Kapitola 7.

6. října 2012 v 16:49 | DeeDee |  Volání rodiny
Ahoj... Mám tu pro vás další, už sedmou, kapitolu VR.
Budu moc ráda za komentáře, jak pochvalný, tak i negativní. Abych mohla třeba něco změnit. Platí pravidlo "Náš zákazník, náš pán." MrkajícíSmějící se


"Cože? To je úžasné! Musíš mít obrovskou radost. Tohle se v naší smečce nestalo… vlastně nikdy. A v jiných smečkách jen málokdy. Tak jednou za dvě stě let? Asi. Nikdo neví." Niki byla nadšená. Vypadalo to, že začne každou chvíli skákat po posteli. Ani bych se jí nedivila.

"Já vím. Je to strašně zvláštní. Stalo se vůbec někdy, že nějaký Strážce ovládal dva živli?" usedla jsem na svoji postel na opačné straně pokoje. Tašku s věcma jsem si hodila na židli u psacího stolu. "Co myslíš, Lei?"

Moje sestra seděla na gauči a nohy měla položené na stolku. Vedle jejích nohou byla položená miska s brambůrky a sklenička s colou. Samozřejmě se dívala na MTv. Jak jinak. Moji otázku okázale ignorovala. Nebo mě neslyšela, neboť měla hudbu danou strašně moc nahlas.

"Posloucháš mě?" přišla jsem k ní a sebrala jí ovladač. "Na něco jsem se tě ptala."

"Já o tom vím. Jsem přeci duch. Nemusíš se mě ptát na něco, co už dávno vím."

"Já jen, že v sobě mám něco z tebe. A že to co mám v sobě, je tvoje magie."

"Keila má pravdu. Mělo by tě to zajímat. Jsou to přeci jen tvoje schopnosti. Tedy byly." Niki k nám přistoupila a sedla si vedle Leili.

"Ano. Důležité je to jedno slovo. Byly. Byly to moje schopnosti. Už ovšem nejsou." Lei se mi zdála naštvaná a já nevěděla proč. Vadilo mi to. Nechci, aby mezi námi byli rozepře.

"Co se děje? Co tě tak žere?" musela jsem se zeptat.

"To tě nemusí zajímat. Ani tebe, Niki." Leila se zprůhlednila a chystala se zmizet. Ale to sem nemohla dopustit. Něco mi totiž říkalo, že se to týká právě těch schopností a toho, že je duch.

"Ne! Neodejdeš do tý doby, dokavaď mi to neřekneš."

"Nemůžeš mě tu držet. Jsem duch." Přestávala jsem ji vidět, ale instinkt mi napovídal, jak zabránit jejímu zmizení. Zhluboka jsem se nadechla a vydechla. Soustředila jsem se na přivolání své moci. Jen své, né té Leilini. Slyšela jsem, jak Niki vydechla úžasem. Leila možná taky a to mi přidalo trochu vteřin. Instinkt mi říkal, že bych se měla v duchu pomodli. Tak jsem to udělala. Ani nevím, proč jsem to udělala.


Ať se mé kouzlo se povede
a její duch odsuď neodejde.

Leila vykřikla. Otevřela jsem oči a hned jsem je, stejně jako Niki, vyvalila úžasem. Kolem mojí povedený sestřičky byl vzduch fialový. Slabě fialově zářil a občas probliknul.

"Co to je? Cos mi to udělala?" Leila na mě řvala, ale já ji nevnímala. Byla jsem úplně uhranutá. Dívala jsem se na tu fialovou věc a nemohla jsem od toho odtrhnout oči.

"Páni, Kei. Ty jsi provedla kouzlo. Myslim, že se tomu říká kouzlo spoutání. Nevěděla jsem ovšem, že se dají spoutat i duchové. Jsi úžasná." drcla do mě a to mě probralo.

"Ehm. Díky. Ale teď se musím dozvědět, co Leilu tak žere.a dostat to z ní nebude zrovna nejlehčí." musela jsem to vědět. Přitáhla jsem si křeslo přímo naproti Leile a usedla na něj. Výslech může začít.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Deny Deny | E-mail | Web | 6. října 2012 v 17:22 | Reagovat

Předchozí kapitoly jsem nečetla, ale páni, je to úžasný!

2 NikaRoovy NikaRoovy | 8. října 2012 v 18:30 | Reagovat

Tak jsem se teda na tu kapitolu vrhla, je úžasná, už jen se vrhnout na tu další!

3 DeeDee DeeDee | Web | 8. října 2012 v 18:36 | Reagovat

Děkuju =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda