Kapitola 14.

10. listopadu 2012 v 19:58 | DeeDee |  Volání rodiny
Dneska mám opravdu psací náladu... Nejdřív básnička, další kapitola Volání. Je to nějaký divný. =DDD

Probudilo mě klapnutí dveří. Chvilku na to někdo opatrně dosedl na okraj mojí postele. Otočila jsem se čelem k tá dotyčné osobě čelem a otevřela jsem oči. Tak to bylo něčekané. Čekala jsem Ester nebo Niki, možná Leilu. Ale koho jsem rozhodně nečekala byl Alex. Seděl na posteli a díval se na mě s mírným úsměvem na tváři. Rychle jsem vystřelila do sedu. To jsem ale neměla dělat. Zamotala se mi hlava a já opět klesla na polštář.

"Jen klid. Máš ležet. Ester to říkala." aby mě svým slovům dodal na ráznosti, mírně mi zatlačil do ramen.

"Co tu děláš? Co se stalo? Nic si nepamatuju."

"To se nedivým. Ester mi řekla, že to byla tvoje magie, co mi vyléčila ruku. Ale tobě to sebralo veškerou energii. Omdlela jsi. Bál jsem se o tebe." páni. To muselo být... divný. A on se o mě bál? Nevěděla jsem co si o tom myslet?

"A jak dlouho jsem byla mimo?"docela mě to zajímalo.

"Dva dny." tak to bylo dosti překvapivé.

"Byla jsem v komatu dva dny? A co se tu dělo?" chtěla jsem to vědět.

"Hlídal jsem tě."

"Co... cože? Hlídal?" jak to myslel?

"Asi si říkáš, jak jsem to myslel. Tak hle. Seděl jsem u tvojí postele a hnul jsem se od tebe jen, když jsem se šel najíst, umejt nebo na záchod. Dokonce jsem tu i spal. Ten gauč je pohodlnej." u poslední věty se ušklíbl, takže jsem poznala, že lže. Navíc jsem věděla, jak je ten gauč na spaní napohodlněj.

"Si děláš legraci?"

"Eeee... Ne. Opravdu jsem tě hlídal. Klidně se zeptej Ester, Niki nebo tvojí sestry. Abych byl upřímnej, je to dost tvrdohlavej a hádavej duch." tak to jsem si dokázala živě představit.

"Chudáčku. není moc rozumný hádat se s Lei." usmála jsem se na něho a opatrně se posadila. Chtěl mi v tom zabránit, ale já se nedala. Chtěla jsem mu vidět do očí.

Jeho Bělavě modrý oči se do mě zabodávaly jako ledové jehly. Nevydržěla jsem ten pohled. Co se to se mnou děje? Nikdy jsem se necítila nervózní před kluky. tak proč před ním jo? Usmál se a mě se sevřel žaludek zvláštním pocitem. Nebyl to nepříjemný pocit, ale příjemný, radostný. Cítila jsem, jak se červenám. Musel si toho všimnout, neboť se usmál ještě víc. Jeho ruka se zvedla k mému obličeji. jemně, jako by si myslel, že se mu rozpadnu pod rukama, mě odhrnul pramen vlasů, který mi padal do očí.

"Máš krásný oči. Ještě nikdy jsem neviděl tak čistě šedivý oči jako u tebe. Pokaždý tak někdo měl nádech svý magie, ale ty ne. Tvoje oči jsou jako dokonalé šedé nebe." sjel rukou níž a nyní jeho ruka spočívala na mé tváři.

"Eheee... Děkuju. Nevím co na to říct." co se to se mnou děje. Vždycky jsem věděla, co říct.

"Nic." palcem mě hladil po tváři a občas mě přejel přes rty. Při tom doteku jsem se zachvěla. Přiblížil svůj obličej k mému. Cítila jsem, jak mi srdce bije stále hlasitěji. Už se rty skoro dotýkal mích, když nekdo zaklepal na dveře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tonča Tonča | Web | 12. listopadu 2012 v 18:10 | Reagovat

Skvělé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda