Kirra - 3.část

19. ledna 2013 v 20:43 | Respira |  Pohádky na dobrou noc
Poslední část Kirry je tady. Snažila jsem se, aby byla lepší než ta předchozí. Původně měla skončit špatně. Nakonec jsem se rozhodla, že ne. Řekla bych, že tahle poslední část je nejlepší. Alespoň podle mě. Je tam víc sexu než v předchozí a také tam je 'malé' překvapení.


3. část


Ráno je stejné jako včera. Vstanu, splním zadané úkoly a pomáhám se vším co je potřeba. Den mi překvapivě rychle uteče. Na blížící večer, se opravdu hodně těším. Opět počkám, až rodiče usnou. Do lesa musím pěšky. Kdybych si vzala koně, mohli by mě slyšet.

Cesta mi trvá o trochu déle, než kdybych šla do města. Přijdu k jezeru. Nikde Arona nevidím. Jezero ozařuje měsíc, takže je docela dobře vidět. Do lesa už ale ne. Porozhlédnu se kolem. Pořád tu nikdo není. Sednu si na pařez, abych na něho počkala. Z lesa se ozve prasknutí větvičky. Otočím se. Nikoho ale nevidím. To bylo asi nějaké zvíře. Obrátím se znovu k jezeru.

Koukám na hladinu, když tu mě někdo popadne. Zacpe mi pusu, zaváže oči a sváže ruce. '' Neboj se. To jsem já, Aron. Mám pro tebe překvapení.'' Ozve se mi u ucha. Zmůžu se jen na pokývání hlavou. Aron mě postaví na nohy a někam mě vede. Zastavíme. Uslyším koně. '' Teď tě vyhodím do sedla.'' Než stačím cokoliv udělat, Aron mě zvedne a posadí na koně.

Nemůžu říct, jak dlouho jedem. Když zastaví, málem spadnu. Sleze a sundá mě dolů. Opět mě někam vede. Uslyším, jak otevírá dveře. Popostrčí mě před sebe. Několikrát jsme zahnuli a potom jsme šli i po schodech. Znovu otevře nějaké dveře, postrčí mě dovnitř a posadí pravděpodobně na postel. '' Počkej tady. Za chvíli jsem zpátky.'' S těmi slovy odejde.

Jelikož nic nevidím a mám zavázanou pusu i ruce, nemůžu nic dělat. Čekám tedy až přijde. Z chodby se ozvou kroky. Míří ke mně. Na ramenou ucítím ruce. '' Postav se. Sundám ti oblečení, ale nechám ti zatím spodní prádlo. Rozvážu ti ruce. Byl bych ale rád, kdyby si to nechala všechno na mě.'' Když mi sundá provaz kolem rukou, úlevně si je protáhnu. O nic se ale nepokouším. Jsem totiž zvědavá, co chystá.

Oblečení mám dole. '' Posaď se zpět.'' Sednu si. Aron mě položí na postel. Vezme mi jednu ruku a přiváže jí k čelu postele. To samé udělá i s druhou. Ujistí se, že se uzel nerozváže. Postel se na jedné straně lehce prohne pod vahou Aronova těla.

Přejede mi rukou od klíční kosti k rozkroku. Pak mi začne dávat malé polibky na břicho a směřuje pomalu víš. Když se dostane ke krku, chvíli se tam zdrží. Potom mi sundá šátek přes pusu, aby mi mohl prozkoumat ústa.

Při průzkumu úst, mi rukama přejíždí po celém těle. Mírně mě nadzvedne a rozepne podprsenku. Tím odhalí má prsa s tuhými bradavkami. Nejdříve je jemně promne. Pak mi prstem obkrouží bradavku a začne ji třít mezi prsty. Mezi nohami začínám vlhnout. Aron mě přestane líbat a posune se o kousek níž. Nejdříve na jedno a pak i na druhé prso. Kouše mě do bradavek a někdy i za ně zatahá.

Užívám si to a slastně mu vzdychám nad hlavou. Aron opustí prsa a vydává se pomalinku níž. Přes břicho mi přejíždí špičkou jazyka. Někdy mě lehce kousne. Vždy, když to udělá, naskočí mi husí kůže. Posouvá se pořád níž a níž. Sundá mi kalhotky, aby se mohl dostat k už tak naběhlému klitorisu. Jazykem na něj zatlačí a zase povolí. Prohnu se v zádech. Z té rozkoše úplně teču. Začne mi ho pomalu sát. Postupně přidává na intenzitě. Rukama mi roztáhne nohy, aby měl lepší přístup. Kousne do něj. Rozkoší vykřiknu. '' Strč ho do mě! Tohle už dlouho nevydržím. Potřebuji tě v sobě cítit!''

Aron to opět ignoruje. Přesune se o kousíček níž. Jazykem vklouzne do mě. Prstem mi tře klitoris a jazykem klouže dovnitř a ven. Sténám, kroutím se a svíjím. Najedno mě pohltí orgasmus. Aron tentokrát nepočká, až přejde, ale pokračuje v tom, co dělal doteď. Tím se slast zdvojnásobí. Lapám po dechu. Vyvrcholení je tak velké, že nemůžu ani dýchat. Když odezní, snažím se trochu uklidnit. Aron se přestane věnovat mému přirození a posune se opět nahoru k prsům. Laská je a přitom mi sundává šátek z očí a uvolňuje ruce z pout.

Když už jsem volná, opřu se o Arona. Ten spadne zády na postel. Nenamáhám se ani o nějakou zdlouhavou předehru a rovnou zamířím k jeho penisu. Stojí mu v celé své kráse. Nedočkavě ho chytnu oběma rukama. Skloním k němu hlavu, olíznu ho odzdola nahoru a zůstanu u špičky. Chvíli si s ní jen tak pohrávám. Poté semknu rty a pomalu dávám hlavu níž. Působím na něj tak větším tlakem. Aron překvapeně zalapá po dechu.

Když se mi do pusy víc nevejde, pár sekund ho saji. Pak zvednu hlavu tak, že mi skoro vyklouzne. To ale nedopustím. Jednou rukou ho pustím. Tou druhou začnu pohybovat nahoru a dolů. V puse ho objedu jazykem. Pomalu začnu zas dávat hlavu nahoru a dolů. Vždy, když jdu nahoru, nasaji do sebe vzduch. Protože vím, že se to Aronovi líbí. Postupně měním rychlost, intenzitu a stisk. Po pár minutách ucítím jak ztvrdl ještě víc. Aron teď sténá stejně jako já před chvílí. Cítím, že se za chvíli udělá. A taky že ano. Nechám si ho v puse až do odeznění orgasmu.

Aron zrychleně oddechuje. Přesto si mě přitáhne na sebe, společně se otočíme, takže já teď opět ležím na zádech, roztáhne mi nohy a tvrdě do mě vnikne a začne rychle přirážet. Vykřiknu bolestí. Ještě jsem si nezvykla, že ho má tak velkého. Aron tedy zpomalí, abych si zvykla. To naštěstí netrvá moc dlouho. Dnešní první sex je rychlí a tvrdý. Když se oba uděláme, přinutím Arona, aby se opřel o čelo postele. Tentokrát si ho vezmu jen do ruky. Za chvíli mu opět stojí, připravený na další sex.

Kleknu si zády k Aronovi. Jednou rukou ho nasměruji do sebe a dosednu. Nejdříve pomalu, abych si zvykla na novou pozici. Pak zrychluji. Aron mě chytí jednou rukou za bok a druhou začne mnout prso, které skáče v rytmu mých pohybů. Prohnu se v zádech. Tím způsobím, že si třu klitoris o penis a přitom ho mám v sobě. Netrvá mi dlouho a sténám rozkoší.

Když mi dozní orgasmus, opřu se o Arona. Penis mám pořád v sobě. Najednou uslyším kopyta na cestě. '' Kdo je to?'' Zeptám se. '' To je překvapení.'' Aron mě obejme a začne mě líbat na krku, abych se uklidnila. Najednou se otevřou dveře.

Stojí v nich kluk ve věku Arona. Je docela vysoký a svalnatý. Má krátké hnědé vlasy a modré oči. Nevím, co říct, když před ním sedím na Aronovi nahá, tak mlčím. '' Kirro, tohle je Taras.'' '' Těší mě. Co tady ale dělá?'' '' To uvidíš, jestli budeš chtít.'' Najednou mi to dojde. Trojka. On ho pozval, abychom si dali trojku. '' Jo, chci.''

Zvednu se z Arona a zamířím k Tarasovi. Ten si mě s údivem a vidinou na zajímavý sex prohlíží. Dojdu k němu, sundám mu tričko a začnu rozepínat kalhoty. Když přede mnou stojí nahý, kleknu si, abych si prohlédla jeho tágo.

Překvapeně vydechnu. Je celkově větší a širší než má Aron. A to je, co říct. Tohle bude opravdu zajímavé. Vezmu ho do rukou a olíznu ho. Ucítím jak mu tvrdne a ještě víc se zvětšuje. Vezmu ho tedy do pusy a začnu mu ho kouřit. Taras si to chvíli užívá, pak mi řekne, abychom se přesunuli na postel. Aronovi už zase stojí, takže nevím, koho mám uspokojit dřív. Vyřeším to tak, že ho Aronovi vykouřím na všech čtyřech a Taras mi to udělá zezadu.

Taras si je plně vědom své chlouby, takže mi ho tam nevrazí okamžitě. Pomalu ho zasouvá dovnitř. Přesto to dost bolí. Když je ve mě až po kořen, musím přestat s kouřením Arona, abych to mohla rozdýchat. '' Uvolni se. Pak to půjde lépe.'' Řekne mi Taras. '' Já se snažím, ale takovou kládu jsem v sobě ještě neměla.'' Když to přejde, Taras začne pomalu přirážet. Sténám a prohýbám se v zádech tak, že nemůžu pokračovat v uspokojování Arona. Ten si tedy vleze pode mne a začne mi sát bradavky.To je na mne už příliš. Stáhnou se mi svaly, Taras naposledy hluboce přirazí a vychutnává si můj orgasmus.

Jsem tak vyčerpaná, že překročím Arona a padnu na postel. Taras je ale čerstvý a ještě se neudělal, takže mi okamžitě přistrčí penis k puse a dožaduje se kouření. Aron se přesune k mému mokrému rozkroku a začne mě lízat. Snažím se, abych Tarasovi udělala co největší rozkoš.

Aron mi mezitím roztáhne nohy a nadzvedne boky a už ho do mě zasouvá. Přiráží sám, já už na to nemám dost sil. Tarasovi ho mezitím vykouřím tak důkladně, že se také udělá. Nakonec jsem našla poslední zbytky sil a udělala jsem se také, stejně tak i Aron.

Společně jsme se natáhli na postel a usnuli. Ráno jsme si dali ještě jedno číslo. Taras pak odjel a mi s Aronem jsme poklidili. Pak mě odvezl domů.


XXX


Po těch třech dnech plných sexu, jsme se začali scházet s Aronem pravidelně. Někdy se k nám přidal i Taras. Po čase jsem se odstěhovala od rodičů a bydlela společně s Aronem v jeho domě. Aron byl vyhlášený chovem koní. Což znamenalo, že byl také velmi bohatý, ale nechoval se tak. Nikdy jsme se nevzali, jen jsem společně žili.

Časem jsem zapomněla na dřívější 'noční práci'. Sexu jsem měla tolik, že bych ho mohla klidně rozdávat. Nevím jak to dělal, Ale vždy přišel s něčím novým. Taras se poté k nám přistěhovala. Někdy jsme si dali trojku, někdy jsme přizvali ještě někoho. Prostě nezávazný sex.

S Aronem jsme spolu zůstali, Pomáhala jsem mu s koňmi a také v posteli k rozkoši. Stal se z nás obyčejný pár, který k večeru ožíval.

Respira: Doufám, že se vám líbil celý příběh o Kiře. Snad jsem tím nikoho nepohoršila a neurazila. Pokud ano, tak se omlouvám. Můžete si za to však sami, neměli jste to číst J. V povídka jako je tato, budu pokračovat. Takže budu ráda, když si přečtete i ty další. Děkuji za všechny komentáře.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (147)
Zobrazit starší komentáře

101 Enaily Enaily | Web | 20. ledna 2013 v 21:35 | Reagovat

[99]: oprava, jeden... ani ten už týmto nie :D sorry :D

102 Muf Muf | 20. ledna 2013 v 21:35 | Reagovat

a já mám ten stý!! XD jééé :D ^^

103 Respira Respira | 20. ledna 2013 v 21:35 | Reagovat

[97]: Určitě, sice trochu jiné ale ano.

104 DeeDee DeeDee | Web | 20. ledna 2013 v 21:36 | Reagovat

[97]: budeš pravidelný čtenář??? =DDD

105 Respira Respira | 20. ledna 2013 v 21:37 | Reagovat

[101]: Nic se neděje. Naopak, jsme rádi. Ikdyž asi nevíš o čem se tu bavíme xD

106 Muf Muf | 20. ledna 2013 v 21:39 | Reagovat

tak já když se sem podívám a mám čas tak čtu :D

107 Respira Respira | 20. ledna 2013 v 21:42 | Reagovat

[106]: To sotva stihneš přečíst povídku, natož pak ty komenty. xD

108 DeeDee DeeDee | Web | 20. ledna 2013 v 21:43 | Reagovat

jn... naše zabijácký komenty =DDD

109 Muf Muf | 20. ledna 2013 v 21:45 | Reagovat

[107]: asi tak nějak :D

110 Respira Respira | 20. ledna 2013 v 21:47 | Reagovat

[108]: Musíš ale připustit, že kdyby byly nudný, tak se nedostaneme ke 100vce xD

111 DeeDee DeeDee | Web | 20. ledna 2013 v 21:50 | Reagovat

110 Marťo, 110 =DDD teda 111

112 Respira Respira | 20. ledna 2013 v 21:58 | Reagovat

[111]: Ha 112 tak schválně kolik ještě dáme. xD

113 Rybiska Rybiska | 20. ledna 2013 v 22:19 | Reagovat

když už tohle skončí ? :D:D

114 torchwood-online torchwood-online | Web | 20. ledna 2013 v 22:54 | Reagovat

je to skvelé :)

115 Respira Respira | 21. ledna 2013 v 0:42 | Reagovat

[114]: Děkuji ;)

116 Ciara Ciara | 21. ledna 2013 v 15:13 | Reagovat

Přečetla jsem si všechny tři díly a tento se mi zdá nejzajímavější.. ze všech :D.. ale myslím si, že Gabriel to tady pozabíjel :D

117 DeeDee DeeDee | Web | 21. ledna 2013 v 15:17 | Reagovat

[116]: to si nemyslíš jen ty... já z něj taky plavu... xDDD

118 Respira Respira | 21. ledna 2013 v 16:05 | Reagovat

[116]: Všichni tady z něj plaveme xD A děkuji ;)

119 DeeDee DeeDee | Web | 21. ledna 2013 v 16:11 | Reagovat

[118]: hlavně se neutop... kdo by potom psal tyto "pohádky" xDDD

120 Respira Respira | 21. ledna 2013 v 16:17 | Reagovat

[119]: Ano mami. :D On by pro mě, ale někdo skočil. Přeci byste mě nenechali jen tak se utopit. To by vám pak nikdo nepsal pohádky xD

121 DeeDee DeeDee | Web | 21. ledna 2013 v 16:40 | Reagovat

[120]: a co jsem asi napsala... že by nám nikdo neměl psát pohádky... po-u-žij ten mo-zek co máš v hla-vě!!!!!

122 Respira Respira | 21. ledna 2013 v 16:54 | Reagovat

[121]::P Použiji ale na jiné a důležitější věci. xD

123 Ciara Ciara | 21. ledna 2013 v 19:34 | Reagovat

hlavně, že tu nikdo nezemře :DD.. ale byla by tě škoda, protože tohle se stala jedna z nejlepších povídek, co jsem kdy četla.. a to jich bylo :DD

124 DeeDee DeeDee | Web | 21. ledna 2013 v 19:41 | Reagovat

[123]: tak to je pro nás čest... viď Kýso =DDDD

125 Respira Respira | 21. ledna 2013 v 20:34 | Reagovat

óó. Moc děkuji. To jsem velmi ráda. Sice neprozradím (ne úplně ) co bude v další, ale půjde tam o kombinaci sexu a boje (tuhle kombinačku já zbožňuji xD ). A Domča to už ví, ale v první kapitolce je hrdinka sama s 10 muži. Takže ten, kdo má dobrou představivost, si jistě dokáže představit, o co tam půjde. xD

126 DeeDee DeeDee | Web | 21. ledna 2013 v 20:58 | Reagovat

[125]: se nemůžu dočkat... =DDDD xDDDD proč to víme jen já a ty, viď Marti ;DDDD

127 Ciara Ciara | 21. ledna 2013 v 21:15 | Reagovat

huh?? :D mám fantazii delší, než průměr země, ale 10? :D.. tak to si ráda přečtu :D

128 Respira Respira | 21. ledna 2013 v 21:16 | Reagovat

[126]: Přesně tak. A možná se to dozví ještě někdo. Časem. xD

129 Respira Respira | 21. ledna 2013 v 21:17 | Reagovat

[127]: A to je jen v první bitvě xD

130 Styx Styx | 21. ledna 2013 v 21:47 | Reagovat

Takže za prvé.. :D co sem tu zase pozabíjel :D a za druhé..kde je povídka??

131 Respira Respira | 21. ledna 2013 v 22:00 | Reagovat

[130]: Nic si nepozabíjel, jen sme se plavili na tvých komentech xD a teď nevim, jaká povídka. Jestli myslíš tu novou, tak ta se teprve píše ;)

132 DeeDee DeeDee | Web | 22. ledna 2013 v 7:02 | Reagovat

[128]: se nemůžu dočkat.... xDDD bych chtěla vidět ten običej, až to tu NĚKDO bude číst =DDD

133 vldo vldo | E-mail | Web | 24. ledna 2013 v 18:00 | Reagovat

Pěkný, tleskám :D

134 DeeDee DeeDee | Web | 24. ledna 2013 v 18:37 | Reagovat

Ďakujam xD

135 Respira Respira | 24. ledna 2013 v 22:20 | Reagovat

[133]: Děkuji ;)

136 Claire*** Claire*** | Web | 25. ledna 2013 v 19:43 | Reagovat

http://www.youtube.com/user/365daysperfect Skvělý kanál o modě a líčení!!! Odebírejte!!!

137 Justinek Justinek | Web | 26. ledna 2013 v 18:58 | Reagovat

Tato zdravotní sestřička vyšetří nahého Justina Biebera http://jenporno.cz/zdravotni-sestricka-ve-volne-chvili/

138 3imon 3imon | 27. ledna 2013 v 17:17 | Reagovat

No, nekdo se tu na zacatku ptal na muj nazor takze: napsany je to zajimave, pribeh je celkem zajimavy a inspirujici :) jinak urcite pokracuj dal, mas zvlastni „talent”

139 Respira Respira | 27. ledna 2013 v 20:16 | Reagovat

[138]: Děkuji, jak za povídku, tak za "talent". Můžeš zkusit Zairu. Je to trochu něco jiného ale prý se to dost líbí ;)

140 3imon 3imon | 28. ledna 2013 v 8:18 | Reagovat

Asi se k tomu taky časem dostanu, když bude čas. Ještě mě napadlo, že mám taky rozepsanou knížku, je to sice trošku jiný žánr než tohle, takový postapokalyptický fantasy, ale jestli bych to nemohl uveřejnit tady u vás? jinak není zač, je to fakt originálně sepsané :D

141 Buff Buff | 27. března 2013 v 16:14 | Reagovat

Nemam slov

142 FallenAngel FallenAngel | Web | 28. března 2013 v 22:54 | Reagovat

Opravdu vydařená povídka! :-D To si opravdu zaslouží pochvalu, četlo se mi to skvěle a gramatika byla taky v pohodě. :-)) Jen tak dál! ^^

143 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 2. června 2013 v 11:57 | Reagovat

Chci něco podobnýho! :DDDD

144 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 2. června 2013 v 11:57 | Reagovat

[143]: Teda, jako, aby bylo jasno, mylsim to tak: Chci abys zas něco takovýho napsala! :DDDDDDDD

145 Veronika (Vlad) Veronika (Vlad) | E-mail | Web | 23. srpna 2013 v 22:24 | Reagovat

Chtěla jsem okomentovat druhou kapitolu a pak jít na tuhle, ale řekla jsem si, že to spojím. jak jsem už psala... bylo to skvělé. A tahle část přinesla opravdu překvapení. :) Popravdě, moc na tyhle povídky nejsem. Když jsem naposledy četla knihy od Alexandry Ivyové, u 4. svazku jsem s tím ztratila nervy. Ale tohle... bavilo mě to a určo si ještě něco přečtu. Děkuju! :) Bye!

146 seth seth | E-mail | 31. ledna 2016 v 11:14 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda