5 kapitola

18. září 2012 v 16:07 | Rybiska
Další výkres co jsem pro vás nakreslila . Nik světlovlasí s očima do fialova .


Při běhání jsem v sobě dusila vztek . Patrik . Kvůli němu tu musím běhat jako blbec . Už jsem obíhala desáté kolečko a chvilku se zastavila , abych si odpočinula , ale nešlo to . Když jsem neběhala , tak ve mě zuřil vztek ještě víc. Přiběhla jsem k prvnímu stromu a začala jsem do něj bušit a kopat . "Alespoň nějak budu bojovat ." Řekla jsem si v duchu . V tom jsem zaslechla jak se ke mě někdo blíží . chvilku jsme si myslela že je to Paul , ale je to upír .Ten na denní světlo nemůže . Zase zašustilo ve křoví a vylezla malá dívka . Teda alespoň menší jak já .

"To chceš ten strom pokácet ?" zeptala se mě a zamrkala dlouhými řasami .

"NE . Jen sem naštvaná tak se uklidňuju . Hele neměla bys být na koleji ? Jak to , že nespíš ? " Její sněhově bílé šaty naznačovaly že je z noční třídy .

"Nemohla jsem usnout a nechtěla jsem být mezi upíry . Tak jsem se šla projít . Asi si nikdy nezvyknu na noční režim . " Její krásné modré oči vypadaly tak smutně a osaměle , že mi jí bylo líto .

"Tady ale nemůžeš být . Pojď půjdu tě vyprovodit . Neboj na to si zvykneš . Jo a já jsem Alice ." Přívětivě jsem se na ní usmála a šla sní k bráně noční koleje .

"Těší mě já jsem Madison . Ty výš kdo já jsem a nebojíš se mě ?" Tvářila se ohromeně a já jsem se začala smát .

"Jo , už to tak vypadá . Ne nebojím pročpak ? Úplněk je až 30.9 a navíc máme tu lesy na to . Nemusíš se bát" Vždycky když byl úplněk . Měly jsme na to ohraničený ohromný pozemek . V kterém jsou lesy hory řeky i jezero . Byl právě určený pro vlkodlaky mohli si tam volně pobíhat aniž by hrozilo že někomu ublíží .

"No asi si zvyknu.Jsi strašně milá." Došly jsme až před bránu s půl měsícem . Což byl znak Noční koleje .Rozloučili jsme se a ona mě objala .

"Tak ahoj a vyspi se ať nejsi unavená." Usmála jsem se na ní a zamávala .

"Ahoj"

Rychle jsem se vrátila a zase začala běhat , když v tom se ke mě přidal Nik . Naschvál jsem se na něj ani nekoukla . Jakoby tam nebyl .Slyšela jsem jak si povzdychnul a začal opatrně mluvit .

"Ach Alice . Tady nejsme na základní škole . Mohla jsi mu ublížit " a dál pokračoval "Byl to jen cvičný zápas a tys ho podkosila."

To už jsem nemohla vydržet a začala jsem křičet ."Já za to nemůžu . To on si začal . Naštval mě ." Nakonec jsem se otočila a výsměšným tonem dodala "Už musím jít mám další hodinu. Pane učiteli" . Rychle sem běžela za Donn a ani se neohlídla .

"Aaaahoj Donn jak ses měla ? Jaká byla první hodina ? a Co máme tet ?" Spustila jsem .

"Matiku." Usmála se a připravovala si věci a přitom povídala . "Supr nejdřív jsme braly co je magie , pak živly a nakonec si nás rozdělili ." Zachichotala se ,když viděla že nechápu . "Já a jeden kluk budeme mít vlastního učitele . On se umí proměňovat v psa . Je nejblíže k mojí magii ." Byla šťastná a já byla ráda , protože mě její usměv uklidňoval . Naklonila hlavu na stranu , tak že se jí zrzavé vlasy uvolnily z ucha a tázavě se zeptala na otázku na kterou jsem jí nechtěla odpovědět . "No , a jak si se měla ty ?."

"Strašně" a začala jsem jí vyprávět o Patrikovy a o Nikovi ."Musím mu říkat pane učiteli . Věřila by si tomu ?" Nestihla mi odpovědět , protože zazvonilo a do třídy vešla učitelka .

"Dobrý den studenti . Jmenuji se Tamara Moldánová a budu vás učit na matiku". Matikářka měla srandovní přízvuk tak jsem občas ze třídy slyšela smích . "Ze začátku probereme základy a pak budeme opakovat ." Matika ubíhala rychle a já se snažila blížit se s ostatními . Tak jsem byla věčně otočená .

"Odkud si myslíte , že je ?" zeptala jsem se kluků vzadu .

"Z Finska . Je z Finska." Ozval se hlas a já se chtěla zeptat . Jak to může tak jistě vědět . Tak jsem se otočila .

"Ty?" Ohromeně jsem zírala na kluka zamnou ."

"Jo jsem to já." Pobaveně mě pozoroval a ve mě zase zuřil vztek . Byl to Patrik .

"Jak víš že je s Finska ? Jo a víš že kvůli tobě mám průser ? Proč ? Proč si mi vyrazil dech ? Byl to jen cvičný zápas .Mohl si mi ublížit!" Odpovídala jsme tím způsobem jak to podobně dělal Nik .

"Je to moje teta .Tvoje průsery mě nezajímaj a pokud si vybavuju .Tak ty si mě podkosila nohy a lehla sis na mě , aby si mě znehybnila ." Tvářil se arogantně a namyšleně a já zčervenala . "Chceš něco vědět? Si strašně těžká" . Těžká jsme rozhodně nebyla na svých 171cm vážím 63kg . To není těžký .

"A ty si strašnej citlivka . Chováš se jak holka." Zásah , zmlknul .

"Ticho!" Učitelky hlas se rozléhal třídou a všichni byly ticho . "Nejsme na kroužku filozofie." Zbytek dne jsme moc nemluvila a Dona se mě snažila utěšit . Tentokrát její milí usměv nezabral .

"Tak ahoj Don vyspi se." Řekla jsme jí , když jsme se loučily .

"Dobrou Liss." Odešla a já se připravila na večerní hlídku .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tonča Tonča | Web | 18. září 2012 v 17:43 | Reagovat

Skvělý

2 Rybiska Rybiska | 18. září 2012 v 19:55 | Reagovat

Děkuju :)si naše stálá čtěnářka to je dobře že jsme tě ještě neomrzely :)

3 DeeDee DeeDee | Web | 19. září 2012 v 14:31 | Reagovat

Domi  ty a tvuj pribeh neomrzite =D moc pekny ;D

4 Rybiska Rybiska | 19. září 2012 v 16:16 | Reagovat

Ty taky píšeš nádherně . :) a děkuju :)

5 DeeDee DeeDee | Web | 21. září 2012 v 12:41 | Reagovat

Tk díky.... Ale jen když se ta kap. načte xD =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda