7 kapitola

1. listopadu 2012 v 17:39 | Rybiska
Další kapitola . Promiňte že mi to tak dlouho trvá ale nějak všechno nestíhám .


Ze začátku jsem si myslela že do rutiny školy nikdy nezapadnu , ale jak čas pokračoval tak jsem si zvykla na noční hlídky a ranní stávání do školy. Jen ty známky . Neměla jsem čas se učit a podle toho to taky vypadalo . Matika byla nejhorší pět , pět , pět, čtyři a dva za domácí úkol . Alespoň něco . Zrovna jsme dostávaly písemky a já se nad tou svojí úplně zhrozila . '"Donn co máš za známku ?" tázavě jsme jí nakukovala přes rameno . Usmála se na mě a koukla se na tu mojí . Samozřejmě měla za jedna . Byla nejchytřejší ze třídy . Ona a i dokonce Patrik!!! Ostatní to moc nechápaly , nebo byli v průměru , ale já byla nejhorší.

"Ráda bych ti dala doučování a pomohla ti ,ale .." Řekla a smutně se na mě podívala a dopověděla to . "Nemám moc času. Musím trénovat magii a učit se na ostatní předměty, už dělám docela pokroky .Promiň" Zdvořile jsem se na ní usmála .

"Ne to nevadí Donn . Já to nějak zvládnu ."

"Je mi to fakt líto Ell . Možná Patrik by ti mohl dát doučování." Když to domluvila tvrdě jsem jí odmítla .

"NE! To nepřipadá v úvahu ." Patrik je ta poslední možnost . Nemám ho ráda . Sice je pravda že jestli se mi to nezlepší tak ho budu potřebovat .

"Máš pravdu Patrika ne ." Omluvně se na mě zadívala a usmála . "Ty to zvládneš." Dál jsem uvažovala jestli se nemám zeptat Patrika jestli by mi pomohl , ale rychle jsme to zamítla . Celí den ubíhal docela rychle a docela jsem se bavila čekala jsem co mě bude čekat večer . Po škole jsem rychle utíkala do ředitelny .

"Tady jí máme" Zvolal ředitel , jen co mě uviděl . Stál tam ještě s Nikem který mi zakýval na pozdrav . Hned jsem se zhrozila , že mám nějaký průšvih . "Mám pro vás dva důležitý úkol ." Odmlčel se a já si oddechla . "Dneska je Halloween takže bude i ples v kostýmech a Vy budete dozor. Hlavně pak budete dávat pozor na noční kolej tanec bude povolen , ale nic víc .Už jsou o tom poučeni a kdyby se něco stalo okamžitě jim hrozí vyhazov , nebo v horším případě kolík do srdce . " Trochu jsem strnula při přectavě , že když se to zvrtne budu muset někoho zabít , ale nakonec jsme s Nikem oba přikývli a jednohlasně zvolaly .

"Ano řediteli ." Mrkly jsme na sebe a odešly .

"Tak za co půjdeš Nikie" Vybalila jsem na něj a v duchu se mi honilo hlavou , že by šel za piráta nebo dokonce za mimino a v duchu jsem měla další směšné představy . Takže jsem se neubránila smíchu . "Já asi.... asi já vůbec nevím".

"Já za nic, je to pitomost , už nejsem malé děcko , ale ty by si mohla jít třeba za čerta ta role ti padne asi nejvíc ." Trochu jsem ho nakopla a začala protestovat .

"Ne ne já jsem jasnej andílek ." ukázala jsem si nad hlavou imaginární svatozář . Nik mě doprovodil až k mému pokoji a já na něj rychle vyhrkla . "Nechceš mě doučovat z matiky ?"

"Máš pravdu . Nechci . Mám hodně práce však víš že tu učím a ještě hlídám . Jsem nezaneprázdněný člověk na světě " Káravě jsem se na něj koukla a šla na pokoj .
"Tak ahoj no . Já si řeknu někomu jinému ." Odsekla jsem než jsem za sebou zavřela dveře.

"Hmmmmmm dnes žádná hlídka ." šeptala jsem si pro sebe a dal přemýšlela jaký si mám vzít kostým . Fakt mě nic nenapadá, asi si vezmu jen bílé šaty . Stejně budu dozor tak se nemusím oblíkat . Dál mě nic nenapadalo tak jsem šla osprchovat . Při sušení vlasů jsem si ze srandy pomyslela , že bych tam mohla jít jen v ručníku zazubila jsem se do zrcadla a najednou někdo zaklepal .

"Dále." Zavolala jsem . Byl to ¨Patrik .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DeeDee DeeDee | Web | 1. listopadu 2012 v 19:54 | Reagovat

Hmmmmm.... copak tam asi bude Patrik dělat??? Moc se ti to povedlo =DDD

2 Tonča Tonča | Web | 3. listopadu 2012 v 16:58 | Reagovat

Skvělé, jen takhle to utnout? XD

3 Rybiska Rybiska | 6. listopadu 2012 v 19:20 | Reagovat

[2]: bude to v 8 kapitole :) at je to napínaví :D

4 DeeDee DeeDee | Web | 6. listopadu 2012 v 20:52 | Reagovat

tk neser a přidej ji =DDD a zapoměla som si vzít nějaký to dílko zvý mamky =C =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda