Kapitola 9.

11. října 2012 v 20:33 | DeeDee |  Volání rodiny
Ahoooj =D jak se dneska máte??? Já teda opravdu moc dobře, ale to je teď vedlejší.
Mám tu pro vás další kapitolu VR. Tak snad se bude líbit.
A komentář neurazí ;D

Po několik dalších dní to byla rutina. Chodila jsem na výuku a čím dál víc jsem se zlepšovala. Po necelých dvou týdnech mi řekli, že už můžu nastoupit ke starším mláďatům. Sice se učí víc věcí, ale byla to zábava. Samozřejmě jsem si sela vedle Niki a okamžitě jsme spustili. Měli zrovna hodinu proměn. V tom jsem trochu plavala. Moc mi to nešlo a tak jsem se stala terčem posměchu. Ale to jen proto, že jsem se neproměnila ani, když mě natotal nakrkli. Prostě nic.

"To bude v pohodě. určitě se ti to brzo podaří a do tý doby se můžeš jen snažit." snažila se mě povzbudit Niki. Moc jí to nešlo.

"Jasně. To určitě. Vždyť si to viděla sama. Takovej propadák."

"Huš. Nech toho ty pesimistko. Trocha optimismi ti prospěje."

"Niki! Keilo! Ticho tam vzadu. Nebo nám chcete říct, jak rozpoznáme mládě od dospělýho?" no jo. Sociologie. Takovej blbej předmět.

"Hmmm... ne slečno Théresová" Niki byla celkem dost drzá. To bych si nedovolila.

" Nebuď drzá Nikoliet. To, že tvoje matka pro tuto chvíli vede naši smečku, ještě neznamená, že si během vyučování budeš dělat, co se ti zachce. K tabuli. A dělěj." slečna Théresová se na Niki podívala takovým tím vražedným pohledem, při kterém jsem se musela zachvět.

"Jasně slečno Théresová." při té odpovědi se celá třída uchechtla.

"Jasně, Niki. ráda si s Ester promluvím. Co? To je dobrý nápad. Asi to skosím. Tak co, budeš si se mnou u tabule povídat?" mám z tý učitelky ztrach.

"Dobře. Co chcete vědět?" Niki se furt tvářila vzdorovitě a znuděně zároveň.

"Já odpovědi na svoje otázky znám. Jde o to, jestli to výš ty." významně se na tu drzounku podívala a ta jen pokrčila rameny. "Dobrá. Jaký je tedy rozdíl mezi dospělým Strážcem a mládětěm? V podobě vlka."

"Mládě je velké asi jako dospělý, normální vlk. Čím je mládě starší, tím je vyšší, silnější a mohutnější. magické schopnosti se taky zvyššují. Mezi sedmnáctým a osmnáctým rokem mládě podstoupí přeměnu dospělosti. Dospělý měří v kohoutku asi tak, jako průměrný kůň. Jsou opravdu obrovský. Navíc mají někde na těle tetování, které se jim utvoří během přeměny. Věčinou má barvu magie, kterou dotyčný ovládá. Teda alespoň máma má vzádu na krku modrý tetování ve tvaru S s mylými výčnělky. Nevim jak vi, ale podle mě máte červený tetování ve tvaru.... medvědí tlapy. Jak jsem už řekla, tetování může být kdekoli na těle. Předpokládám, že vaěe se nachází na lopatce." výtězně se ušklíbla.

"Nerada tě zklamu, ale moje tetování je úplně jiné. Ano, barvu jsi typla dobře, ale jinak jsi úplně mimo. vypadá jako růže a mám ho na kotníku. Takže... smůla Niki. ale jinak jsi to uměla, takže to Ester neřeknu. Pro tentokrát. A to jen kvůli Keile." jakmile padlo moje jméno, cukla jsem sebou. nedávala jsem totiž moc pozor. Vzpomínala jsem na rodiče. Věděla jsem, že má táta tetování. Mělo tvar bílého hada a obtáčelo se mu kolem zápěstí. U mámi jsem o žádným tetování nevěděla. Ale po tomhle výkladu jsem si byla jistá, že někde to tetování měla.

"Ehe... Cože?" velmi rozumná odpověď. A vůbec neprozradila, že jsem nevnímala. Pane Bože.

"Ale nic. Klidně spěte dál."

"Ale já nespala. Jen jsem nad něčím přemýšlela." bránila jsem se urputně. poté jsem si všimla, že se učitelka usmívá.

"Smozřejmě že jsi nespala. A když už jsi se zmínila, o čem jsi to přemýšlela? Smím-li se tedy zeptat." zajímala se.

"Klidně. Přemýšlela jsem, kde asi měla tetování moje máma." odpovědět pravdivě se mi zdálo sparávné. Jenže jsem nebyla připravená na to, co jsem se měla dovědět.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NikaRoovy NikaRoovy | 12. října 2012 v 6:10 | Reagovat

Jaj, jako obvykle krásná, moc se těším na další :-)

2 DeeDee DeeDee | Web | 12. října 2012 v 7:29 | Reagovat

Děkuju... A bude se snažit přidat další co nejdřív  =DDD

3 Tonča Tonča | Web | 12. října 2012 v 16:08 | Reagovat

Konečně je to zase méně nudný, proto musím říci že je to skvělé

4 DeeDee DeeDee | Web | 12. října 2012 v 16:42 | Reagovat

Uf.... Děkuju, i za kritiku =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda