Kapitola 16.

25. listopadu 2012 v 16:18 | DeeDee |  Volání rodiny
Nějakou dobu jsem tu nebyla, takže to teď napravuju a přináším Vá další kapitolu ze života Keili Mortis, Niki, Alexe, Ester a Leili. Ano pochopili jste. Jedná se další kapitolu Volání rodiny. Takže, ať se vám líbí.
P.S.: Je trošíčku delší.

Seděla jsem ve třídě plné rozjančených dětí, čekala na začátek hodiny a přemýšlela nad slovy, které mi včera řekla Leila. Najdi černý safír, ale to není všechno. Budeš potřebovat všechny živly a hodně energie. Jediná osoba, které jsem o tom řekla, je Niki. Slíbila, že mi pomůže. Přemýšlela jsem o tom, že to řeknu i Alexovi, ale nemohla jsm se rozhodnout.

"Podle mě bys mu to měla říct. Je do tobe blázen, takže ti zarvý pomůže a zadruhý to nikomu neřekne." pomáhala mi v rozhodnutí Niki.

"Nejsem si tím moc jistá." nerozhodnost. Jedna z mých mnoha záporných vlastností. Jedna z nejhorších, když samozřejmě nepočítám tu svoji nenávist. Musela jsem si to furt vyčítat.

"Čím si není naše slavná vůdkyně jistá? Tím, jestli zvládne ovládnout svůj vztek? Nebo tím, jestli je normální, nebo agresivní?" u naší lavice postávala nějaká holka. Vypadala tak na sedmnáct, možná na osmnác. Měla dlouhé rovné vlasy barvy písku. Oči měla zelené, jako jarní tráva. Byla celkem vysoká a hodně hubená. I modelky by vedle ní vypadali tlusě. Na sobě měla světlé tílečko s hlubokým výstřihem a tmavou minisukni. Vypadala jako levná štětka.

Neznala jsem ji ménem, ale viděla jsem ji párkrát na hodinách. Zato Niki nejspíš moc dobře věděla, kdo to je. Napřímila se v ramenou a její obvykle veselý výraz vystřídalo napětí.

"Co chceš, Juliet?" optala se jí Niki klidně, ale bylo na ní vidět, že to vědět nechce.

"Ale copak, copak. Nioliet. Chtěla bys mi něco říct, ty jedna malá, ubohá mrcho. Máš smůlu, s tebou se teď nebavím, bavím se tady s naší rádoby vůdkyní." její posměšný tón a jízlivý úsměv se ještě daly snést, ale to, že uráží Niki. Za to zaplatí. A opravdu hodně bolestně.

"Zavři ten svůj slepičí zobák. Jak se opovažuješ!" Niki vyletěla ze židle a postavila se naproti Juliet. Sršeli z ní blesky. Všimla jsem si, že květiny na oknech začaly reagovat na její hněv. Hlavně aby neprovedla něco špatnýho.

"Klid Niki, ona za to nestojí." snažila jsem se ji uklidnit.

"Neměla ona náhodou ukliňovat tebe? Myslela jsem, že to ty jsi tu ten člověk, který se nedokáže ovládat. Ale jak vidím je to přesně naopak." zachychotala se a mě popadl vztek.

Začala jsem na ni vrčet. Pomalu jsem se k ní přibližovala a uvolňovala svoji moc. Slyšela jsem, jak někdo ve třídě vykřikl, ale navníma jsem to. Soustředila jsem se pouze na Juliet, která přede mnou začala couvat.

"Jsi blázen víš to? Měli y tě zavřít do blázince, kde by ti dávali nějaký sedativa." neměla to říkat. Uvolnila jsem veškerou svoji sílu, která kolem mě vířila jako fialový štít, jenž čeká na to, až se z něj stane zbraň.

Moje moc ji srazila na kolena a tam ji držela s hlavou skloněnou. Ta nenávist, která se mě posledně zmocnila a zranila Alexe, se v mém nitru kroutila a chtěla se dostat na povrch. To jsem nemohla dopustit, ale cítila jsem, jak moje mysl pomalu slábne a nenávist se dostává blíž a blíž ke svobodě.

"Omluv se." nepoznávala jsem svůj vlastní hlas. Byl tak hluboký, tak hrdelní a tak zvířecí. Vrčela jsem, stále hlasitěji a přitom jsem se stále přibližovala k teď už klečící Juliet. "Omluv se."

"Nikdy. Jste obě stejné. Obě jste jen děvky. Jedna horší než druhá. Myslíte si, že jste hvězdy. Máte všechno na co si vzpomenete. Moc, krásu a bohatství, každého kluka, kterého chcete. Ne, nebudu se omlouvat."

"Jak se opovažuješ?! Jak se opovažuješ říct, že máme všechno. Máš sourozence? Řekni, Juliet, máš sourozence? Tak řekni!" hlas jsem měla tak klidný, až mě to překvapilo, neboť její slova mě hluboce ranila.

"Jo."

"A jak se jmenuje?"

"Ned. Byl u toho, jak jsi poprvé vyvolala svoji moc." vzpomínala jsem si na něho. Jak někdo tak rozkošný a hodný může mít za sestru takovou mrchu.

"TY máš všechno! Máš úžasnýho brášku, určitě i rodiče. Zato já, já nemám nic. Bohatství není o slávě, moci nebo penězích. Bohatství je rodina, přátelé a někdo, kdo tě miluje. Ty máš rodinu, já ne! Neříkej mi tu něco o tom, že nic nemáš. Já bych dala všechny rodinný peníze za to, aby moje rodina žila, nebo alespoň moje sestřička. Buď ráda, že je máš. Nebo je ztratíš." s těmi slovy jsem ji pustila ze své moci. Zvedla jsem hlavu a zadívala na naší profesorku, která to celé pozorovala s vykulenýma očima. Niki mě vzala za ruku a podívala se mi do očí. Viděla jsem, jak se jí ulevilo.

"Nech toho. Hraješ si tady na ubožátko. Všichni vědí o tom, že tvoje sestra je tu jako duch, takže toho laskavě nech. Hraješ si tu na chytrou. Ale to nejsi. Nejsi ani vůdkyně, jsi jen ubohá nula, která se ani neumí ovládat. Jestli si myslíš, že se tě bojim tak jsi na velikym omylu. Nejsi nic víc, než nula, pouhá napodobenina vůdce. Pouhá napodobenina strážce. Nejsi nic víc, než jen parchant, kvůli kterýmu tvoji rodiče zemřeli." něco v mém postoji, mém vrčení, i mé moci okolo mě jí nejspíš prozradilo, že to přehnala. Přikrčíla se.

Otočila jsem se na ni. Než jsem se ovšem stačila přeměnit, stál mezi mnou a Juliet vlk. Vlk, kterého jsem znala. Měl krásnou zlatou srst a špičku ocasu měl bílou. Kdyby na mě otočil hlavu, tak bych spatřila pár ledově modrých očí.

"Alexi nepleť se do toho, jinak skončíš ještě hůř než minule. A to platí i pro vás ostatní!" to bylo moje jediný varování. Vzápětí mě už ze mě byl vlk.

Alex ke mně otočil hlavu a zakňučl. Stáhl ocas pod sebe a sklonil hlavu ve znamení podřízenosti. Okamžik na to už stál vzpřímeně a tvářil se neústupně. "Nenechám tě někoho zranit. I když se jedná o tu mrchu Juliet. Slíbil jsem, že nedovolím, aby se z tebe stala stvůra a ten slib hodlám dodržet."

"Ježiš nechte tho. Je mi z vás špatně." Juliet na sebe taky vzala podobu vlka.

"Ano, už bylo dost řečí. Je čes někoho pokousat." štěkavě jsem se zasmála. "Hmmm. To bude zábava."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NikaRoovy NikaRoovy | Web | 25. listopadu 2012 v 16:35 | Reagovat

Wow! Dokonalá, moc se těším na další! Ten konec byl dobrý. ;-)

2 DeeDee DeeDee | Web | 25. listopadu 2012 v 16:47 | Reagovat

Děkuju, musela jsem to utnout jinak bych psala dál a dál a dál =DDD

3 Tonča Tonča | Web | 25. listopadu 2012 v 17:35 | Reagovat

Ale třeba mně by to vůbec nevadilo, by naopak, klidně dělej delší kapitoly... XD

4 DeeDee DeeDee | Web | 25. listopadu 2012 v 20:15 | Reagovat

To neříkej.... jinak se příště nedočkáš konce =DDD

5 Tonča Tonča | Web | 27. listopadu 2012 v 18:38 | Reagovat

XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda