Kapitola 8.

8. října 2012 v 18:23 | DeeDee |  Volání rodiny
Chtěla bych poděkovat Nice Roovy za to, že mi k mojí povídce vytvořila krásnou obálku. Je na ní hlavní moto mojí povídky: "Temnotu v nás neuvězníš..." (Pro ty co nechápou, "Temnotu v nás nejde uvěznit")
Snad se vám obálka líbí =D
Jsou tam i další povedené obálky od Verči =D
Najde te je TADY

Udržet Leilu v místnosti bylo opravdu těžké a vyčerpávající. Cítila jsem, jak mi pomalu, ale jistě dochází síla. Ale musela jsem se dozvědět, co přede mnou tají.

"Leilo řekni mi to!"

"Ne! Nic ti do toho není." řvakla na mě, ale já se nehodlala vzdát.

"Jsi moje sestra. Je mi do toho hodně. Tak řekneš mi to? Prosím. Už tu jsme skoro půl hodiny." musela jsem si povzdychnout. Niki přecházela sem a tam po pokoji. Nakonec se zastavila a povzdychla si.

"Takhle to dál nejde. Keilo dochází ti energie. Je to na tobě vidět."

"Ne! Dokavaď se to nedozvím." podívala jsem se na sestru smutným pohledem. "Prosím, Jsi moje sestra. Stejně, jako já tvoje. Nikdy jsme mezi sebou neměli tajemství, tak to nedělej ani teď. Tak mi prosím věř."

"Tak dobře. Jde o to, že už se tu nemůžu dlouho zdržovat. Když jsem se byla naposledy podívat za rodiči, řekli mi, že se musím rozhodnout." smutně se na mě podívala.

"Rozhodnou? Jak?" nechápala jsem.

"Jestli budu už navěky tady s tebou, nebo se pohnu dál. Ať tak či onak, budu se muset s někým rozloučit. A to už navěky." v očích se jí zaleskly slzy. Sice nechápu, jak můžou duchové plakat, ale Lei opravdu plakala.

Jak jsem se na ni tak dívala, pochopila jsem, že nejsem jediná, kdo to měl po nehodě těžký. Já jsem sice přišla o rodinu, ale tu jsem teď opět našla, ale ona se musela vzdát všeho. Života, přátel, lásky, magie, rodiny. Vzdala se tolika věcí. A to jsem si připadala ublíženě. Až teď jsem všechno pochopila.

"Omlouvám se. Moc se ti omlouvám." uvolnila jsem se a odvolala jsem svoji magii.

"Nemusíš se omlouvat. Tak nějak jsem na to přišla sama. Zjistila jsem, že mě činí čím dál tím větší potíže, zůstat tu s tebou. Stojí mě to moc energie, ale já se tě nechci vzdát. Ale ani rodičů. Poraď mi, co mám dělat?" upřeně se na mě podívala a já se podívala na Niki. Ta jen pokrčila rameny a vydala se pryč z pokoje. Zůstali jsme na to sami.

"Já nevím. Nevím jak ti pomoct."

"Hmmm..." sklesle si povzdichla. "No co. Zůstanu s tebou, i za tu cenu. Nechci tě opustit."

"Za jakou cenu?" vyhnula se mýmu pohledu. "No tak, řekni mi to."

"Za... za cenu, že ztratím duši."

"C... Cože? Ztratíš duši? To ti nedovolím. Nedovolím ti to. Nesmíš přijít o duši. Sice by jsi tu se mnou byla, ale nebla bys to ty. Byla bys jen pouhá schránka bez osobnosti. A to já nechci. Nechci, aby přišla o sebe samu. To radši jdi za rodičema. Tam budeš alespoň sama sebou." musela jsem se napít, neboť jsem si připadala hrozně unavená. To asi tím kouzlem.

"Ty mě odsuď vyháníš?"

"Ne. Jen o tebe nechci přijít. A nemyslím teď o tebe, jako část svýho života, ale o tebe, jako tvoji osobnost. O to, čím jsi celý svůj život byla. O to nechci přijít." usmála jsem se na ni a ona se mi vrhla kolem krku.

Objímali jsme se asi minutu a u toho jsme bračeli. Bude mi chybět, ale furt je to lepší než to, aby ztratila duši.

"Mám tě opravdu moc ráda Leilo."

"Já tebe taky, sestřičko. Opravdu moc..." další její slova jsem neslyšela, neboť jsem vyčerpáním omdlela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NikaRoovy NikaRoovy | 8. října 2012 v 18:33 | Reagovat

To byla nádherná kapitola. Hrozně se mi líbila! A moc se těším na další.
Jinak ještě jednou- jsem mooc ráda že se ti líbí. :-)

2 DeeDee DeeDee | Web | 8. října 2012 v 18:36 | Reagovat

Děkuju za pochvalu =D
A další přdám.... to bude tajemství ;D

3 Tonča Tonča | Web | 12. října 2012 v 16:04 | Reagovat

skvělé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda