Kapitola 6.

4. října 2012 v 18:26 | DeeDee |  Volání rodiny
Mám tu další kapitolu k VR. A jdeme do školy =D
Snad se bude líbit.
P.S.: Za gram chyby se omlouvám.

Šla jsem s Nikou poprvé do školy. Měla jsem smýšené pocity. Nervozita a vzrušení. Poprvé uvidím magii v akci. Boužel jsme se museli rozdělit. Niki šla na hodiny pro pokročilé a já zase pro začátečníky. Jen doufám, že tam nebudou nějaký potvory.

"To zvládněš. Jsou to jen děti. Vždyť některým je teprve osm. Nejstaršímu tam je třináct. Bude to v poho." Niki mě povzbudivě poplácala po rameni.

"O to mi nejde." teda trochu, ale to jí samozřejmě říkat nebudu. "Je jsem nervózní z učiva." to byla pravda.

"Budeš v pohodě. Máš to v krvi. Budeš tam zářit jako hvězdička." usmála se, zamávala mi a odešla na svoje vyučování.

A já se vydala na svoje vyučování. Uf. Co mám vlastně první hodinu? Biologii? To by pro začátek šlo.

Jak jsem čekala. Biologie byla lehká. Věčinou šlo jen o popis těla vlka a člověka. Jelikož jsem chodila na střední, uměla jsem to. Další hodina byla latina. Latinsky sice neumím, ale přišla mi lehoučká. Možná že měla Niki pravdu, když říkala, že to mám v krvi. Dokonce jsem zjistila, co znamená moje přímení. Mortis = Smrt. Takže se jmenuju Keila Smrt. To je luxusní. Keila Mortis, Keila Smrt.

Třetí hodina byla tělocvik. Jak já ten vždycky nenáviděla, ale tady to byla zábava. Zvyšovali jsme si kondičku. Běh, posilování svalů, vytrvalost. Ale nejlepší ze všeho bylo cvičení boje. Museli jsme se učit bránit. Dala jsem poprvé pěstí. ovšem jen do cvičnýho pitle.

Výuka historie Strážců. Celkem nuda. Bylo to jen o tom, jak se na větě objevili první strážci. O tom, jak se ze Strážců stali Prokletí. jednoduše řečeno nesmrtelní vlkodlaci. A o tom, jak se Strážci rozhodli střežit lidi před tvory noci. Opravdu. Nuda.

Nadešla hodina, na kterou jsem se těšila celkem málo. Nastala výuka magie. Třída byla rozdělena na pět skupin. Na skupinu ovládající vodu, oheň, poté zem a nakonec vzduch. Bylo tu pár jedinců, kterí zatím neovládali nic.

"Keilo, vy si běžte sednout do skupiny bez zaměření. Váš živel by se měl brzi projevit." ukázala na skupinku sedadel upriostřed třídy. Svoje další slova měřila na celou skupinu. "Zatím si budete procvičovat soustředění. Později přejdeme k hromadění vaší vnitřní síly. Bude to těžké, ale vy to dokážete."

"Ehe." vypadlo ze mě rozumě. "Jak dlouho se budu muset jen soustředit?"

"Do té doby, dokud nebudete naprosto uvolněná. Musíte vnímat jen svoje nitro." povzbudivě na mě kývla. "Neboj, bude to v pořádku. Zavři oči. Půjde ti to pak lehčeji."

"Děkuju." poslechla jsem a začala se soustředit a při tom jsem se nažila uvolnit se. Bylo to těžký, ale po chvíli se mi to začalo dařit. Plně jsem se uvolnila a při tom jsem se soustředila. Bylo to opravdu těžké, udržet si soustředění ve třídě plné dětí. Ale dařilo se. Seděla jsem tam takhle asi dvě minuty, když jsem jakoby z dálky uslišela hlas učitelky.

"Pane Bože. To je zázrak. Nikdy jsem nic podobnýho neviděla. Taková barva a za tak krátkou dobu."

"Paní učitelko, to je fialová barva? Nebo červená?" jedno dítě se jí na něco ptalo. Snažila jsem se to nevnímat a dál se soustředit.

"Nevím Nede. Vypadá to jako nějaký mix. Nikdy jsem nic podobnýho neviděla. Ani fialovou Záž. Je to nádhera. Ester mi říkala, že získala moc od svý sestry, ale nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že bude magik mysli." úžas v jejím hlase mě ohromil. Přestala jsem se soustředit. Otevřela jsem oči. Musela jsem si je promnout, jak mě boleli.

"Co se dělo?" nechápala jsem.

"Jak jsi to udělala?" vypálilo na mě hned nějaké dítě

"Co???" ano, byla jsem trochu mimo.

"Ned se snaží říct, jak jsi se tak rychle naučila schromažďovat magickou energii. A navíc to vypadá, že umíš ovládat pátej žival. Mysl. Z naší smečky zatím ještě nikdo neovládal mysl. Je to zázrak." učitelka se nad tím rozplívala celý zbytek hodiny.

Další vyučování jsem vnímala jen tak, aby se neřeklo. Musela jsem totiž vzpomínat na hodinu magie. To musím říct Niki.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda