Kapitola 11.

25. října 2012 v 15:02 | DeeDee |  Volání rodiny
Po dlouhé době tu mám další kapitolu VR. Komentář se mi bude opravdu moc líbit =D

Ležela jsem na posteli a nemohla jsem usnout. Pořád jsem se převalovala z jednoho boku na druhý. Nakonecjsem to vzdala a šla se ven projít. Plížila jsem se oklo domu a nakonec jsem se vydala do lesa. Proplýtala sjem se mezi stomy a keři. Listí mi šustilo o nohy. Tu a tam se mi do kotníku zabodly trny nějakého bodláčí. Něco mě lákalo stále hlouběji do temnoty lesa.

Zhluboka jsem se nadechla a soustředila se na žival svojí sestřičky. Přes zavřené oči jsem ucítila svštlo. Otevřela jsem je a uviděla před sebou malou ohnivou kouli. Nevidávala moc světla, ale stačilo to na to, abych viděla pod nohy.

Vydala jsem se tedy dál adál a dál. Dostala jsem se na nějakou malou mýtinku. rostlo tam pár kytek, nějaký lesní jahod ya maliny. Uúprostřed ležel kmen nějakýho spadlýho stromu. Právě tam ovšem seděla nějaká osoba. Viděla jsem jen záda. Poznala sjem, že je to mužská postava. Začala jsem se pomalu plížit blíž. Boužel ne dost potichu a ne dost opatrně. Omylem jsem šlápla na větvičku a ta praskla.

Postava se zvedla a opravdu rychle otočila. Nestačila jsem ani mrknout a už přede mnou nestál mladík, ale vlko velikosti poníka. Měl krásnou, zlatou srst s bílou špičkou na ocase. Výhružně na mě vrčel. Nejspíš si myslel, že ho nějak ohrožuju.

"Nech toho." paráda, to nedokážu říct nic jinýho? "Proměň se zpátky."

"Promiň." omluvil se mi, jakmile se proměnil zpátky v člověka. "Nejsem moc zviklý na to, že sem někdo chodí. Toto je moje tajný místečko."

"Aha. Tak to se omlouvám za to, že jsem tě vyrušila."

"A co tu vlastně děláš? Nemáš dávno spát?" to byla dobrá otázka.

"Já, nemohla jsem usnout a tak jsem se šla projít a něco mě sem zavedlo. Co tu vlastně děláš ty? A jak se jmenuješ?" musela jsem se zeptat, protože byl opravdu pěkný. To jsem musela uznat i já. Krásné zlaté vlasy a bílými konečky ladili s jeho ledově modrýma očima, ikdyž modrá není výstižná. Byla tak světlá, že se mohla považovat za bílou. takže to nejspíš bude magik vzduchu.

"Já tu jsem na hlídce. A jmenuju se Alex. A jak se jmenuješ ty?"

"Mno..." byla jsem z něho nervózní, což se mi v přítomnosti kluků nikdy nestávalo. Nakonec jsem se přeci jen vzchopila.

"Je slušnost odpovědět." nohou poklepával o zem.

"Ticho. Náhodou bys mě měl znát." odsekla jsem. Byl sice pěknej, ale byl to idiot. To jsem už poznala.

"Tak to teda fakt nevim." oplatil mi to.

"Tak to máš teda dost blbý." otočila jsem se a vydala se zpět k domu. Onse ale proměnil a předběhl mě. Zastavil se těsně přede mnou a proměnil se. Stál tak blízko mě, že jsme se skoro dotýkali špičkama bot. Cítila jsem dokonce jeho dech na svojí tváři. Byl dost vysoký.

"Neodejdeš, dokavaď mi neřekneš svoje jméno."

"Tak tedy dobrou." začala jsem si lehat, ale on mě chytil za ruku a nedovolil mi v dalším pohybu. "Pusť mě! Sám si řekl, že neodejdu, dokuď ti neřeknu, jak se jmenuju. A to já rozhodně nemám v úmyslu." začínala jsem být opravdu dost naštvaná.

"Ale ale. Někdo se nám tu začíná zlobit." uchechtl se. "A opravdu moc. Nikdy jsem neslyšel nikoho takhle vrčet."

Neuvědomovala jsem si, že vrčím jako pes, dokud mi to neřekl. "No a co. Vadí ti to?"

"Jen je to dosti nepříjemné. Vrčíš mi totiž do ucha." další z jeho otravných úšklebků.

"Tak a dost! Okamžitě mě pusť." byla jsem už zlostí bez sebe. A už jsem nevčela jako pes, ale jako opravdový vlk

"Páni. Taková záře. A navíc fialová."

Než jsem pochopila, co to mlel, stal se ze mě vlk. Zezačátku jsem se pohybovala jen velmi neohrabaně a tan idiot se mi smál. Jistotu jsem nabrala velice rychle. Neváhala jsem ani minutu a začala jsem na Alexe vrčet a plížit se k němu. On se jenom proměnil a mého vrčení si nevšímal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tonča Tonča | Web | 27. října 2012 v 16:29 | Reagovat

Zajímavé, těším se na pokráčo

2 NikaRoovy NikaRoovy | Web | 28. října 2012 v 21:27 | Reagovat

Tak jsem se k tomu konečně dostala. A je to skvělá kapitola, těšm se na další.

3 DeeDee DeeDee | Web | 28. října 2012 v 22:17 | Reagovat

Děkuju xD

[2]: A to je v poho ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda