1. Kapitola - Chuť krve

12. ledna 2013 v 18:33 | DeeDee
Ariela

Šla jsem za tou upírkou. Noxa. To je divné jméno. Říkala jsem si v duchu. Na hlas jsem se to ovšem říct bála. Cítila jsem její moc a byla mocná. S ní bych nechtěla přijít do křížku. Co se vlastně stalo s tím upírem, co mě napad? to byla další otázka."Toho upíra jsem zabila. A tebe proměnila," ozvala se, jako kdyby mi četla myšlenky.

"A... aha," vykoktala jsem ze sebe. Jak sakra může vědět, co si myslím? nadávala jsem.

"Stvořila jsem tě. Jsme propojené. Já slyším, co si myslíš, ale ty mě ne. Ty dokážeš pouze vnímat moje pocity, a to jen, když si to budu přát. Zato já teď cítím tvoji nervozitu," Páni, tak to byla síla.

"Můžu ti nějak zabránit ve čtení myšlenek?" optala jsem se.

"Prvních pár let ne. Až později. Kdy se naučíš ovládat svoji moc. Budeš se moci ochránit za pomoci moci, jenže na to musíš být mocná. Nebo tě musí někdo mocný stvořit," ušklíbla se. V jejím hlase byl slyšet skrytý význam.

"A ty jsi mocná?" docea mě zajímala. Přeci jen mě stvořila.

"To bys chtěla vědět, co? Pojď. než se na někoho vrhneš," vydala se dál mnou následována.

Došli jsem do nějakého klubu, myslím, že se jmenoval Hvězdný dech, a tam si sedli ke stolu v rohu. Svítilo tam nejméně světla. Zadívala jsem se na Nox a zalapala jsem po dechu. Její safírové oči změnily barvu. Nyní byly černé, jako nejhlubší studna. Co to sakra je? Co to má s očima? divila jsem se.

"Kdyby ses podívala do zrdcadla všimla by sis, že máš oči stejně černý, jako já. To je hladem nebo touhou. Nebo také použitím moci," zadívala se na barmana. Jakmile se na ni podívala nemohl odtrhnout oči. Dívala se na něj a já cítila její moc. "Pojď sem," zašeptala klidně a tiše. Barman se pohl a mířil přímo k nám. Bylo mu jedno, že na něj lidi u baru nadávli, slepě a toužebně mířil k nám. Zastavil se vedle Nox.

"Posaď se," řekla a poklepala na místo vedle sebe. barman se poslušně posadil. Byl jako zhypnotizovaný.

Nox vzala jeho zápěstí do ruky. "Zatím pij jen za zápěstí. Bude to lepší. Nebude takové nebezpečí, že někoho zabiješ," skousla mu zápěstí a muž přivřel oči. Chvěl se, ale asi to nebylo strachem. "Když někoho kousneme, a nechceme dotyčnému způsobit bolest, vypustí se nám ze zubů látka, která působí jako afrodisiakum. Navodí to pocit bezpečí a někdy, když je droga opravdu dosti silná i něco jiného," řekla tajemně, když zvdla hlavu od zápěstí, na kterém nebyla ani známka po kousnutí. Když nechceš, aby bylo kousnutí vidět, uzdrav ho."

"Jak?" optala jsem se pouze.

"Musíš to uzavřít vlastní krvý. Buďto jako jsem to udělala já, že si rozřízneš jazyk a uzrdavíš ještě než zvedneš hlavu, nebo si roztrhneš palec a přetiskneš ho na ránu. Já osobně jsem pro ten první způsob, nadělá to míň nepořádku, ale je to o cviku."

Muž na Noxin příkaz přistoupil ke mně a já ho nervózně vzala za zápěstí. Nox se na mě povzbudivě usmála. Oplatila jsem jí úsměv a zakousla se. Bože. To je dobrota. A ta úleva. Křeče v žaludku ustali v okamžiku, kdy jsem poporvé spolkla měděnou tekutinu. Když jsem dopila mi Nox ukázala, jak zavřít ránu pomocí roztržení palce.

Roztrhla jsem si palec a z rány mi vetekla trocha krve. Rána se rychle uzavřela, ale krev mi na palci zůstala. Přiložila jsem jej k ráně na mužově zápěstí a udiveně sledovala, jak se jeho zranění hojí.

Nox

Sledovala jsem tu dívku. Ještě se mi ani nepředstavila, ale s tím, co se jí stalo jsem to docela chápala. Vždy jsem nerada tvořila nové upíry. Už kvůli období, kdy si nedokážou skrýt myšlenky. A taky protože jsem se o ně pak musela starat, kdybych se o ně nestarala zdivočeli by a stali by se z nich pouhé vraždící stroje ohrořující nejen lidi, ale i nás upíry. Divocí, jak se jim říká se loví, zabíjejí. Lidé nesmí zjistit, že upíři existují. A jelikož se divocí nijak neskrývají, jsou hrozba.

"Jak se vlastně jmenuješ?" optala jsem se jí.

"Ariela."

"Hmmm...," zachmuřeně jsem si ji prohlížela.

"Co se dějě?" optala se nervózně. Barman už odešel a ona vypadala spokojeně. Sytě.

"Ariel. Podobně se jmenovala jedna... moje známá. Přítelkyně," odvětila jsem. Proč jí to, kurva, říkám? ptala jsem se sama sebe.

"Aha. A co se s ní stalo?" zeptala se.

"To není tvoje věc," naježila jsem se. Prudce jsem vstala a Ariela s sebou cukla.

"O-omlouvám se. nechtěla jsem tě na-naštvat." Motal se jí jazyk, jak se mě bála. Neuvědomila jsem si, že jsem uvolnila svou moc. Lidé okolo, ti kteří byli nejblíže, se na nás dívali s děsem očích. Sakra! To se mi povedlo. Spustila jsem svoji moc a lidé se uvolnili. Normálně člověk moc upíra nevicítí, ale já byla stará a silná, takže ji cítili, sice slabě, ale přece.

"Pojď. Najedla ses, takže jdeme," nečekala jsem na její odpověď. Vydala jsem se ke dveřím. Jestli je chytrá, půjde za mnou, jinak jí hrozí, že se nedožije dalšího večera.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Respira Respira | 13. ledna 2013 v 19:57 | Reagovat

Hm.. Domčo to se povedlo. ;) Škoda jen že ani o Ariel ani o Noxe nic nevím. Je to, jako by chyběl úvod. Ty to máš, ale určitě nějak vymyšlený, že jo? Strašně mi to připomíná Hrobáka a Faraona :D A to se mi líbí. xD

2 DeeDee DeeDee | Web | 13. ledna 2013 v 20:02 | Reagovat

[1]: neboj, vymyšlený to mám.... teda snad xDDD a nebude to stejný, vždyť Ariela není v krvavém rauši =D

3 Respira Respira | 13. ledna 2013 v 20:05 | Reagovat

To je sice pravda, ale jsou tam prvky jak z Hrobáka tak z Fraona. Přesto to je originální ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda