Vampire academy

6. listopadu 2012 v 18:40 | DeeDee
Na oficiální FB stránce VA se fanoušci hádali, jaké otázky položit tvůrcům filmu VA :) Tak tu mám 10 otázek a 10 odpovědí :)


Vypadá to slibně :D
Zdravím všechny fanoušky VA! Nejprve jsem jen chtěl všem poděkovat za vaše celkové nasazení a nadšení pro tento projekt a podporu, nápady, názory a připomínky. Já a producent Don Murphy jsme strávili nespočet hodin při přípravě tohoto projektu, aby film, který natočíme, se blížil co nejvíce tomu, co chcete vidět.
Naše nadšení a víra v tento projekt je dnes silnější než kdy předtím. Náš závazek dovést to až do úplného konce je prvořadý. Děkujeme za vaši podporu a pomoc!
Teď vám zodpovím vaše vybrané otázky.
Mike Preger
Producent
(více pod perexem)
1) Plánujete nafilmovat každou knihu zvlášť, nebo přmýškíte o tom, že nějaké sloučíte?
Ano, správná otázka (nevím jak to přeložit :D) Myslím, že by bylo ideální aby každá kniha měla svůj vlastní prostor, ale první kniha bude dost kritická na úspěch, takže možná sloučíme 1. a druhý díl abychom si získaly publikum.
2) Mnozí autoři se v poslední době zapojují do výroby filmu. Přemýšleli jste nad tím, jestli Richelle také zapojíte?
Richelle je tak zaneprázdněná jako oblíbená, má spoustu nápadů, takže bych byl velmi rád, kdyby se zapojila, nicméně vše záleží spíš na filmaři. Tkže počkáme a uvidíme.
3) Víme, že nemůžete jmenovat názevy studií, ale můžete nám říct, jaké byly největší problémy při setkání s ateliéry, které jste prošli? Také, odešli jste z nějakého studia a proč?
Největší problémy jsou zřejmé. Nasycení trhu, příliš mnoho studií, to vše jsme očekávali. Ale dohazujeme filmy Hollywoodu už 20 let, je to vždycky prblém najít to správné studio: ve správný čas správná dohoda. I když bych přímo neřekl, že jsme odkráčeli pryč, zamítli jsme prozatím 3 různé návrhy. z různých důvodů: rozpočet, míra nasazení, načasování...Přesto máme stále hodně zájemců. Stále máme naplánované nové schůze, takže se zatím nic neděje.
4) Co se stane, když nenajdete studio?
To vede k řadě dalších příležitostí. Nezávislá řešení pro výrobu filmu před prodejem je vždy možné. Mezi návrhy, o kterých jsme se zmínil výše, dokonce jeden takový návrh byl. Kromě toho tu stále existují možnosti jako natočit seriál, třeba jako v případě Vampire Diaries nebo True Blood.
5) Jako fanoušek této serie, na co se vy nejvíce těšíte, až se bude probouzet k životu?
Co mě fascinovalo od úplného začátku byla Rose. Líbí se mi její houževnatosti, její vášeň, její pevnost, a její nedostatky. Mám rád všestranost její osobnosti, která se postuně ukazuje v jednání s různými osobami. Není jen jedna z dalších "Cardboard Cut-out" postav, které se věršinou objevují v ženských postavách. Nezasvětcení lidé mají tendenci VA odsoudit jako jeom další upíský příběh. Tak jsem to já nikdy neviděl. V příběhi je tolik lidskosti. Problémy, které mohou potkat kohokoliv z nás. Ano, je to o upírech, o mystických bytostech, ale ve skutečnosti to je hlavně o lidech, emocích, životě a smrti, lácse a nenávisti.
6) Co si myslíte, která část/ scéna bude nejtěší při zpracovávání do reálného života?
Nic není příliš složité pokud je na to rozpočet a správně sestavený haromonogram. To se vlsatně týchá té "dohody" se kterou teď zápasíme. Od bitvy v jeskyních Montany (kde víme co se stane) přes malé ruské vesničky a města, každá část knihy přináší unikátní a náročný moment. To bude konečně práce scénaristy a režiséra jaké věci přinesou na plátno.
7) Jak víte VA probíhá především v noci, bude to představovat problém?
S technologií, kterou teď máme neznamená natáčení v noci žádnou výzvu nebo zvýšené náklady. Opět to závisí na režisérovy. mě jako pro producenta se to nějak výrazně netýká.
8) Začali už jste hledat nějakého scénáristu?
Už za sebou máme pár skvělých pohovorů se scénáristy. Opět to záleží na té "dohodě" co uzavřeme. Zatím nemůžeme nic uzavřít
9) Bude se i volné pokračování VA Bloodlines spracovávat jako film?
Bloodlines je pokračování VA, takže jsme si ho už "rezervovali". Jakmile se pohneme dál s VA, budeme dál jednat s Richelle. Nicméně všichny netrpělivě čekáme na tutoo knihu, která vychází v srpnu.
10) Ačkoliv je VA kniha pro kategorii teenagerů je v ní spousta násilí a sexu. Jaké hodnocení by tento film asi mohl mít?
Až budeme vědět, jestli půjde o film, seriál, nebo televizní film, cílovou skupinuurčí studio nebo společnost a materiál tomu bude přizpůsoben. Momentálně chcemezaujmout především ženy ve věku 13-35 let, jako je tomu u knih. Doufáme však, že setento zájem rozšíří i na mužské publikum, takže bychom v tom chtěli nechat tolik"ostrosti", kolik jen bude možné.
Násilí a sex mohou být zpracovány mnoha jinýmizpůsoby, proto se toho v této chvíli příliš neobávám.
V rukou toho správného režiséra tomůže být zpracovány množstvím zajímavých způsobů.
Originál rozhovoru ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda