Kapitola 13.

7. listopadu 2012 v 19:28 | DeeDee |  Volání rodiny
Takže tu mám kapitolu číslo.... 13. Doufám že to číslo bude šťastný a ne nešťastný. Je trošku delší. Komentáře potěší, pochvalné víc než kritické. Ale vadit nebudou =D
P.S.: Za chyby se omlouvám, ale ty dělá každý ;D


Seděla jsem na gauči vedle Niki, kerá mě držela za ruku a já měla hlavu opřenou o její rameno. Naproti mě seděl Alex a zlomenou ruku si držel přitisknutou k hrudi. Měl svlečené tričko, aby ho mohla Ester lépe ošetřit. Musím uznat, že měl pěkný tělo. Hruď samý sval, široká ramena a silné paže. Jenže to bylo nic ve srovnání s tím, jak jsem se cítila.

Strašně. Jedním velikým slovem strašně. Pořád dokola jsem si v mysli přehrávala to, co se stalo na tý mýtině. Mou první proměnu ve vlka a moji touhu po krvi. Měla jsem strach. Srach sama ze sebe. Strach o svoje blízský, že bych jim mohla ublížit, až se zase přestanu ovládat. Strach z toho všeho, co se kolem mě děje.

"Přestaň se tím užírat. Co se stalo stalo se. Nic už s tím neuděláš, je to za tebou." Esteřin hlas mě vytrhl z myšlenek.

"Ne, není. Vím že není. Bude se to opakovat. A toho se bojím. Bojím se, že vám ublížím stejně, jako tady Alexovi. To bych nepřežila." z očí mi tekli slzy. Niki mi je opatrně setřela.

"To se nestane Kei. Věřím ti. Pomůžeme ti s tím. Ale vím, že se to opakovat nebude." povzbudivě mi stiskla ruku, ale jaksi to nepomohlo.

"Sama tomu nevěříš. Podívej se na sebe. Bojíš se mě. A co je nejhorší, hluboko uvnitř cítím, že mě to těší. Že chci, abys se mě bála."

"No a?"tím mě teda opravdu zaskočila.

"No a? Co když na tebe zaútočim?"

"Jsme zase na začátku. Věřím ti." povzdechla jsem si nad jejím optimismem. Kéž bych ho taky měla.

"Já věřím, že se to naučíš ovládat a že z tebe bude výborná vůdkyně." Alexův hlas mě překvapil. Otočila jsem se na něho. Jeho ledově bělavé oči se do mě zabodávali, jako jehly namočené v jedu. Nevydržela jsem ten pohled a sklopila oči.

"Tomu sám nevěříš. Podívej se na sebe. Poprvý jsem se proměnila a hned jsem někomu ublížila. Přesněji jsem ti rozkousla ruku. Copak tohle je jednání budoucího vůdce? Neměl jsi proti mě nejmenší šanci. Jak dlouho se vlastně dokážeš převtělovat? Rok? Nebo víc? Tak to asi musíš být opravdu dobý, ale boužel pro tebe, já byla lepší." nepoznávala jsem jízlivost ve svým hlase. Viděla jsem mu na obličeji, i v obličeji Niki a Ester, že je šokovaný a trochu i smutný. Dotklo se ho to.

"Promiň. Promiň, to jsem nechtěla. Omlouvám se, opravdu moc. Já... Děje se to znovu. Nedokážu to ovládat. Cítim to v sobě. Chce se to dostat na povch a ovládnou mě to." nevydržela jsem to a znovu, už poněkolikátý a dnešní noc, jsem se rozbrečela.

"Niki pojď. Měli bychom je tu nechat, aby si to vyříkali jen mezi sebou." Ester mířila ke dveřím a Niki se začínala zvedat, ale já nechtěla aby odešla. Byla to právě ona, kdo mi poskytoval útěchu. Chtěla jsem něco říct, ale bylo už pozdě. Dveře se za ní zabouchly. A já zůstala v pokoji sama s klukem, kterého jsem pokousala.

"Nebudu ti nic odpouštět..."

"Já to věděla. Nezasloužím si odpuštění." schovala jsem obličej do dlaní a kolena si dala pod bradu. Otřásala jsem se vzlyky. Slyšela jsem, jak se zvednul z gauče. Myslela jsem si, že chce jít pryč, ale místo toho si sednl na gauč hned vedle mě. Seděl tak blízsko, že jsme se dotýkali koleny. Rychle jsem se posunula.

"Nebudu ti nic odpouštět. Ono totiž není co odpouštět. Nemohla jsi se ovládat. Nebyla jsi to ty. Takže už nebršč jako malá holka. Přestaň se litovat. Úsměv ti sluší víc. Ikdyž jsem ho viděl jen jednou, moc se mi líbil." opatrně mi palcem otřel slzy z tváře a mile se usmál. Jeho úsměv mě potěšil a zároveň zahřál.

Cítila jsem se nějak divně. Šimralo mšě v břiše a něco se tam nadouvalo a zvětšovalo. Nutilo mě to zavřít oči a tak jsem to udělala. Slyšela jsem Alexe zalapat po dechu. To, co jsem cítila v břiše byla moc. Byla to moje magie, kterou něco probudilo, ale já to nebyla. magie se stále zvyšovala. Nakonec jsem to navydržela Otevřela jsem oči a uviděla jsem okolo sebe fialovou záři. Zatím nikdy jsem tolik nezářila, nikdy jsem nevyužila tolik magie. Opět jsem ztrácela kontrolu nad svým vlastním tělem. Tentokrát to ale nebylo nenávistí, ale něčím jiným.

Vzala jsem jeho zraněnou ruku do svých. Syl při tom bolestí, ale ruku nestáhl. věřil mi. Doufám, že právem.

Soustředila jsem se pouze na jeho zranění. Představovala jsem si, jak se kost zaceluje a srůstá. Jak jeho svaly sílí a ruka je už zase pohyblivá. Oči jsem měla otevřený, ale ndívala jsem se nikam. Na žádný konkrétní bod. Slyšela jsem rupnutí, jak se kost vrátila do své polohy. Slyšela jsem, jak Alex šokovaně vydechl. Viděla jsem fialovou zář, jak se mění z jasného světla v oslepující zář, která nejspíš byla vidět a hlavně cítit, až venku a v dalších patrech. Záře rychle ustala a mě připadalo, že někdo zhasl jasnou lampu. Zrak se mi zamlžil a uši zalehly. Poslední, co jsem slyšela před tím, než jsem omdlela bylo, jak Alex volá Niki a Ester. Poté mě pozřela sladká temnota. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tonča Tonča | Web | 7. listopadu 2012 v 19:48 | Reagovat

Skvělé Dee

2 NikaRoovy NikaRoovy | Web | 7. listopadu 2012 v 19:59 | Reagovat

Páni, nádherná kapitola, jako vždy. Vážně se moc  těším na další.

3 DeeDee DeeDee | Web | 8. listopadu 2012 v 19:32 | Reagovat

Děkuju =DDD budu se snažit přidat co nejdřív

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda