6 kapitola

30. září 2012 v 21:26 | Rybiska
Další kapitola :) Ještě přídám kresbu Donny


Večerní služba . Zase se nevyspím a potkám Nika . No jo den na nic . Rychle jsem utíkala k bráně . Kde se měla vystřídat denní třída z noční , ale bylo tam nějak narváno . Studentky s denní třídy se chtěly kouknout na nové spolužáky a já měla o to víc práce . "Seřaďte se ! Ať můžou projít". Zapískala jsem na prsty , ale oni se dál tlačily . "Ach jsou jak šílené ." Vzdychla jsem potichu .

"Okamžitě se seřaďte jinak vás vyloučím ." Pronesl Nik a všichni se seřadily . Zrovna v tom monetu kdy vházela denní třída . Všechny holky povzdechly , protože každý upír Je krásný a lidi který nevědí o co jde to přitahovalo .Pravdou je že i mě když jsem uviděla Paula . Usmál se na mě ."Nezírej na něj tak ."

"Já si můžu zírat na koho chci a jak chci ." Pronesla jsem a zamračila se na něj . už nic neřekl a po rozpuštění davu jsem se vydala sama na hlídku . Klidná noc kterou rámovaly krásné hvězdy . Přišel za mnou Nik a tvářil se provinile .

"Promiň , Promiň mi za všechno. Asi si měla důvod ho znehybnit . Znám tě a chci ti věřit tak Promiň." Jen jsem na něj udiveně koukala a pak se začala usmívat .

"Nic se nestalo." odpověděla jsem rozesmátě . "Děkuju za omluvu." Noc pokračovala v klydu a když jsem se dostala konečně do postele rozvalila jsem se tam a koukala na strop .

"Mniaau" Nadskočila jsem se leknutím a koukala na černou kočku .

"Donn jsi to ty?" Zkusila jsem jestli je to sen a nebo ne . Kočka kývla hlavou a tvářila se ohromeně jako já "Donn jestli mi rozumíš tak zas kývni ." Kočka nebo donn já nevím kývla . "Paaaaaaní"

"mniaau." za mňoukala a začala vrnět .

"Jo mniaau . To je fakt . Hustý . ještě chvilku jsem si sní povídala a hladila a pak se mi začaly klížit oči "Promiň Donn potřebuju se vyspat tak zítra ." Donn odešla a já jsem okamžitě usnula z úsměvem na tváři.Ráno jsem se probudila s vědomím , že Donn se umí proměňovat a že je dnes úplněk . "Čeká mě hodně práce ." Rychlej jsem se přistrojila upravila a vyběhla do třídy za Donn. "Viděla jsi to co já?" koukala jsem se ohromeně . "Ty si byla kočka ."

"Jo není to úžasný?" obě jsem se tvářily nadšeně ."Ale je to jen když spím ." rozesmutněla se

"Nevadí Donn . Stejně je to úžasný. Je s tebe nádherná kočka." Vešli jsme do třídy a sedli si do lavice zrovna ve chvíli kdy vešel i učitel na biologii . Biologie mě vždy bavila , ale zrovna dnes musel vyprávět o vlcích a jinačích psovitých šelmách .

"Elis co si tak zaražená ? Vlci jsou nádherní." jo sou když se tě nesnaží zabít pomyslela jsem si.

"To nic jen jsem se nevyspala." Protáhla jsem se a natáhla se na lavici a nachvilku usnula . "hmmm cukrová vata".

"Slečno okamžitě vstávejte nejsme na pouti tak tu neslintejte na lavici." To mě probudilo to a taky smích ve třídě

"aaaaaaaaa Omlouvám se ." Ty noční hlídky mě jednou zabijou . Cítila jsem se tak trapně . Pak už jsem samozřejmě neusla . Při obědě jsme si sedla s Donn a ona se smála .

"Jak ses vyspala?" nimrala jsem se vidličkou v jídlu .

"Blbě.Bylo to jen chvilku." Zbytek dne jsem nějak přežila a po výměně tříd které bylo zase divoké , protože studentky s denní třídy zase byli jako u vtržení . Pak jsem odešla za noční bránu kde mě čekal Nik . Dnes byl úplněk . Musela jsem dávat bacha aby tu byli všichni vlkodlaci , když počty souhlasily šly jsme s nimi do lesa . Ohraničeného lesa samozřejmě .

Uviděla jsem Madison tak jsem k ni hned běžela . "Neboj se . Vše bude v pořádku ." Hned jsem ji uklidňovala , protože jsem viděla jaká je vystresovaná . "Ty si mladý vlkodlak že jo ?"

"Jo . Bude to moje druhá proměna . Co když někoho zabiju?" objala jsem ji a usmála se .

"Neboj je to zajištění budeš se volně pohybovat . Nikomu neublížíš . Je to tak zařízený ." Pak jsme se ještě jednou objali a viděla jsem jí odcházet za bránu do lesa . Pak jsem jen slyšela pískáni a všichni běžely na jedno místo aby se shromáždily .

"Jeden chybí." Někdo volal .

"Jeden vlkodlak tu není "

"Jak to ? " všechny hlasy přes sebe se dohadovaly . "Najdě te ho!!"

"Všichni hledejte Romana Santiaga !!" řekl nějaký hluboký hlas . "Rychle . Máte hodinu !" každý ho někde hledal a já nevěděla kam jít , tak jsem šla do klučičích kolejí a cestou se koukala na hrozivě vypadající měsíc v úplňku . Nevěděla jsem jak vypadá a nevěděla jsem co dělat . Najednou mě něco vylekalo .

"Baff." Rozesmátej kluk si mě celou prohlížel a já měla pocit že se mu blískaj oči ."Nejsi ty s Denní třídy ?"

"A ty nemáš bejt náhodou na vyučování ?" Myslela jsem že je to upír dokud nepromluvil .

"Taky tě rád poznávám ja jsem Roman. Já se s vyučování ulejv....." zarazila jsem ho .

"Roman ?" Asi jsem mu byla k smíchu , ale mě to bylo jedno . "Roman Santiage ?"

"Jop" mrknul na mě a políbil mi ruku .

"Sarkra . Sakra je úplněk . Nestihneme to.Pojď semnou." Udiveně se na mě koukal , ale pak se ušklíbnul .

"Počkat . Známe se jen chvilku a ty mě chceš někam odtáhnout." Fajn vlkodlak ze smyslem pro humor na to fakt čas nemám .

"Pojď než se proměníš ." Asi poprvé co jsem ho viděla zmlkl .

"Ty víš kdo jsem ?" povzdechla jsem si a zatáhla ho za košili . "Dyť už jdu."

"Bože víš jak si všem nahnal strach ?" Skoro jsem ho za sebou táhla a on se dál usmíval .

"Módní pozdní příchod zlato." Když jsme konečně přišly tak se vše utichlo a čtyřicet minut na to jsme uslyšely vlčí zavití . A ji si v duchu říkala jestli se mi Roman tím vitím nesměje .

"Ještě že je to jen jednou za měsíc ." Povzdychla jsem si v posteli . Donn zamnou zase přišla a ja jsem usnula sní v náručí .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DeeDee DeeDee | Web | 1. října 2012 v 14:11 | Reagovat

Mocinky se ti to povedlo Domí ;D kuasnýýý =DDD

2 Rybiska Rybiska | 1. října 2012 v 15:58 | Reagovat

děkuju Domi :D když byl ten uplněk včera :)

3 DeeDee DeeDee | E-mail | Web | 2. října 2012 v 16:27 | Reagovat

=DDD jááásno ;D

4 Tonča Tonča | Web | 3. října 2012 v 16:56 | Reagovat

Jo pěkný XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda