4 kapitola

12. září 2012 v 17:30 | Rybiska
A máme tu čtvrtou kapitolu i s dokumentací . Je to Alice a černá kočka . Sama jsem to kreslila , pak vyfotila a nakonec upravila a dala jsem . Snad se bude líbit . Přeju krásné počtení .


Ráno jsme se probudila a černou kočku jsem už nenašla . Asi zase zmizela , tak jak se objevila . Moc jsem se s tím nezabejvala a šla do koupelny . Po rání hygieně jsme se oblíkla a šla za kámoškou .
"Ahoj Donn."

"Dobré ráno jak ses vyspala ?" Optala se mě a nemohla se dočkat až mi něco poví . Moc dobře ne , když jsem měla v noci hlídku , ale to jsem jí říct nemohla.

"Jo dobře , ale mohla bych bejt v posteli věčně ." obě jsme se tomu zasmály a já se únavou protáhla a zívla. "No a jak ty ? Určitě do růžova vypadáš fantasticky." Usmála se na výraz souhlasu a začala vyprávět .

"Už se těším na první hodinu . Poprvé se budu učit ovládat svoje schopnosti . Víš že některý lidi kdo uměli mluvit se zvířaty . Tak jako já se mohl i něco proměnit ? . Četla jsem o tom ." Zamyslela se a její nepřítomný výraz prozrazoval , že pravě na to myslí.

"To by bylo hustý . Škoda že já nic neumím ." smutně jsem konstatovala.

"Třeba budeš umět a třeba i to co já .Budeme běhat po nocích jako vlci a vít na měsíc." Obě jsme se zasmály tý přectavě , ale já věděla že ani jedna takovou schopnost mít nebude . Teda aspoň já ne . "Promiň nechávám se unést . Zní mě to tak úžasně . Ale co ti chci říct měla jsem divnej sen . Viděla jsem se . Přišla jsem k tobě jako kočka a ty si mě hladila a pak usla."

Kočka? ne ne ne ne . To je jen náhoda . Jen sen . Zarazila jsem se , ale naštěstí mě z toho vytrhlo zvonění . Tak jsem nemusela Donně vysvětlovat svůj překvapený výraz . Popřála jsem jí , aby se jí dařilo a sama se vydala na hodinu boje .

Dorazila jsem už ve cvičebním . Připravena nakopat boxovací pytel . Už tam čekal Nikolas a dalších devět Kluků . "Cože??" zvolala jsem nahlas hned co jsem vstoupila. "Já jsem jediná holka?"

Všichni se začaly smát . Jen Nik se tvářil stejně smutně jako včera , když jsme se bavily o jeho matce . Přišel ke mě a promluvil vážným tonem. "Tak Alice začneme ". Nik byl tady učitelem boje , už od ty doby nastoupil . Takže sice jen rok ,ale uměl toho hodně , byl prostě nejlepší . Já a on jsme se to učily už od mala s ředitelem a jelikož to byl jeho syn a mě adoptoval . Tak se to učil mnohem dýl .Poslal mě do koutu s činkama a podal mi. Teda skoro hodil čtyřkilogramovou činku. Měla jsem co dělat , abych nespadla pod tou náhlou tíhou . "Zvedni To 50x jednou ruko a pak je vystřídej .Až to budeš mít řekni a pak budeme bojovat ."

Nevěděla jsem jak mu zlepšit náladu . Tak jsem se na něj přívětivě usmívala . "Dobře . A budu bojovat proti všem a nebo jenom proti tobě ?" Jako by mi četl myšlenky a pomalu se usmál . "Myslím že bych tě porazila ." Byla jsem v boji dobrá moc dobrá , ale Nika by jsem nepřeprala nikdy .

"Nedělej si srandu . Ty výš , že bych tě dokázal přeprat i ve spánku" . To už se smál a já byla šťastná že se už netváří tak smutně a ustaraně .

Rychle jsem to udělala a těšila se , až poznám nové spolužáky . "Seřaďte se s dvojicí na proti sobě a cvičně bojujte . Né že si ublížíte , ale nejdřív si vezměte chrániče . Já se budu koukat jak vám to jde a pak si vás rozřadím." Nikův hlas se rozlehal tělocvičnou a já se postavila naproti klukovy co měl nebesky modré oči a uhlově černé vlasy a ten obličej . Měl ho jako nějaký modelové z časopisů . Nádhera.

"Ahoj já jsem Alice" pozdravila jsem ho

"čau . Já Patrik. Neboj se neublížím ti . Teda ne moc " Začali jsme a já se snažila uhýbat nepřestávajícím ranám od Patrika . Byl rychlej , ale já taky .A když se zrovna nikdo nekoukal .Tak mě uhodil silnou ranou do zad , tak že mi vyrazil dech , ale vzpamatovala jsem se rychle a taky dost naštvala . To se nedělá . S mrštností tygřice jsem mu podkosila nohy a když dopadl na zem na záda celou vahou jsem si na něj lehla a tak ho znehybnila .

"Aliceeeeeee" Křičel na mě můj bratr . Ještě se neučíme znehybňování nepřítele . Mohlas mu ublížit .

"Alee..."

"Ticho . Za trest budeš běhat kolem budovy dokud si pro tebe nepřijdu ."

"Ale Niku . Já ne . Já za to nemůžu . To on si začal." Patrik se na mě s úšklebkem koukal a Nik zase zuřivě .

"Budeš mi říkat Pane učiteli jako ostatní . A nechci nic slyšet . Běž" . šla jsem a pořádně bouchla dveřmi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 DeeDee DeeDee | Web | 12. září 2012 v 18:06 | Reagovat

Fostrýýýý =DDD to mi něco připomíná =3..... že by Rose?

2 Rybiska Rybiska | 12. září 2012 v 18:13 | Reagovat

[1]: Ne ne :D má tam kočku :D a navíc má červeno hnědý oči na papíru je to vidět víc . A světlou kůži.XD

3 Tonča Tonča | Web | 13. září 2012 v 18:32 | Reagovat

Krásný, moc se mi to, zaseXD líbilo!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda