Osudná noc - 5.kapitola

22. prosince 2012 v 20:50 | Respira

Liv


'' Jo trefím, tak dobrou.'' řekla jsem jeho zádům. Zajímavé. Myslím, že dnes jen tak neusnu. Mám spoustu věcí k přemýšlení. Třeba to, jestli existují další potvory. Pravděpodobně ano když můžou být čarodějové tak proč ne další nadpřirození.

Zatím to nechám být. No nic půjdu radši spát. Teda aspoň se o to pokusit. Dorazím tedy do pokoje, zavřu dveře a natáhnu se na postel. Chvíli zírám na hrubý skalní strop. Pomalu se mi začnou zavírat oči. Najednou spím jako nemluvně v XXL verzi.

Ráno mě probudil nějaký hluk. Vstanu a zamířím ven. Nevím odkud to vychází, takže mi nezbývá nic jiného, nežli jít po zvuku. Dvakrát se mi podaří zahnout do slepé uličky ale nakonec stanu před otevřenými dveřmi. Podívám se dovnitř. Uvnitř stojí Adam a boxuje do pytle zády ke dveřím. Páni! Na sobě má jenom kalhoty. Svaly na zádech a na rukou se mu při sebemenším pohybu pohnou. Jak stojí na špičkách a lehce překračuje aby udržel rovnováhu, by mu mohl závidět kdejaký boxer. Vypadá, jakoby to dělal celý život. Ještě před rokem jsem chodila na kickbox, takže to mohu posoudit. Mě trvalo skoro celý rok, než jsem se naučila takhle tančit nohama. Nakonec jsem se to zvládla a dokonce lépe než můj učitel.

Ještě chvíli pozoruji Adamův úžasný zadek. Pak mě upoutá velká jizva na jeho zádech. Táhne se od pravého ramene až k levému boku. Končí těšně nad kalhotami. Zajímalo by mě, co se mu stalo. Taková velká jizva. Vypadá jako od nože. Asi jsem musela zírat někam do prázdna s divným výrazem, protože se ozvalo '' Ehm.'' Zavrtěla jsem hlavou a několikrát zamrkala. Podívám se na Adama, který se díval na mě. Leskne se potem a na rtech mu hraje lehký usměv. Vypadá strašně sexy. Sice nevím jestli ten usměv patří mě, nebo mému vrabčímu hnízdu na hlavě. Moc to ale neřeším a radši zase skenuji pohledem jeho sexy tělo.

'' Ahoj, vyspala ses dobře?'' zeptal se. '' Ano, asi bych spala i teď ale vzbudily mě tvoje kopance do pytle.'' odpověděla jsem s úsměvem. '' To mě mrzí. Netušil jsem že tě to vzbudí. No ale když už jsi vzhůru, nedáme si snídani nebo si chceš taky zakopat?'' '' Radši tu snídani. Mám docela hlad. To určitě akorát bych se ztrapnila. Jo a ještě něco. Můžu dostat nějaké oblečení a základní hygienické potřeby? Jako je zubní kartáček s pastou a hřeben. Nerada bych v tomhle chodila celou dobu a měla z vlasů dredy.'' '' Jo jasně, po snídani ti dám nějaké oblečení.''

Šla jsem tedy do kamenné kuchyně, udělat něco k jídlo. Připravila jsem i pro Adama. Ten za pár minut dorazil i s obrovskou taškou. Tu mi hodil. ''Tady máš co jsi chtěla. A díky za tu snídani.'' řekl a přes tvář mu přelétl malý úsměv '' Já děkuji za věci.'' Najednou se však zamračil ''Jo a ještě jedna důležitá věc. Za chvíli sem přijde můj přítel. A bylo by lepší kdyby tě neviděl. Takže zůstaneš ve svém pokoji, dokud neodejde. Já tě potom zavolám.'' '' Ehm.. no tak dobře.'' odpověděla jsem a zamířila tedy do pokoje.

Co to zase mělo být? On mění nálady jak na běžícím páse. A co to má být za přítele,? Proč mě nesmí vidět. Sakra! Nejdříve vidím to co nemám, pak se ocitnu tady se sexy čarodějem a teď má přijít někdo, kdo mě nesmí vidět? Co bude příště? Že by samouklízecí koště? Ještě chvílí a budu potřebovat psychiatra. Pochybuji, že mi potom Adam řekne co byl dotyčný přítel zač, co chtěl a o čem se to spolu bavili. V tom případě to zjistím sama!

Chvíli počkám a pak potichounku na malou škvíru otevřu dveře. Podívám se do chodby a jelikož tam nikdo není, otevřu je úplně. Zastavím a poslouchám, odkud vychází hlasy. Slyším je od Adamova pokoje. Potichu se plížím ke dveřím. Přitisknu se ke zdi a zaposlouchám se do rozhovoru.

'' Co za to chtěla?'' '' Nic. Je nějakou holku.'' '' Holku? Nic víc? To je divný. Vždycky chtěla skoro nemožný a teď chce jenom nějakou číču. A neřekla ti ani jaká by měla bejt?'' '' Ne. Chtěla prostě jen holku. Nic víc mi neřekla. Akorát že si pro ni za 14 dní přijde.'' '' Tak to je fakt divný. Nezdálo se ti na ní něco divného?'' '' Ne. Akorát bych řekl, že byla silnější než dřív.'' '' Silnější? Hm kdoví co to s ní je. Zajímalo by mě ale co s ní chce dělat. Na co asi tak může potřebovat lidskou holku, co nic neumí a nic neví?'' '' To kdybych věděl, ale co. Mě to je vlastně jedno. Já jsem dostal co chtěl, takže mi je úplně jedno co s ní bude dělat.''Cože! Tak ono mu je jedno, co semnou bude ta divná ženská dělat. Fajn! Odedneška sním nebudu mluvit i když je fakt sexy. Ať mi políbí prdel! Kretén jeden. Nejraději bych odešla, ale je dost pravděpodobné, že se tu dozvím něco víc, než mi chtěl kdy říct.

'' No nechme teď tu Livii plavat a pojďme řešit práci..'' '' Tak s čím potřebuješ pomoct Isaacu?'' '' Vzpomínáš jak jsem ti říkal o tom sídlu toho Tristana? Jak se tam dějí divný věci i na náš poměr?'' '' Ano. Mám dojem, že si říkal, že se tam ztrácejí jak z Nočního Světa* tak dokonce i lidé, kteří mají co dočinění s NS.'' '' Ano to je ono. Zjistil jsem o tom něco víc.'' '' Opravdu? Jak si to udělal?'' '' To ti řeknu potom. V tom sídle se každý pátek scházejí různé druhy eNeSka. Pokaždé přijde jeden z druhu a… ''
Najednou se otevřely dveře. Stál v nich Adam a mračil se na mě. Úplně jsem zapomněla na to, že se sním nechci bavit. '' Co tady děláš!? Neříkal jsem ti snad, aby si zůstala v pokoji?'' '' Ehm.. no.. já.. Já jsem se chtěla jít napít.'' '' Lže.''ozval se Isaac. '' Díky Isaacu ale to vím i bez tebe.'' Zvedla jsem hlavu a podívala se na Adama. V zelených očích měl zase modré pavučinky, které zářily. Zvednul ruku, něco zasyčel a to už jsem letěla přes celou chodbu. Tvrdě jsem narazila do kamenné zdi. Spadla jsem na zem a ztratila vědomí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda