Kapitola 12.

30. října 2012 v 18:50 | DeeDee |  Volání rodiny
Tak tu máme pokračování....

Vrčela jsem na něho. Měla jsem chuť zaútočit na něho a prokousnout mu hrdlo. Teď přeháním, ale pokousat jsem ho chtěla. On se jenom bavil.

"Ale no tak. Snad by jsi nechtěla zaútočit. Neměla by jsi sebemenší šanci. Porazil bych tě levou zadní." posmíval se mi.

"Tomu nevěř." zavčela jsem na něho. Zhluboka jsem se nadechla a hlasitě zavyla. Opravdu hlasitě.

"Ano věřím. A stále jseště nevím, kdo jsi. Takže ti budu říkat.... "

"Ty mi nebudeš říkat nijak. Ty na to nemáš právo. Nejsi hoden vyslovovat moje jméno." nenáviděla jsem ho. Opravdu moc. Chtěla jsem, aby trpěl. Opravdu moc. A to mě děsilo. Bylo to, jako bych byla ve svým těle, ale nemohla jsem ho ovládat. Jako divák, který pozoruje divadelní představení. Bylo to víc než děsivé.

Nejhorší na tom všem bylo, že jsem ani nepoznávala svoje pocity. To jsem nebyla já. A přitom byla. JAko by se mě něco zmocnilo a ovládalo to moji osobnost.

"Ty si opravdu věříš holka. To se mi na tobě líbí." tak to mě dostalo. Vytočilo mě to na nejvyšší obrátky. Nevydržela jsem a zaútočila.

Odrazila jsem se zadníma nohama a vrazila do Alexe. Spadli jsme do měké trávy a já ho kousla. Stiskla jsem mu přední nohu a cítila jsem, jak mi praskla mezi zuby. Špičáky jsem mu protrhla kůži a jeho krev mi stékala po jazyku. Její chuť mě rozdivočela jseště víc. Vrhla jsem se na něho s ještě větší útočností a zuřivostí.

Vykroutil se z mého sevření a rychle se zvedl na všechny čtyři. Tedy ne tři. Levou přední držel mírně ve zduchu. Zlomila jsem mu ji. Měla jsem z toho radost.

"Co to, kurva, vyvádíš? Jsi se úplně zbláznila?! Magore." řval na mě naštvaně, ale já v jeho obličeji viděla bolest a náznaky strachu. Místo odpovědi jsem na něho zavrčela.

Připravovala jsem se k dalšímu útoku. Přikčila jsem se a skočila. Alex se snažil uhnout, ale zlomená noha mu to moc nedovolovala. Nakonec jsem minula. Alex se na mě vrhnul a odhodil na strom na okraji mítiny. Tvrdě jsem se bouchla do hlavy. Zamlžilo se mi před očima, ale stále jsem viděla. Alex ke mně pomalu kulhal. Zastavil se přímo přede mnou. Zakňučela jsem. Ale vzdát jsem se nechtěla. Sklonil ke mně hlavu a já se po měn ohnala zuby. Ucuknul a couvnul. Využila jsem místa a zvadla se. Znovu jsem zavyla, tentokrát však víc bojovně a nenávistně. Zrovna jsem se chtěla znovu vrhnout na Alexe, když v tom jsem uslyšela rchlé kroky. Někdo se blížil. Zavětřila jsem.

Byly to Niki a Ester.

"Keilo, dost! Nech toho." Esteřin vnitřní hlas byl silný.

"Nepleť se do toho. Nebo skončíte stejně." zavrčela jsem na ně.

"Kei. Prosím. Nech ho." Niki byla zděšená. Klopila přede mnou ocas. Cítila jsem její podřízenost. Ale z Ester bylo cítit jen sílu.

"Takže ty jsi Keila? Keila Mortis? Budoucí vůdce smečky?" Alex byl dost mimo. Cítil vinu za to, že se ke mně choval tak, jak se choval. Ale taky cítil zlobu za to, že jsem mu zlomila nohu. Teda ruku.

"Keilo. Už to stačilo. Proměň se zpátky." přísnost Esteřina hlasu mě naštvala jseště víc. Nevydržela jsem to a zaútočila na Ester.

"Keilo! Ne!!! Prosím. Prosím už dost. Prosím." Niki se proměnila zpátky v člověka, což mě dost překvapilo, když byla uprostřed boje. Ale víc se mě dotkly její slzy. Stékaly jí z očí. Obrovské slzy. "Prosím." to poslední slovo ve mně něco probudilo. Moji vlkem potlačenou osobnost.

Upřela jsem veškerou svoji pozornost na Niki. Sledovala jsem její slzy, její vzlyky se třesoucí tělo, její smutné a nešťastné oči a svěšená ramena.

"Já nemůžu. Nejde to. Snažím se, ale je to moc silné." kńučela jsem. Ze všech sil jsem se soustředila, chtěla jsem se proměnit zpátky ve člověka.

"Ty to zvládneš. Jsi silnější než ten vlk. Já ti věřím." jen její silná slova a to, že se ke mně přiblížila a vzala mojí hlavu do svých dlaní mi pomohlo. Dokázala jsem porazit to zvíře v sobě. jen co jsem byla opět člověkem, objala jse Niki tak pevně, že mě musela od sebe odstrkovat, abych jí neumačkala.

"Děkuju. Děkuju. Opravdu moc ti děkuju Niki. A tobě se strašně moc omlouvám, Alexi. Todle bych nikdy neudělala. Nevím, co se to se mnou stalo. Jako bych to ani nebyla já. Nemohla jsem se ovládat."

"To je v pohodě." usmál se a já mu úsměv oplatila.

"Pojďme domů." ozvala se Ester. "A ty pjdeš s náma. Obvážeme ti tam tu ruku.

"To je skvělý nápad." vydali jsme se tedy do našeho domu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda