3 kapitola

9. září 2012 v 21:38 | Rybiska
"Já jsem Elis " přestavila jsem se .

"Moc rád tě poznávám . Máš nádherné oči skoro jako by připomínaly krev ." Krev? Trochu jsem nadskočila , když upír zmínil slovo krev . Ty jeho oči mi připomínaly ty moje . Byly si tak podobné , ale na rozdíl ode mě měl světlejší vlasy . Já je měla skoro černé , ale on jemu se leskly při svitu měsíce a hvězd a měl je hnědé jako kaštany .

"Když se zmiňuješ o krvi nechceš mě vycucnout , že ne ?" zažertovala jsem a on vyprsknul smíchy .

"Sakra prokoukla si mě , ale ne . Jen tak žertuju . Chtěl bych . Tvoje krev bude určitě lahodná , ale umím se ovládat i když v tví přítomnosti to jde těžko jsi tak nádherná " odhalil své špičáky a připlížil se ke mně . Najednou jsem uslyšela zvuk a s keře vystoupil Nik .

"Neruším ? Hele upíre neměl by si být na koleji zachvýly svítá ?" Paul ustoupil vysekl mi poklonu a než zmizel v jeho očích se zabliklo .

Když jsme osaměly . Vykřikla jsem na Nika "Hele měla jsem vše pod kontrolou jsi můj bodygart nebo co ?" začal se tvářit nasupeně .

"Si se zbláznila ? Vyděl jsem to v jeho očích chtěl tě kousnout . nemůžeš flirtovat s upíry zvlášť sním ne . Jeto namyšlenej čistokrevnej upír " vztekem úplně zčervenal .

"Nechtěl a co máš proti čistokrevnej upírům ?" křičela jsem na něj . To bylo poprvé kdy jsem ho viděla takhle naštvanyho .

"Zabil mojí mámu teda né on ale jinačí čistokrevný upír " ohromeně jsem zírala a za se si sedla na okraj fontány .

"To jsem nevěděla . Je mi to líto" . tvářil se unaveně a sedl si vedle mě .

"Už je ráno směna nám končí . Pojď jdeme do postele ráno máme školu" .

Zvedly jsme se a vůbec nemluvili . Já byla stále zaskočená že Nikovu mámu zabyl upír . Došly jsme do budovy denní třídy a rozloučily jsme se . "Dobrou Niku"

"Dobrou noc Ell a nevyved cestou do postele další blbost". Zamávala jsem mu a cestou na pokoj jsem přemýšlela o Paulovy .

Na pokoji mě čekala hromada oblečení .Sice jsem jí vybalila z kufru ale nestihla uklidit do skříní .Tak jsem se dala do práce , když jsem skončila celá unavená jsem usedla na okraj postele a koukala se z okna . Najednou zaskřípaly dveře a dovnitř nekráčela černá kočka . "Co ty tady děláš ?" usmála jsem se a ona mi skočila na postel a začala se o mě otírat.

"Mňaaau" zamňoukala a já jí začala hladit . Při hlazení jsem si uvědomila že musím jít spát , tak si lehla a ona se mi uvelebila u břicha a já si vychutnávala její hladkou srst jak jsem jí hladila začaly se mi klížit oči . Nakonec jsem při jejím vrnění rychle usnula .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 DeeDee DeeDee | Web | 10. září 2012 v 10:23 | Reagovat

Další krásná kapitola Domí =D moc se povedla ;D

2 Tonča Tonča | Web | 10. září 2012 v 18:05 | Reagovat

skvělé, tímto tempem si mě získáváte čím dál tím víc... XD

3 DeeDee a Rybiska DeeDee a Rybiska | Web | 11. září 2012 v 8:00 | Reagovat

Tk to nás moc těší =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda