Blogové letadlo

15. prosince 2012 v 16:18 | DeeDee |  Co se děje...
Byla jsem zatažena do projektu "Blogové letadlo". Do této hry mě zatáhla NikaRoovy, děkuju ti.
Co v dotazníku najdete?
1. Mých 11 tajemství
2. Odpovědi na 11 otázek od toho, kdo mě přizval
3. Tentokrát budu klást 11 otázek já a vy budete odpovídat =D

1. Mých 11 tajemství
1.) Mám-li říct pravdu, tak mám panický strach ze sekáčů a malých českých pavouků. Je to zvláštní. Sekáci a tarantule, miluju je, ale todle? Ano vím, jsem divná. Sekáčovití nejsou ani pavouci. Jenže něco na tom jejich malinkym tělíčku a dlouhých nohách ve mně vyvolává fóbii. Ani pavučiny se nedotknu, ale dejte mi do ruky něco, co nepochází z česka a už mi to nevadí. Vždyť mě fascinuje nejjedovatější pavouk na světě. Jsem divná.
2.) Moje povaha je tvor sám o sobě. Někdy je milý a někdy má moc ublížit. Spolužečku jednou zachránilo to, že jsem si všimla učitelky, jinak bych ji asi začala škrtit. Nedivte se. Trefila mě mandarinkou do bílého trička někdy druhou přestávku a mi měli zrovna devět hodin. Jsem celkem hádavá, někdy agresivní a opravdu hodně zlá. Většinu času jsem naštvaná a jenom předstírám úsměv. Nic nepředstírám jen u svých nej kamarádek, kde mě až bolí tlama od smíchu.
3.) Jsem sadista. Miluju bolest. Jedno čí. Jetli bude moje nebo někoho jiného je mi jedno. Miluju krev a dávám to jasně najevo. Kdybych si mohla vybrat, kým bych byla vybrala bych vždycky upíra.
4.) Moje nejoblíbenější zvíře je vlk. Je to celkem aj poznat u mojí povídky. Podle mě jsou to úžasná stvožení, která si zaslouží žít na této planetě víc než lidé. Nezabíjejí pro zábavu, ale vždy jen kvůli jídlu. Jsou starostlivý, co se týče mladých vlčat. Celá smečka je věrná svým vůdcům a plní jejich vůli. Nikdy nezabijí člena vastní smečky, vlka pouze ho vyženou a z něho se stane vlk samotář. Vlčice nevyhánějí. Dávají si najevo svou lásku a přátelství. Kéž by lidi byli jako oni.
5.) Moje nejoblíbenější autorky jsou Richelle Mead, která napsala sérii Vampýrská akademie, Sukuba a teď píše volný pokračování VA s názvem Pokrevní pouta. Jeaniene Frost, která napsala sérii Nošní lovci, píše volná pokračování (3 série) - Svět nočních lovců, Noční princ a ještě jednu aérii, ale tu si nevzpomenu, jak se jmenuje a L. Jane Smith, snad nemusím říkat, co všechno napsala. Pro ty, co snad nevědí jdou to Upíří deníky, Stefanovy deníky, Temné vize a Tajný kruh. Doufám, že někdy napíše Damonovi deníky =D =* Jsem velký fanoušek Deleny
6.) Moc lidí to neví, ale zbírám plyšáky. Nejradši mám ovečku, kterou mám už asi sedm let. Bez ní prostě neusnu. Do její "vlny" jsem proronila už nejednu slzu. Žije spoulu se mnou. Vložila jsem do ní část své duše, zamkla do ní nejedno ošklivé tajemství. Bez ní asi nepřežiju další dny, co budou následovat.
7.) Vlastnost, které si u přátel vážím nejvíc je osobitost. To je to nejdůležitější, aby každý byl sám sebou a nic nepředstíral.
8.) Můj oblíbený předmět je zatím matematika, čeština a latina. Zbytek mi nejde a je mi ukradený.
9.) Nejradši ze všech svých aktivit (kreslení, čtení, psaní, hraní na klávesy, zpívání, poslouchání hudby, tancování, procházek přírodou,...) mám psaní a čtení. U obou činností se dokonale odreaguju a uklidním. Zaměstnám svůj pidi mozek a nad ničím jiným nemyslím.
10.) Mývám hroznou trému, když mám mluvit před lidmi.Strašně koktám a mluvím rychle. Není i rozumnět. Vždycky se rozklepu jako ratlík. Jediný, kdy se neklepu je když sportuju. To mě může sledovat třeba stovka lidí a se mnou to ani nehne. Jinak, když musim mluvit... Zdrhám.
11.) Je jasný, že nejsem normální, ale to nikdo z nás. Miluju svoje domácí milášky. Mám doma kočičku Žofinku, tupýho kocoura Lea a pomatenýho psa Blacka. Celou skupinu doplňuje papoušík, agapornis Pepa, který rozhryže každý provaz, který uvidí. Asi má na ně nejakou úchylku. Nerada uklízím, vařím, učím se a prostě celkově nerada pracuju a nějak se namáhám.

2. Odpovědi na 11 otázek od NikiRoovy
1.) Upřímně řečeno, kdo je vaším nejoblíbenějším návštěvníkem vašeho blogu? Může jich být i víc…
Moje nejoblíbenější návštěvnice jsou Tonča a NikaR. Jsou to moje jediné návštěvnice, zatím, taže jsou oblíbené obě.
2.) A opačně? Které blogy nejčastěji navštěvujete vy?
Blogy nika-roov.blog.cz a burdova-michaela.blog.cz. Ty jsou asi moje nejoblíbenější
3.) Co pro vás znamená vaše tvorba?
Únik od skutečného světa, útěk od každodenní rutiny. Odreagování, nemusím myslet na nic jiného. Prostě se ponořím hluboko do své mysli a dívám se, jak by měl příběh plynout dál a píšu. Vytvářím si vlasní svět svů a fantazie. Navíc se mi tak krásně relaxuje.
4.) Kdyby ses měla setkat z nějakou postavou z jakéhokoli příběhu svých oblíbených blogerů, kdo by to byl a proč?
Od blogerů ani tak ne. Spíš z knížky. Byl by to seznam tak na deset sránek. Dimitri Belikov, Adrian Ivaškov, Bones, Damon Salvatore, Mencheres, Spead, Vlad Tepeš, bylo by jich opravdu hodně. Ale z blogů bych si nevybrala nikoho.
5.) Představ si, že můžeš mít jedno přání, jakékoli na světě, co by to bylo?
Sejít se s Benem Barnesem, a kdyby se todle nesplnilo, tak stát se upírem =D =E
6.) Když jsi byla malá, měla jsi nějakou hračku, nebo jakoukoli věc, kterou jsi nosila všude s sebou?
Nevím, opravdu nevím. Nemůžu si vzpomenout.... Jo už vím. Když jsem byla malá, dívala jsem se na pokémony a doma jsem měla razítko s Mňauvem (nevím, jak se to píše), nebyl den, kdy jsem ho neměla u sebe.
7.) V čem myslíš, že jsi nejlepší? (Ne nejlepší mezi všemi, ale jen v sobě)
Buď v psaní, nebo přemlouvání ostatních. Nevím v čem jsem lepší. To musíte posoudit sami.
8.) Máš ze svého život vymazat nějaký den. Který by to byl, proč a jaké myslíš, že by to mělo následky.
Páni těch by bylo... Ale vymazat je??? To asi ne, bez nich bych to totiž nebyla já. Pomáhali vytvořit moji osobnost a na tu jsem já pyšná. Jsem ráda taková, jaká jsem, náladová, tvrdohlavá, temperamentní, nebazpečná a starostlivá co se týče přátel a nechci nic měnit.
9.) Kolik blogů jsi už v životě měla?
Celkem hodně, ale vydržel i jen tento. Musim to nejdřív spočítat. 4 jsem zrušila a toto je blog č. 5. Nemám v plánu ho smazat, to fakt ne =D
10.) Jsi zamilovaná?
Naštěstí ne.
11.) Stává se ti někdy, často, pořád, že dostaneš takový záchvat smíchu až spadneš na zem a nejsi schopna se zvednout? :D
Ano... tento týden nejméně dvacetkrát. V mojí přídě je nemožné se netlemit. Třeba když si dvě, obě Kačky, spolužačka v pátek házeli flaškou s pitím a sejmuli něco, co viselo na zdi. Taky sejmuli naší třetí Kačku, která vypadá jako Bella Cullenová. =D

3. Tentokrát budu klást 11 otázek já a vy budete odpovídat =D
Já nemám 11 blogerů na přidání, tolik jich ke mně nechodí =D Takže je to na vás. Rysbiško a Respiro. Jste na řadě. =DDD
1.) Jaká je vaše nejblíbenější knížka?
2.) Váš oblíbený/á autor/ka?
3.) Kdy jste poprvé něco napsali?
4.) Vaše oblíbená hra? Od kdy jí hrajete?
5.) Nejlepší kamarádka? Proč?
6.) Nejmíň oblíbená kamarádka?
7.) Váš největší trapas? Co se stalo?
8.) Nejoblíbenější knižní postava? Co byste dělali, kdyby jste ji našli u sebe doma na gauči?
9.) Kdyby jste mohli vyčarovat tři věci, které by to byli? Proč?
10.) Rády píšete?
11.) Jakým zvířetem byste chtěli být?
Nepodvádět holky =D =*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Respira Respira | 15. prosince 2012 v 17:05 | Reagovat

1. Nej knížka? To je těžký, já jich mám spoustu ale momentálně to jsou Noční lovci.
2. Petra Neomillnerová a Jeaniene Frost
3. Asi tak před týdnem, právě sem -> Osudná noc :D
4. Howrse a hraji ji od 26. 9. 2011
5. Lucka - protože je to jedna z nejvtipnějších holek co jse  potkala na základce a teď i Domča Č.  - s tou máme společné úplně všechno, že jo Domi? :D
6.  Elis -  strašne mě dokáže vytočit a je hrozně protivná
7. Trapas? Žádný mě nenapadá. Kdybych si ale na nějaký vzpoměla tak ho sem připíšu.
8. Torge a Bones a radši sem nebudu psát co bych s nimi chtěla dělat :D :P
9. Zaprvé jakéhokoli hrdinu z mých nej knížek - A proč? Asi proto že jsou prostě úžasní. Zadruhé pokud opravdu neexistují tak bych chtěla všechny nadpřirozené potvůrky - Kdo by nechtěl snídat s upírem nebo běhat z vlkoušem :D A za třetí asi umět létat - to je můj sen
10. Sice jsem teprve začala, ale dost se mi to zalíbilo. Teď už jen zbývá jestli se to bude líbit i ostatním. ;)
11. Pravděpodobně vlkem :)

2 Mei-riefel Mei-riefel | 15. prosince 2012 v 18:31 | Reagovat

Tak tvoje tajemství číslo3 mě docela dostalo. Holka ty mě děsíš.!:d O těch upírech ne taky je mám strašně ráda, ale sadista :O:D??

3 DeeDee DeeDee | Web | 15. prosince 2012 v 19:38 | Reagovat

[2]: kdybys mě občas viděla a chvíli pozorovaa tak pochopíš =DDD

4 DeeDee DeeDee | Web | 15. prosince 2012 v 19:41 | Reagovat

[1]: Marťo víme co bys dělala s Bonese =3 3=D a nejsi sama =DDDD
P.S. Měla jsi napsat nev článek i s 11 údaji o tobě =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda