Kapitola 15.

15. listopadu 2012 v 19:25 | DeeDee |  Volání rodiny
Moji milí čtenáři (i když vás moc není) mám pro vás další kapitolu. =D

Alex se ode mě odtáhl a rychle mi podal skleničku s vodou. Přitom lehce zavadil prsty o mé. Ve dveřích se objevila hlava. Niki. To se dalo čekat.

"Jé, ty už jsi vzhůru? To je dost. Měli jsme o tebe s mámou strach." přiběhla k mojí posteli a odstrčila tím pádem Alexe.

"Jo. Už jsem vzhůru." unaveně jsem sebou flákla o polštář. "Jsem jenom dost grogi."

"To je samozřejmý. Máma říkala, že jsi musela vynaložit opravdu veliké množství energie na to, abys uzdravila Alexovu ruku." podívala se na něho takovým pohledem, který dával jasně najevo, že chce, aby odešel.

"Jasně, jasně. Chápu to a už mizim." vydal se pryč, ale ve dveřích se ještě otočil a usmál se. Taky jsem se na něho usmála a on odešel.

"Je to pravda?" vypálila na mě Niki a já naprosto nechápala, o co jde?

"Co?"

"Je pravda, že ty a Alex..." nemusela to ani doříct, pochopila jsem to.

"Cože? Jak tě to napadlo?"

"No... když jsi byla v komatu nechtěl k tobě nikoho pustit. Skoro ani nechodil pryč. Dokonce jsem ho jednou přes dveře slyšla říkat, že nedovolí, aby se ti to stalo znovu. Že na tebe bude dávat pozor a nenechá tě samotnou." pozorně si mě přitom prohlížela a já jen lapala po dechu. Červenala jsem se, takžě Niki muselo být jasný, že se tu asi něco děje. A taky že to pochopila.

"Takže mezi vámi opravdu něco je." oči jí zářili radostí.

"Nic mezi námi není. Jen se mi líbí, to je vše. Já se mu určitě nelíbím. Asi si o mě po tom všem myslí, že jsem stryšně agresivní." sklopila jsem pohled neboť jsem cítila v očích slzy.

"To si o tobě nemyslí. Určitě."

"Má pravdu." ten hlas mě vylekal, ale poznala jsem ho hned. Leila. Dlouho jsme se neviděli. "Jak se vlastně máš ty moje střelená kopie." utahovala si ze mě.

"Lei. Ani nevíš, jak jsem šťastná že tě vidím. Moc se mi po tobě stýskalo. Kde jsi vlastně byla tak dlouho?" už jak jsem to vypravila jsem si vzpoměla na to, o čem jsme se posledně bavili. Její smutný pohled mi prozradil, že ona na to nezapomněla.

"Promiň mi to sestřičko. Já... já zapomněla. Je se zase usměj. Tak kde jsi teda byla?" snažila jsem se změnit téma.

"To je v pořádku. Byla jsem... snažila jsem se, mno, popovídat si s rodiči. O tom, že tě nechci opustit, ale že ty nechceš, abych ztratila duši. A..."

"A co?" to mě zajímalo, jestli existuje nějaká alternativní možnost tak sem s tím. Rychle jsem se posadila a zamotala se mi hlava.

"Nechám vás tu o samotě." ozvala se Niki. Málem jsem na ni zapomněla. Vydala se pryč. Odešla a Lei se posadila na židli u postele.

"A nic. Myslela jsem si, že existuje nějaká jiná možnost, ale žádná jiná není. Teda až na jednu. která je opravdu nebezpečná."

"Co to je?"

"Musela by jsi mě uvěznit do předmětu. To mě udrží v tomto světě. Uvězníš tu vše, kým jsem kdy byla. Moji osobnost."

"Ale není to jenoduchý, co? Bude to vyžadovat hodně energie?" jestli ano, tak nevím nevím. Energií moc neplítvám.

"Ano, bude to vyžadovat opravdu hodně energie. A nejen to. Budeš potřebivat všechny živly. A to není všechno.Budeš potřebovat ještě černý safír."

"Počkat není safír náhodou modrý drahokam?" to nedávalo smysl.

"Na to budeš muset přijít ty sama. Už musi jít. Dochází mi energie." její průhledné tělo čím dál víc probleskovalo. Blikalo jak blinkr u auta, které zatáčí.

"Prozraď mi ještě něco. Aspoň kolik máme času."

"Ne kolik máme, ale kolik máš. Já ti nesmím nijak pomoct, ani ti radit. A teď k tomu času. Mám už jen týden. Jen týden se budu moci pohybovat mezi světem živých a světem zemřelých."

Šok. To jediný jsem teď cítila. Naprostý šok. Už jen týden. Navíc necelý. Necelý týden se svou sestrou. Plácla jsem sebou a přikryla si hlavu peřinou. Leila si nejspíš myslela, že si to chci romyslet a tak zmizela. Cítila jsem, že je pryč. Jen týden. Jen jeden jediný týden a už se se sestrou nejspíš nikdy neuvidím, tedy pokavaď se mi nepodaří najít černý safír a magiky ochotní mi pomoct. Pane Bože! To zase bude týden.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 world-of-elis-alter world-of-elis-alter | Web | 16. listopadu 2012 v 17:59 | Reagovat

Skvěle

2 NikaRoovy NikaRoovy | Web | 24. listopadu 2012 v 20:36 | Reagovat

Páni, nádherná! :-)

3 DeeDee DeeDee | Web | 25. listopadu 2012 v 7:12 | Reagovat

Děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda