Kapitola 18.

6. prosince 2012 v 18:40 | DeeDee |  Volání rodiny
Juliet mi skočila na záda. Zakousla se mi čelistma do krku. Zavyla jsem bolestí. Přestala jsem soustředit svou moc a lidi už nebyli připoutaní ke zdi, ale stejně u ní zůstaly. Až na dvě osoby. Alex a Niki se proměnili a běželi mi na pomoc. juliet uvolnila stisk zubů, ale jen na chvíli. Znovu mě kousla a tentokrát silněji. Snažila se mě zabít...

Jakmile jsem si to přiznala se ve mně něco zlomilo. Moje moc mě ovládla. Cítila jsem tolik magie, tolik energie, tolik nenávisti k Juliet. Přestala jsem se ovládat. Všechno kolem se začalo pohybovat jakoby spomaleně, nebo jsem se možná já pohybovala tak rychle, nevím. V mžiku jsem stála před Juliet. Nestačila ani vydechnout a už jsem jí lámala nohu v čelistech. Vyla bolestí, ale já si toho nevšímala.

Chtěla jsem jí spůsobit bolest, ale ne jen ta nenávist ve mně. já jí chtěla ublížit vědomě. Pustila jsem její nohu a vrhla se po jejím krku. Snažila se uhnout, nakonec to byl její bok, co jsem zasáhla a prokousla. Už se sotva držela na nohou a já stále nebyla spokojená. Musela umřít.

Jakoby z dálky jsem slyšela, jak na mě někdo křičí. Možná Alex možná Niki. Juliet mi už nemohla ublížit, vždyť se neudržela ani na nohou. Dovolila jsem si teda povolit v ostražitosti a svoje uši jsem natočila k hlasu.

"Keilo, nech ji. Nezabíjej ji. Nestojí za to. Nezapomínej, že jsi vůdkyně. Není správné zabít členavlastní smečky. To není správné." poznala jsem Alexe. V pozadí někdo plakal. Po čichu jsem poznala že Niki. Otočila jsem k nim hlavu a Alex vyděšeně vydechl a udělal krok zpět.

To bylo horší než všechna zranění. Nechtěla jsem, aby se mě moji milovaní báli.

"Pane Bože." to bylo to jediné, co Niki řekla. Uřeně na mě hleděla a v očích měla strach. Ne, strach ne, děs. Děsia se mě. Bolest v srdci sílila, ale jen do chcíle, než jsem se opět zadívala na vlka ležícího mi u nohou. Chystala jsem se zasadit smrtelnou ránu.

"Keilo!" to jediné slovo mě vykolejilo. teda ne přímo moje jméno, ale hlas, který ho vyřkl. Leila. Co ta tady dělá? Otočila jsem se na ni. Neměla v očích strach, jen smutek.

"Jak jsem to mohla dopustit. měla jsem ti pomoct, naučit tě, jak ovládnout tu magii a nenávist s ní spojenou. Ale teď už je pozdě." vzdychla si. "Je pozdě."

"Proč?" optal se jí Alex.

"Vidíš její oči? Jsou fialové. Fialové jako ametyst. To znamená, že ji její moc ovládla. Už to není ona. Je z ní jen stroj na zabíjení."

"A to jí nějak nemůžeš pomoct?" hrůza v jeho hlase byla až hmatatelná. Tak chutná.

"Boužel. Jestli se bude chtít dostat zpět bude muset bojovat. A na to její mysl už nemá sílu. Její mysl se nejspíš vzdala dobrovolně, takže se asi ani nebude chtít vrátit." slyšela jsem její slova, ale nic jsem přitom necítila. Byla jsem prázdná. Navíc měla pravdu. ten boj jsem prohrála a vrátit se už nešlo.

"Ne! Tomu já nevěřím. Ona se vrátí. Vrátí, jinak bych už nemohl žít a ani Niki ne. Vím že je pro ni Niki jako sestra. Nedovolí, aby se jí něco stalo. Nenechá ji tu samotnou. Ani mě." v očích se mu leskly slzy. Nesetřel je, nechal je volně plynout. Kapaly na zem. Sledovala jsem každou z nich. Nespouštěla je z očí.

"Taky bych si to ráda myslela. Taky bych ji ráda viděla zpátky, usměvavou a plnou života. Ale budeš se s tím muset smířit, je pryč a je jen velmi malinká naděje na cestu zpět." i Leile se v očích leskly slzy. Stejně tak i Niki. Leila objala Alexe kolem ramen, ale ten se jí vytrhl a zamířil ke mně.

Výhružně jsem vrčela a přikrčila jsem se. Přichystaná kdykoli zaútočit. Ale jeho to nezastavilo. kráčel dál a dál. Blíž a blíž ke mně. Zastavil se těsně přede mnou a klekl si, aby mi viděl do očí. Něco v jeho pohledu mě uvolnilo a já po chvilce přestala vrčet a povolila zatlé svaly. Sedla jsem si.

"Keilo." oslovil mě pomalu. "To jsem já, Alex." opatrně ke mně natahoval ruku. Cukla jsem a ohrnula pysky a zavrčela. Neucukl. Jen ji nechal na místě, po chvíli ji začal opět přibližovat až už ji měl těsně před mým čenichem. Nebál se, ikdyž jsem mu ji mohla ve vteřině ukousnout.

"Hodná. Vím že mi neublížíš. Znám tě. I za těch pár dní, co tě znám. Mám tě přečtenou. Jsi bojovnice, ale v hloubi srdce máš strach. Bojíš se, ne o sebe, ale o svoji rodinu. O ty, na kterých ti záleží." nechápavě jsem naklonila hlavu ke straně. On se jen usmál a zlehka se dotkl rukou mého čenichu. Trhla jsem sebou. Ale nic jsem mu neudělala. Dívala jsem se do jeho očí. Do očí tak světle modrých že by se dali považovat ze led. Ale chlad jsem v nich neviděla. Jen žár.

"Nezáleží na tom, co se děje. Jestli se dokážeš ovládat nebo ne, jestli mě chápeš nebo ne, nebo dokonce jestli něco cítíš nebo ne. Já ti dal slib, že nedovolím, aby jsi někomu ubílžila a já ten slib nespnil. Moc mě to mrzí, ale aspoň ti nedovolím ji zabít. Ten lib jsem dal pro to, aby se z tebe nestala stvůra. A taky proto, že jsem ti chtěl být nablísku. Protože jsem nemohl být daleko od tebe. To by mi srdce nedovolilo." nervózně se začervenal a nepodíval se na mě. "Nevím, jestli to teď bude něco znamenat, ale miluju tě. Už od toho večera v lese, kdy jsi mi nechtěla říct, jak se jmenuješ. Kdy jsi se poprvé proměnila a zlomila mi ruku." vzpomínala jsem si na tu chvíli. I na to, jak Niki brečela. Jak byla vyděšená.

Něco se ve mně pohnulo. Začala jsem opět bojovat s tou magií, ale nešlo to. Smutně jsem zavyla. Alex, Leila a Niki sebou trhli. Poznali, co se děje. Sestra s Niki ke mně přišly a dřeply si vedle Alexe. Snažili se mi pomoct. A opravdu mi jejich blízkost pomáhala. Dodávali mi sílu v boji. V boji, který byl pro mě samotnou nemožný vyhrát, ale společně se to dalo zvládnout.Zavřela jsem oči a soustředila se.

Bolest kterou jsem ucítila byla nemyseliná. Bolestně jsem kňučela a funěla. Celé moje tělo se neovladatelně třáslo. Po chvilce jsem ovšem uslyšela výdech úlevy od Alexe. Otevřela jsem oči a poznala, že už nejsem ve své vlčí podobě, ale už jsem byla zase člověkem. Seděla jsem proti Alexovi a ten se na mě umíval s láskou v očích. Leile a Niki tekly po tvářích slzy. Usmála jsem se na ně a vyčerpaně padla Alexovi do náruče.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 world-of-elis-alter world-of-elis-alter | 7. prosince 2012 v 18:02 | Reagovat

BOží, ale co pokračování ?? XD

2 ninnaen ninnaen | 19. dubna 2013 v 20:00 | Reagovat

máš to krásné.Všech 18 kapitol, co tu je, jsem přečetla jedním dechem. Sice to už je zhruba čtyři měsíce, ale bude pokračování?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda