Kirra - 2. část

10. ledna 2013 v 21:49 | Respira |  Pohádky na dobrou noc
Na přání jsem udělala 2. část povídky. U té 1. jsem smazala konec, takže tahle se na ni napojuje. Bude ještě 3. díl. Protože mě kámoška přemluvila, abych ji odeslal do jedné soutěže. A jelikož jsem nechtěla aby byla krátká, tak jsem se rozhodla, přidělat ještě jednu část.
2. částDorazím domů. V hlavě se mi pořád honí myšlenky na dnešní noc a hlavně na záhadného muže. Jdu si rovnou lehnout. Za pár hodin musím stejně vstávat.

Probudí mě ze zdola matčin křik. '' Kirro! Vstávej už.'' Neochotně se zvedám z postele. Jdu se umýt a pořád myslím na včerejší noc. Sejdu dolů, aby mi matka opět zadala spoustu úkolů, které musím stihnout do oběda. Tentokrát jsem jich dostala opravdu hodně. Alespoň na něj přestanu myslet. Měla bych ho co nejrychleji dostat z hlavy. Nikdy na to nezapomenu, ale bude lepší, když se už nikdy nesetkáme. Pomyslím si.

Když už mám vše hotové, jdu připravit na stůl. Po obědě otec odjíždí do vedlejšího města na trh. Což znamená, že mám celé odpoledne jen pro sebe. Zamířím do stáje. Osedlám si svého vraníka a řeknu matce, že se jedu projet a vrátím se k večeru. Matka jen pokývá hlavou a řekne mi, abych si dávala pozor. Nasednu, pobídnu koně a uháním k lesu.

Mám namířeno k jezeru uprostřed lesa. Venku je velké teplo, takže jsem si rozhodla zaplavat. Za krátkou dobu k němu dorazím. Odstrojím koně, znovu si na něj nasednu a zamířím k vodě. Ráda plavím koně a ten můj to miluje. Chvíli jen tak cváláme po kraji. Poté zamíříme dál do vody. Za pár minut z ní vylezeme. Sesednu z koně a nechám ho volně pást. Teď je řada na mě. Sundám si už tak mokré oblečení a úplně nahá vklouznu do vody.

Voda je příjemně studená. Pár minut si jen tak plavu. Pak se nadechnu a zamířím pod hladinu. Plavu, kam se mi zrovna zachce. Najednou do něčeho narazím.Vyplavu nahoru, abych se podívala, do čeho jsem to narazila.To co uvidím, mě opravdu dost udiví. Stojí tam on. Ten ze včerejší noci. Zírám na něj, že si musí myslet, že jsem blázen. Pak mi něco dojde. Já jsem ho sice poznala, ale on nemůže poznat mě. Jsem z toho trochu zklamaná, ale je to tak lepší. Když nebude vědět kdo jsem, nic mi nehrozí.

Ještě chvíli na něj zírám. Pak se vzpamatuji. '' Omlouvám se. Nevěděla jsem, že tu někdo je.'' řeknu. Ani nečekám na odpověď, otočím se a plavu ke břehu. Ten je naštěstí blízko. Zřejmě jsem plavala pod vodou dokola.

Když už mám vodu jen po pás, uvědomím si, že na sobě nic nemám. Prsa mi zakrývají vlasy, ale na spodní část těla už nedosáhnou. Co teď? říkám si. Před ním si už přece nahá byla. Tak čeho se bojíš? On přeci neví, kdo jsi. Promlouvá ke mně rozum. Zhluboka se nadechnu a pokračuji dál. Stojí mě dost sil, abych se nerozeběhla ke svým věcem. Pomalu k nim dojdu. Nevím, jestli se na mne dívá. Radši to neřeším. Jen vzpomínka na včerejší sex, který byl mimochodem nejlepší v mém životě, mě dohání k šílenství. Začíná mi tepat mezi nohama.

Kleknu si, abych se alespoň trochu zakryla. Nenápadně se podívám k jezeru. Nikde ho nevidím. Buď odešel, nebo je pod hladinou. Stoupnu si a začnu na sebe natahovat triko. Moc mi to nejde, protože jsem celá mokrá.

Najednou mě zezadu obejmou dvě svalnaté paže. Okamžitě ztuhnu. '' Poznal jsem tě. Ty jsi ta z včerejší noci.'' ozve se můj věznitel. '' O čem to mluvíš? Jaké noci?'' Sakra! Jak mě mohl poznat? '' Ze včerejší noci. Z toho se nevymluvíš.'' usměje se a políbí mě na krk. Náhle něco ucítím na zádech. Vím, co to je. On byl ve vodě také nahý. Při tom zjištění, mi začnou tuhnout bradavky. '' Jak si mě poznal? Vždyť jsem měla masku.'' zeptám se. '' Podle jizvy. Máš ji na zádech a táhne se přes bok až na břicho.''

Sakra! Na tohle jsem nepomyslela. Můj věznitel si všimne mých ztuhlých bradavek. Přesune ruce z mého břicha na ně a začne je jemně třít. Přitom mě pořád líbá na krku. Chci ho odstrčit, aby přestal. Ale nedokážu to. Naopak. Ještě víc se na něj natisknu. Opět se lehce zasměje. Jednou rukou mi začne pomalu klouzat po břiše. Vím, co má v plánu. Když se konečně ocitne jeho ruka mezi mýma nohama, vzdychnu. Nejdříve mě tam jen hladí. Pak mi zajede prstem dovnitř. Dám nohy od sebe, aby měl lepší přístup. On toho hned využije a přidá druhý prst. Hlavou se mu opřu o hruď. Zavřu oči a slastně sténám. Mám sto chutí, se sním okamžitě vyspat. On má ale zřejmě jiný plán.

Přinutí mě, rozejít se. Jdu podle něj. Jednou rukou mě drží za břicho a tu druhou má pořád mezi mýma nohama. Je to dosti nepohodlné, zato mi to působí větší rozkoš. Pořád mám zavřené oči. Zastaví. To jsem nečekala, takže udělám ještě jeden malý krok. Jeho prsty se tak dostanou ještě hlouběji do mě. Slabě vykřiknu. Otočí mě čelem k sobě. Jeho prsty ale zůstanou na svém místě. Zatlačí na mě, abych se posunula dozadu. Do něčeho narazím. Podle hrubého povrchu poznám, že je to strom. Opřu se o něj. Volnou rukou mi zvedne jednu nohu. Prsty ze mě nechá vyklouznout. Už se nadechuji, abych mu řekla, ať je vrátí zpátky. On s nimi má jiné úmysly. Přesune je na klitoris a začne s nimi kroužit.

Zrychlí se mi dech. Cítím, jak to na mě přichází. Okamžitě přestane. Místo toho do mě pronikne. Opět to trochu zabolí, ale méně než předtím. Mučivě pomalu přiráží. '' Rychleji prosím.'' zachraptím. On to ignoruje. Skloní hlavu k mým prsům. Jemně mě do nich kouše. To už bylo příliš. Stáhnou se mi svaly, takže ho obemknu ještě víc. Zakousnu se mu do ramene. Přestane přirážet. Počká až orgasmus odezní, pak pokračuje. Tentokrát rychleji. Nohu kterou mám ve vzduchu, mi dá ještě víš. Takže proniká hlouběji.

Volnou rukou mi začne mnout klitoris. Pořád zrychluje, až nasadí slušné tempo. To už to na mě opět přichází. Nikdy jsem neměla orgasmus takhle rychle po sobě. Tentokrát se udělá i on. Dva orgasmy ani ne za půl hodiny jsou na mě příliš. Sotva se držím na nohou. Zrychleně oddychuji, on také. '' Abych pravdu řekla. Bylo to naprosto úžasné. Děkuji.'' vypravím ze sebe udýchaně. '' Můžu se zeptat na tvé jméno?'' '' Nemáš zač. Mám toho dnes v plánu ale víc. Pokud tedy nechceš, abych přestal? A jsem Aron.''

Jen pár sekund přemýšlím o jeho slovech. '' Ne. To rozhodně nechci.'' Aron mě zvedne a donese kousek od stromů do trávy. Tam mě položí. Klekne si a nakloní se nade mne. Začne mě líbat na krku a pokračuje pořád níž. Po včerejšku vím, co mě čeká. A těším se na to. Roztáhne mi nohy, přesune se mezi ně a začne mě tam jazykem dráždit. Tentokrát začal na klitorisu. Krouží mi kolem něj jazykem. Někdy na něj zatlačí, někdy mě do něj kousne. Začnu se vrtět a prohýbat v zádech. Když mi ho začne sát, zasténám. Přesune se níž. Špičkou jazyka vklouzává dovnitř a ven. Prstem si opět začne pohrávat s mým klitorisem. To už sténám opravdu nahlas. Jazykem se teď dostává co nejhlouběji. Opět to na mě přichází. Tentokrát se ale nechci udělat dříve než on. '' Počkej.'' Aron okamžitě přestane a tázavě se ne mne podívá.

Posadím se. '' Lehni si.'' řeknu mu. Aron okamžitě poslechne. Udělám přesně to samé, co udělal on mě. Začnu u krku a jdu níž a níž. Dostanu se k cíly. Vezmu ho do ruky. Párkrát pohnu rukou nahoru a dolů. Chci znát Aronovu reakci. Ten přivře oči a slastně vydechne. Na to jsem čekala. Špičkou jazyka ho obkroužím. Pak ho obemknu rty a pomalu dávám hlavu níž. U všech ostatních mi to vadilo. U něj ne. Když už nemůžu dál, protože bych se začala dusit, pomalu zvednu hlavu. Přitom do sebe nasaji vzduch, který mi zbyl v teď už zaplněných ústech. Aron zalapá po dechu.

Udělám to pokaždé, když dám hlavu nahoru. Postupně zrychluji. Aron teď už zrychleně dýchá. Zrychlím ještě víc. Cítím že to na něj také přichází. Přestanu. Obkročmo si na Arona sednu. Nasměruji ho do sebe. Nejdříve jen pomalu dosedám. Když uvidím, jak na to reaguje, zrychlím. Uděláme se oba naráz.

Jsem tak strašně vyčerpaná, že slezu z Arona a lehnu si vedle něj. Ten mě obejme. '' Jak se jmenuješ ty?'' zeptá se. '' Kirra. Jsem Kirra.'' Ležíme asi hodinu. Najedno si všimnu koně. Sakra! Už budu muset jít. Co když se s ním už neuvidím? '' Arone já už budu muset jít. Uvidíme se ještě někdy?'' '' Pokud budeš chtít, tak určitě. Co třeba zítra večer tady?'' Chvíli o tom přemýšlím. '' Ano, to by šlo. Tak zítra tady.''

Neochotně se zvednu a zamířím ke svému oblečení. Aron mě při tom pozoruje. Zavolám na koně. Ten ke mně přikluše. Osedlám ho. Aron je už také na nohách a jde ke mně. '' Slíbíš mi něco?'' zeptá se. '' Pokusím se. O co jde?'' '' Slib mi, že už nikdy nepůjdeš do toho domu a nebudeš se prodávat. Prosím.'' '' Tak dobře.'' To nebyl zas tak hrozný slib. Naposled se políbíme. Nasednu na koně a zamířím domů. Otočím se a uvidím jak Aron zachází do lesa.

Domů dorazím těsně před večerem. Potřebovala jsem se ještě projet, abych si urovnala myšlenky. Odstrojím koně, dám mu nažrat a jdu pomoc matce s večeří. Celou dobu přitom myslím na Arona a na zítřek.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 DeeDee DeeDee | Web | 11. ledna 2013 v 13:53 | Reagovat

Mno, mno... Abych měla říct prevdu, tak ta první část je hezčí,ale zajmá mě, co dáš do tý třetí části =DDD co se mnou máš v plánu??? 0.o =3

2 Respira Respira | 11. ledna 2013 v 14:22 | Reagovat

[1]: Mě se také líbí víc ta první. Takže se to pokusím v té poslední části napravit. Ještě zažiješ jedno dobrodružství. Jo a jak jsem ti řekla ve vlaku, co tam asi tak bude, tak jsem se rozhodla to předělat. A myslím, že k lepšímu. xD

3 Muf Muf | 11. ledna 2013 v 19:36 | Reagovat

eh... tak tohleto je hodně zajímavé :D četla jsme si i první část a taky si myslím že první byla lepší. Doufám že ta třetí část bude nejlepší :D jinak hezky píšeš ;)

4 Respira Respira | 11. ledna 2013 v 21:02 | Reagovat

[3]:  Děkuju moc. :)U té třetí se budu opravdu hodně snažit, ale nevím, jak to zatím skončí. Buď to skončí dobře nebo špatně. Ještě se nemůžu rozhodnout. ;)

5 Rybiska Rybiska | 12. ledna 2013 v 14:51 | Reagovat

Krásný . Tak podle mě je tohle lepší jak ta první část. Je tam známka už citů což mám osobně radši než sex jen tak . Je to podobný jako u Sukuby,když se vyspala s Romanem.

6 DeeDee DeeDee | Web | 12. ledna 2013 v 16:16 | Reagovat

[5]: Domi.... co nevim??? Jak, tedy spíš v jakym díle, vyspala???

7 Styx Styx | 13. ledna 2013 v 17:03 | Reagovat

Hmm...já bych možná víc rozepsal tu situaci ve vodě nebo sex na břehu, ale nestěžuju si. Začíná to být čim dál lepší:) těšim se na další část a doufám, že ne poslední!

8 Respira Respira | 13. ledna 2013 v 19:13 | Reagovat

[5]:  Díky Domčo ;) Když se tak zamyslím, opravdu se to podobá sukubě xD

[7]: Děkuji. O Kiře bude už jen jedna část. A pro Kirru to asi skončí špatně ( ještě to není jisté ). A jen co tuhle dopíšu, začnu pracovat na jiné, která bude na stejný způsob. Mám víc nápadů, takže asi pak nechám hlasovat o tu, kterou začnu psát.

9 DeeDee DeeDee | Web | 13. ledna 2013 v 19:14 | Reagovat

[7]: To tě tak zajímá život Kirry???
Marťo já tě zakousnu =E =3 =DDD

10 Respira Respira | 13. ledna 2013 v 19:36 | Reagovat

[9]: Nechápu proč? :3 :P Já jen píšu to co zajímá. Tohle ale platí pro každého, kdo tohle četl: xD Prosím vás, tohle není návod na to, co lze dělat ve volném čase. Tohle je jenom povídka ! xD

11 Styx Styx | 13. ledna 2013 v 20:45 | Reagovat

Myslim že bych to jako návod mohl použít :) až se budu příště nudit tak bych to mohl zkusit..

12 Respira Respira | 13. ledna 2013 v 20:49 | Reagovat

[11]: Že jsem to vůbec psala xD Nikdo ti v tom ale nebrání xD :P

13 DeeDee DeeDee | Web | 13. ledna 2013 v 20:53 | Reagovat

[12]: Bože tady se to mění z obyčejnýho povídkovýho blogu na P-blog.... Děkuji Marti

14 Respira Respira | 13. ledna 2013 v 20:56 | Reagovat

[13]:  Já za to nemůžu:(

15 DeeDee DeeDee | Web | 13. ledna 2013 v 21:00 | Reagovat

[14]: já to myslela jako pochvalu ty pako... xDDD

16 Respira Respira | 13. ledna 2013 v 21:05 | Reagovat

[15]:  Jen aby ;) U tebe nikdo neví. A to mám na tobě ráda. :*  Jsem fakt ráda, že jsem tě poznala.  :**

17 DeeDee DeeDee | Web | 13. ledna 2013 v 21:07 | Reagovat

[16]: Takz zlato, taky =* =DDD

18 DeeDee DeeDee | Web | 17. ledna 2013 v 20:39 | Reagovat

Se už nemůžu dočkat konce... =DDD =3

19 stěhování skříní s.r.o stěhování skříní s.r.o | 19. ledna 2013 v 21:29 | Reagovat

Nádherná povídka,ale ta 3. je nejlepší:)

20 DeeDee DeeDee | Web | 19. ledna 2013 v 22:13 | Reagovat

jasný Anet =DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda