Kapitola 17.

29. listopadu 2012 v 20:42 | DeeDee |  Volání rodiny
Ahoj, tak jsem opět tady. Přináším vám další kapitolu z Keilinina života. A můžu Vám říct, poperou se poperou =DDD Těšíte se???

Pomalu jsem se plížila k Juliet. Přikrčená, téměř jsem se plazila po zemi. V podobě vlka to nebylo nic těžkého. Výhružně jsem na ni vrčela a ona zase vrčela na mě. Alex stál mezi námi a pozoroval mě bedlivým pohledem. Nespouštil ze mě oči ani ve chvíli, kdy k němu přišla Juliet a otřela se o něho bokem. Snažila se mě ještě víc naštvat a to se jí povedlo. Alex je jen a jen můj. Nezískáš ho, to nedovolím.

"Keilo. Prosím nech toho. Nech ji." snažil se mě uklidnit, ale marně.

"Nepleť se do toho, Alexi. Nechci ublížit tobě, ale jí."

"Tak to bych chtěla vidět" vysmívala se mi Juliet. Hmmm... ta holka vážně nemá ráda svůj život.

"Ty jsi asi vážně úplně blbá. Nech ji na pokoji, jestli ovšem nemáš ráda život a chtěla bys být něčí oběd, tak klidně pokračuj." obořil se na ni Alex. Bavilo mě se na ně dívat. Sedla jsem si na zadek a vrtěla při tom ocasem, ale bedlivě jsem je přitom pozorovala, svaly připravené k boji a magii jsem nechala slabě pulzovat.

"Co by mi asi tak mohla tady ta nicka udělat? Nic. Kolikátá je todle její proměna ve vlka? První? Druhá? Možná že i třetí? Stále je to proti počtu mých proměn nic. Nedokáže ještě plně ovládat svoji sílu. Takže proč se jí bát?"

"To si jen namlouváš. Já byl při našem prvním setkání taky tak pošetilý. Vyvázl jsem z toho jen s rozkoslou rukou. Ani jsem nemrkl a už mi drtila levou ruku v čelistech. A to se přeměnila poprvý. Ano, je to málo, ale ona má v sobě krev vůdců. Na to nezapomínej." Alex i Juliet se na mě podívali a já se jen vítězoslavně ušklíbla, jak mi to ovšem zvířecí podoba nejvíc dovolila.

"Nemluvte o mě jako byh u nebyla. Já jsem pořád tady."

"Zmlkni ti parcante, jež se neměl ani narodit. Chudáci tvoji rodiče. Určitě se teď převalují v hrobě a říkají si, že ses neměla nikdy narodit. Ani ty, ani tvoje blbá ségra. Kde vlastně teď je? Určitě tě radši opustila, než aby tu byla s tebou."

Pomalu jsem se zvedla a začala jsem se k ní přibližovat. Vrčela jsem. Chtěla jsem ji opravdu mo ublížit. Urazila mě, urazila Niki, urazila moje rodiče a pro nijhorší, urazila moji sestřičku. Z toho se holka jen tak nevykroutí. Zašla moc daleko, teď to bylo osobní. Nenechám Alexe, aby se do toho míchal a já mu nedopatřením ublížila.

Vypustila jsem proto svoji moc a sevřela ho ve fialovém vězení, stejně jako zbytek lidí ve třídě a odsunula jsem je ke zdím. I lavice se začali posouvat a vytvořili kolem mě a Juliet kruh. Bojový kruh.

Vystartovla jsem po ní tak rychle a nečekaně, že ani nestihla zareagovat. Srazila jsem ji na zem a obě jsme skončily v leže. Skončila na boku. Rychle jsem se zvedla a zaútočila znovu. Tentokrát se stihla uhnout a já dopadla těsně před ni. Ohnala se po mě zuby, ale já byla rychlejší. Přikrčila jsem se a kousla ji do nohy. Zakňučela, ale zůstala stát a dokonce se po mě znovu ohnala zuby. Tentokrát se trefila a poranila mi pravý bok. Výhružně jsem ohrnula pysky a ona moje gesto napodobila.

Z boku se mi linula krev, ale nevnímala jsem ji. Ani bolest s ní spojenou. Ohnala jsem se po ní a skousla jí ucho. Vycukla mi ho, ale nehezky si ho roztrhla. Její problém. Neměla sebou tak házet. Skočila na mě a obě jsme se skutáleli na zem pod jednu z lavic. Využila jsem stísněnýho prostoru a prokousla jsem ji nohu v místě, kde se nacházela šlacha. Zakňučela a já využila její bolestné chvilky a chytila jsem ji za krk. Neskousla jsem silně, nesnažila jsem se ji zabít, zatím.

"OMLUV SE!" můj vnitřní hlas byl silný.

Neodpověděla, jen poraženecky zaknňučela. Byl to signál porážky a mého vítězství.
"Omlouvám se." špitla.

"Omluv se Niki." podívala jsem se směrem, kde Niki stála. Dívala se na mě vyděšenýma očima, což mě zabolelo u srdce.

"Promiň Niki. Omlouvám se. Jen mě odsud dostaňte." zakňučela ta slova a já jí pustila. Zvedla jsem se a vydala pryč. Ignorovala jsem první a nejdůležitější pravidlo boje. Nikdy se k nepříteli neotáčet zády. Já to udělala a to byla chyba.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 world-of-elis-alter world-of-elis-alter | 30. listopadu 2012 v 19:30 | Reagovat

Skvělé, dělej, další XDD

2 DeeDee DeeDee | Web | 30. listopadu 2012 v 19:52 | Reagovat

klid holka... nádech výdech nádech výdech =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda