Kapitola 3.

21. září 2012 v 18:25 | DeeDee |  Volání rodiny
Tak po opravdu dlouhý době přidávám třetí kapitolu =D tak snad se bude líbit ;)

Otevřela jsem vchodové dveře. Za nimi stála vysoká žena. Měla světle hnědý vlasy svázený do drdolu. Jak jsem předpokládala. Měla stejně šedivý oči jako já a můj táta.

"Ahoj, ty musíš být Keila. Já jsem Ester Blacková, ale to ti už řekli." u posledních slov stišila hlas, abych to slyšela jen já. Pochopila jsem okamžitě, že má namysli Leilu.

"Ano. jesm Keila. A vím kdo jste." ale nevím co jste. To poslední jsem samozřejmě neřekla nahlas, ale Ester se zarváři tak, jako by věděla, co si myslim a to se mi vůbec nelíbilo. A vůbec se mi nelíbilo, když Leila prošla skrz mě, aby se k tetě dostala.

"Ahoj Leilo. Jak se ti vede?"

"Dobře teti. A co tobě? Chyběla jsi mi. A Keila byla z toho setkání nervózní a..."

"Hele! Já jsem tady. Nemusíš s ní o mě mluvit, jako bych tu nebyla." okamžitě jsem ji sprdla. Nemůže tu rozkřikovat moje soukromý věci.

"Tak klid holky. Takhle by to nešlo! Vzala jsem si vás proto, že jste dcery mýho bratra, ale vůbec se tak nechováte." její vnitřní hlas byl tak prostoupený mocí, že jsem se zachvěla. Musela si toho všimnout protože se na mě mile usmála. Její úsměv byl nakažlivý, proto jsem se na ni musela taky usmát. Tak jsem se usmála. Trocha tý nervozity tím ze mě opadla, ale nezmizela úplně.

"Pojďte dál. Charlote už vás čeká." ustoupila jsem ze dveří, aby Ester mohla projít dovnitř do budovy.

"Nemusíš mi vykat. Ještě nejsem tak stará. Klidně mi tykej." vešla do budovy a okamžitě zamířila do kuchyně, kde nevím jak, zjistila, že je Charlote. já si myslela že je v obýváku. to mě bude muset naučit. "Zatím si odnos věci k mímu autu."

Tak jsem si zatím, než si ona vyřídila papíry, dosenla kufr k autu. Dala jsem ho do kufru a na sedadla si vzala jen svoji tašku přes rameno. Usadila jsem se na sedadle spolujezdce a Leila se usadila na mím klíně.

"Běž si sednou do zadu." okamžitě jsem se ozvala. Nechtěla jsem, aby mi seděla na klíně

"Jen klid, sestřičko. Když nechceš, abych ti seděla na klíně ve předu, tak si sednu na střechu. Ale tak či onak se budu dívat doředu." no to mě podržte. Ten duch se úplně zbláznil. Asi jí přeskočilo.

"V žádným případě nepůjdeš na střechu a v žádným případě mi nebudeš sedět na klíně. Pudeš hezky na zadní sedadlo." fakt jí přeskočilo. Asi je z ní duch už moc dlouho.

"Rodičům to nevadí. Chtejí, abych se bavila a dávala na tebe pozor. Takže mi neříkej co smím a co ne." jakmile zmínila rodiče zmocnil se mě smutek. Strašně moc mi chyběli. Už to bylo, kdy se mi naposledy ukázali. Chtěla bych je opět vidět. Leila si asi všimla mýho skleslýho pohledu a slz v očích a uvědomila si, co řekla. "Promiň, Kei. Neuvědomila jsem si co říkám. použít rodiče abych tě setřela nebyl moc dobrý nápad. Někdy si neuvědumuju, že ty se už s nimi nemůžeš vídat a jak moc ti musejí chybět." objala mě kolem krku a já se podivila, jak má teplou kůži. Myslela jsem, že duchové mají kůži studenou. Ale to nezaměstnalo moji mysl tolik, jako to, co Lei řekla.

"Počkej, jak jsi to myslela, že se s nimi už nemůžu vídat? To jako že je nedokážu vidět?" byla jsem úplně zmatená, ale v břiše se mi usídlil takový divný pocit, který mi napovídal, že odpověď se mi líbit nebude.

"Ne." smutně, opravdu smutně s na mě podívala. " Nemůžeš rodiče vídat, protože se už vydali dál. I já mám problémy se s nimi spojit. Prošli do další části světa mrtvých. A už se nemůžou chodit dívat na tebe, ani ne Ester. A tak mi dali za úkol, tě chlídat adělat takovýho anděla strážnýho. Je mi to moc líto Kei." vypadalo, že to myslí vážně, ale já ji nevnímala. schovala jsem oblyčej do dlaní a rozbrečela jsem se.

Brečela jsem do tý doby, než mi Ester stiskla rameno. Ten dotek byl tak uklidňující. Přestala jsem brečet a radši jsem se podívala z okna. Ani jsem nevnímala, že si Leila odsedla a teď sedí na zadních sedadlech. Sedí, no spíš se válí. Ester nastartovala motor a my jsme vyjeli. Stačila jsem ještě zahlídnout Emmu, Coleen, Adama a Charlote, jak mi mávají na rozloučenou. Zamávala jsem jim na oplátku a opět jsem se rozbrečela. Když mi dětský domov zmizel z očí,osušila jsem si oši a zadívala jsem se opět z okna a soustředila jsem se na okolní přírodu celou cestu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tonča Tonča | Web | 22. září 2012 v 11:10 | Reagovat

skvělé

2 DeeDee DeeDee | Web | 22. září 2012 v 22:53 | Reagovat

Děkuju xD

3 Rybiska Rybiska | 23. září 2012 v 20:58 | Reagovat

:) pěkný Domi jak jsem čekala :)

4 DeeDee DeeDee | Web | 24. září 2012 v 7:15 | Reagovat

Děkuju Domi xD

5 NikaRoovy NikaRoovy | Web | 3. října 2012 v 17:48 | Reagovat

Jéé, chudinka K., mně jí je hrozně líto, všichni jsou k ní nefér! :-) Ale (netuším proč) mi L. leze na nervy... :-D Noo, co zas budu zdržovat, když na mě vyhláží čtvrtá kapitola? ;)

6 DeeDee DeeDee | Web | 4. října 2012 v 6:09 | Reagovat

=D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda