vykoktala jsem nervózně . Byl strašně blízko mě tak jsem ustoupila . "Co tu děláš ?"

Přívětivě se na mě usmál takovým tím způsobem až se podlamují kolena" Procházel jsem se a najednou jsem spatřil krásnou dívku ." taky se kouknul na nebe jako já před chvilkou a pak mě do očí "Promiň nepřestavil jsem se jmenuju se Paul" .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DeeDee DeeDee | Web | 10. září 2012 v 10:15 | Reagovat

Moc, moc, moc zajímavý =D moc se povedlo Domi

2 Tonča Tonča | Web | 10. září 2012 v 18:03 | Reagovat

Zajímavý, povedený, skvělý ;)

3 Rybiska Rybiska | 10. září 2012 v 21:06 | Reagovat

děkuju moc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda