1. Zaira: První bitva + prolog

24. ledna 2013 v 21:24 | Respira |  Pohádky na dobrou noc
Tady je první slíbená kapitolka. Předem upozorňuji, že to není stejné jako Kirra. Jelikož je to sex kombinovaný s bojem, nemůžu psát do detailu, co všechno spolu dělají. Je to dosti dlouhé, ale já se prostě nemohla nějak zastavit. Doufám, že se to bude líbit a já budu moct psát pokračování. Předem děkuji.


Zaira : První bitva + prolog
Prolog
Války jsou kruté. Vlastně, jakékoliv střetnutí dvou nesnášejících se skupin, je drsné, nebezpečné a kruté. Vše se točí okolo, sexu, boje a zase sexu. Ano. Jde jen o sex. Boj je až na druhém místě. Většina střetů je kvůli tomu, že se někdo s někým vyspal a tomu druhému to vadí. Jako bonus k vítězství, pak dostane ještě část území, dary, moc nebo ženy. Tyhle války jsou především mužská záležitost. Proto dosti vzbudí rozruch, když se mezi nimi objeví žena. Žena jako já.
Jsem kříženka. Napůl temná elfka a napůl člověk. Vychovali mě v osadě Bouře. Muži z Bouře, byli vyhlášení, žádaní a velmi drahý. Jsou to nejlepší válečníci. Každý, kdo chtěl vyhrát, si je najal. V osadě žili jen muži a pár žen, které sloužili jen jako matrace.
Jelikož věděli, kdo jsem, naučili mě své umění. Nejenom v boji, ale také v posteli. Díky své smíšené krvy, jsem byla rychlejší, silnější a také jsem stárla pomaleji než obyčejný člověk. Po 20ti letech, jsem uměla vše. Jak v boji, tak v posteli.
Po čase za námi přijel nějaký bohatý náfuka, že chce služby Bouře. Chtěl 6 válečníku na menší souboj. Náš mistr souhlasil, dojednal cenu a začal z nás vybírat, kdo pojede. Mezi těmi 10 jsem byla i já. Bude to moje první bitva. Sbalili jsme si zásoby, osedlaly koně a vyrazili.
XXX
Už dva dny čekáme na lesní mýtině. Zatím nikde nikdo. Dost nás to štve. Jelikož jsem jediná žena mezi tolika muži, jsem neustále sledována jejich pohledy. Vždy stačí, abych se na jednoho z nich otočila a už na mě oplzle vystrkuje jazyk a dělá spoustu dalších nechutných gest. Nic si na mě ale nedovolí. Poté, co to ode mne jeden pěkně schytal. Tři dny si nemohl sednout.
Procházím táborem. '' Jdu se projít a trochu to tu omrknout.'' Oznámím celkem zbytečně. Tuhle část lesa už známe jako svoje boty. Přesto nedokážu jen tak sedět na zadku a čekat. Vezmu si meč a vyrazím. Nemám cíl, prostě jen tak jdu. Dojdu k potoku. Najednou někoho uslyším. Nenápadně si dám jednu ruku blíže k meči. Dělám jako bych nic neslyšela a pomalu pokračuji v cestě. Cítím jak se přibližuje. Dál jdu klidně. Už nás dělí krok a půl. Když překoná vzdálenost mezi námi, rychle se otočím s vytaseným mečem.
Jen díky mnohaletému tréninku zastavím ruku s mečem těsně u jeho krku. '' Gabe! Tohle už nikdy nedělej! Mohlo tě to stát hlavu. Kurva!'' Zařvu na něj a sklopím meč. '' Promiň Zairo. Chtěl jsem tě překvapit. '' Řekne a pokrčí ramena. '' No to si udělal a skoro přišel o hlavu.'' Odpovím mu nasupeně. Chvíli na něj koukám, pak se otočím na patě a odcházím.
Gab mě dožene. Chytne mě kolem pasu a zastaví. Skloní hlavu k mému krku a zafuní mi do ucha, '' Tak už se nezlob. Nic se mi nestalo, takže není důvod, aby ses zlobila.'' S těmi slovy mi zajede rukama pod triko. '' Jenže mohlo! Gabe. Co bych si bez tebe počala? Hm? Jsi jako můj starší bratr a souložník dohromady.'' Nad těmi slovy se uchechtl a začal mi přejíždět po prsech.
Podprsenku jsem nikdy nenosila. K čemu taky. Prsa mám pevná a navíc překáží, když je potřeba se rychle svléknout. Gab mi jednou rukou začal rozepínat kalhoty. Na zádech sem cítila, jak se na sex těší. S Gabem bych si to rozdala kdykoliv a kdekoliv. Nechám ho, aby mi sundal kalhoty. Potom se otočím a udělám to samé jemu.
Kalhoty mu jdou dolu těžko. Už mu totiž stojí a jelikož to není žádný trpaslík ve všech rozměrech, tak ho musím vzít, vyndat ho z kalhot a pak mu je stáhnout. Dívá se na mne pohledem plným chtíče a očekávání.
Gab mi dá ruce na zadek a tlačí mě k velkému stromu poblíž. Opřu se o něj. Zvedne mi jednu nohu, kterou mu omotám kolem pasu. Vyhrne mi triko ke krku a začne mi sát bradavky. Přitom do mě pronikne. Přiráží dost silně, na to jsem ale zvyklá. Sice budu mít potom pěkně odřená záda o hrubou kůru stromu, ale za tu rozkoš to stojí.
Zvedne mě, takže mu omotám i druhou nohu okolo pasu. Slastně zamručí, protože se na něj natisknu ještě víc. Jsme si tak blízko, že mi musel přestat žužlat bradavky. Místo toho se jal prozkoumat moje ústa, i když už je znal na zpaměti a ne jen jazykem.
Gab zrychluje tempo. Jelikož na něm doslova visím, nemůžu mu to oplatit. Na bocích ucítím, z rozdrásaných zad stékat krev. Neřeším to. Právě jsme se dostali do stádia, kdy prostě nemůžeme přestat. Slastně křičím. Položím Gabovi hlavu na rameno, abychom byli v ještě těsnějším obětí. Najednou uvidím, jak nás pozoruje Axel a náramně se usmívá. V obličeji má výraz, který jasně říká co by rád. A jeho boule v kalhotách, to jen potvrzuje.
'' Vypadni Axeli!'' Zařvu na něj. Gab ztuhne, přestane přirážet a otočí se na Axela. '' Kurva Axeli! To nás nemůžeš aspoň nechat došukat? Co chceš? Zaútočil na nás někdo? Jestli ne, tak se k nám přidej nebo vypadni!'' Jen co to dořekne, je mi jasné co Axel udělá. Axel jde k nám. Cestou si odepne meč a sundá kalhoty. Výbavu má slušnou, na Gaba však nemá.
Gab se otočí semnou k Axelovi. Tím Axel uvidím moje záda. '' Hm. Slušné. Záda má jako by dostala bičem od Mistra.'' '' Jen to tak nebolí.'' Odpovím mu. Gab se mezitím snaží o mistrovský kousek. Chce mě položit na zem, aniž by ze mě vyklouzl. Podaří se mu to. Ležím na zádech, Gab opět začne přirážet a Axel mi strčí své tágo do pusy. Za chvíli se pohybujeme ve spletitém tanci propletených těl.
Po sexu se oblečeme a zamíříme společně do tábora. Gab mě drží kolem pasu a Axel jde vedle nás. '' Kotě, víš že jsi jediná, kdo mi říká Gabe?'' Zeptá se zadumaně Gab. '' Jo, to vím. Pokud ti to ale vadí, klidně ti budu říkat Gabrieli.'' Podívá se na mě pohledem, který mluví za vše: Na to zapomeň!
Dorazíme k táboru. Všichni až na Daga, jsou shluklí někde poblíž. Axel se od nás odpojil a zamířil k ostatním. Sedla jsem si a Gab ke mně. Najednou se přiřítí Dag z lesa. '' Kurva, vstávejte. Jsou kousek od nás A jejich dost.'' Všichni jsme okamžitě vyskočili na nohy. '' Kolik jich asi tak je?'' Zeptal se Gab. '' Minimálně 20, spíš víc.''
'' To jsou tak tři na jednoho. A jelikož Zaira ještě nikdy nebojovala, bude ji muset někdo aspoň trochu pomoct.'' Řekl Gab. Užuž jsem chtěla něco namítnout, ale jeho pohled mě donutil to neudělat. Jsem sice dobrá a rychlá, ale ještě jsem nebyla nikdy v sebemenší bitvě, kde se může i z nejlepšího muže, stát nicka.
Za pár minut máme plán jak na ně. Gab nás povede a já se budu držet u něj. Rychle ale velice tiše se rozběhneme k protivníkům. Opravdu jsou kousek od nás. Teprve si rozbíjí tábor. Je jich 25.
Jsme schovaní za stromy a ještě upravujeme plán. Na každého připadají čtyři. O toho posledního se nějak podělíme. Nakonec to ale bude stejně jinak. Potichu si vytáhneme meče. Máme moment překvapení, který hodláme využít. Všichni najednou se vyřítíme z lesa, přímo doprostřed základů jejich tábora.
Protivníkům chvíli trvá, něž si uvědomí co se děje. Tím získáme další vzácnou vteřinu. Než začnou opětovat útok, Tři z nich už leží na zemi. Buď bez hlavy nebo s rozpáraným břichem. '' Mají sebou ženskou! Zabte ji!'' Zařve jeden z nich. Mířím si to rovnou k němu. Cestou se mi pod nohy připlete obrovský hromotluk.
Přesahuje mě vším, kromě rychlosti. Rozmáchne se mečem. Nesnažím se to zablokovat, protože by mi to zlomilo ruku, jakou do toho dal sílu. Vyhnu se a bleskově se mu dostanu za záda a vyskočím na něj. Nestačí ani zařvat a už má čepelí prořízlé hrdlo. Rychle se ho pustím, aby se nepřevážil dozadu a nezalehl mě. Hledám toho, co řval ať mě zabijí. To byla ale chyba.
Zezadu mě někdo popadne a přiloží čepel nože k mému krku. Ztuhnu. '' Copak dělá taková kráska mezi těmihle zabijáky?'' Řekne mi. Neodpovím mu. Čepel mě tlačí do krku, takže bych se pořezala. Olízne mi tvář, přičemž se ošiji. '' Škoda zabít takovou krasotinku, aniž bych si s ní užil.'' Řekne mi do ucha. '' S ní šukat rozhodně nebudeš.'' Uslyším za námi. Pak ucítím, jak můj věznitel strnul, vydal překvapený vzdech a skácel se k zemi.
Otočím se. Stojí tam Gab a mračí se na mě. '' Co tě to kurva napadlo? Nikdy se nezastavuj, aniž bys neměla jistotu, že jsou všichni mrtví! Jinak snadno přijdeš o hlavu.'' Chtěl mi ještě něco říct, ale najednou se k nám přiblížili protivníci. Oba se pustíme do boje.
Jakmile se můj protivník poroučí k zemi, jdu pomáhat ostatním. Zamířím k Dagovi, který má kolem sebe tři soupeře. '' Dagu! Doleva!'' Zařvu na něj. Dag neváhá a uskočí. Tím mu zachráním život. Ocitl se mezi dvěma protivníky. Ten, co ho měl za zády, se ho chystal probodnout. Díky tomu, že se uhnul, se meč zabodl do druhého protivníka. Ten první nestačil ani zařvat a už měl v sobě můj meč. '' Díky Zairo. Tohle máš u mě!'' Řekl mi Dag.
Pak jsme šli pomáhat ostatním. Moc už jich nezbývalo. Poslední se snažil uprchnout. Naneštěstí pro něj, se z lesa vynořil Axel a usekl mu hlavu. Přišli jsme jen o jednoho. Kirsten zakopl a to ho stálo život.
Naše práce byla hotová. Natahali jsme mrtvé na hromadu, kterou jsme pak zapálili. Koně a některé jejich věci jsme vzali sebou k nám do tábora.
Slavili jsme vítězství. Ztratili jsme pouze Kirstena, někteří z nás měli menší či větší řezné rány, ale jinak jsme byli v pořádku. A slavilo se i něco jiného. Jelikož jsem absolvovala svou první bitvu a přežila ji, patřím teď právoplatně mezi muže z Bouře.
Gab, jako velitel se postavil a řekl: '' Rád bych vám představil našeho nového zabijáka. Zairo, pojď ke mně.'' Vstanu a dojdu k němu. '' Má náš výcvik a absolvovala svou první podařenou bitvu s námi. Od teď patří oficiálně k nám. Pokud avšak všem dokáže, jaká je v posteli.'' Při těch slovech se nevěřícně podívám na Gabe. Můj pohled mluví za vše: To má být vtip, že? Ne, nebyl.
'' Jako velitel mám první nárok se o tom přesvědčit.'' Všichni se při jeho slovech začali smát. Ještě aby ne, když jsem s Gabem spala velmi často. Náhle mi Gab začne sundávat tričko. '' To mám jako spát s vámi všemi a ostatní, kteří nebudou neřadě se budou dívat?'' To snad nemyslí vážně. '' Přesně tak.'' Odpoví mi Gab a pokračuje v mém svlékání.
Za pár sekund stojím přede všemi úplně nahá. Všichni se na mne dívají, jako by mě měli sežrat. Doslova. Gab už je také nahý a na nic nečeká. Podkopne mi nohy, ale zachytí mě, abych nežuchla na zem. Lehne si ke mně a začne mi přejíždět jazykem po břiše. '' Nezdržuj! Je nás pět, a ti co budou jako poslední, by si také rádi užili. Takhle nebude za chvíli k použití.'' Gab se na mě podívá, přestane po mne přejíždět jazykem a rovnou do mě pronikne.
Takhle se to opakuje ještě čtyřikrát. Všichni se u toho náramně baví. Kromě mě. Když už to mám za sebou, nejsem schopná dát nohy k sobě. Gab mě tedy vezme a odnese do stanu.
Ráno je to ještě horší. Všichni se mi smějí. Na druhou stranu mě pochvalují, že jsem opravdu dobrá. Nejsem schopná jakékoliv práce. Chlapi tedy udělají vše za mě, pomůžou mi do sedla a vydáváme se zpátky do osady.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Styx Styx | 24. ledna 2013 v 21:56 | Reagovat

Žeru tě :D Sice přemýšlím proč zrovna Gabriel a samozřejmě že tim na nikoho nenarážíš..že? :D Tohle je hodně povedený.. možná ten konec až moc useknutej ale líbí se mi to :)

2 Respira Respira | 24. ledna 2013 v 22:08 | Reagovat

[1]: Děkuji :) A to s tím jménem mi došlo až teď xD Samozřejmě tím nemyslím tebe. xD Jo konec je useknutý (opět xD) ale ono to má skoro přes 2 000 slov xD a to je trošku dost xDD

3 Styx Styx | 24. ledna 2013 v 22:40 | Reagovat

To sem rád, že v tom příběhu vůbec nehraju žádnou roli a je to jen náhoda :D I přes to bych ten konec takhle nezkracoval, ale v poho a těšim se na další díl

4 Respira Respira | 24. ledna 2013 v 22:47 | Reagovat

[3]:  Uf.. Jo s těma koncema mám dost problém. Ale všiml sis, že je to vždy jen u první kapitoly? xD

5 Styx Styx | 24. ledna 2013 v 23:16 | Reagovat

tjn :D kdyby si to tak neusekla tak je to dokonalý!! fakt přesně tohle se mi líbí :) boj a sex :) až na toho Gabriela :D Zneužívat moje jméno je děs :D

6 Respira Respira | 25. ledna 2013 v 3:27 | Reagovat

[5]: To mě teší, že se i to tak líbí. xD A s tím jménem mě to mrzí, klidně to můžu předělat a dát tam jiné. Jestli chceš. :)

7 DeeDee DeeDee | Web | 25. ledna 2013 v 6:04 | Reagovat

[6]: vopovaž se měnit to jméno.... Gabriel je moje oblýbený méno, vždyť ho mám i v povídce do soutěže.... archanděl Gabriel, Michael a Rafael.... moji andělé xDDDD

8 DeeDee DeeDee | Web | 25. ledna 2013 v 6:16 | Reagovat

[5]: tak teď víš, jaký to bylo s Kirrou =DDDD jen si to užij páč jména se nemění
P.S.: díváš se občas na komenty u vlastního blou????

[6]: 3:27???? spíš ty vůbec, zlato???? =DDDD

9 Respira Respira | 25. ledna 2013 v 13:39 | Reagovat

[8]: Spím, ale já se probudila s pocitem, že jsem zasapala, že to nestihnu a že mi bude muset táta napsat omluvenku. No a pak zjistím, že je půl čtvrtý xD

10 darkworld-rp darkworld-rp | 25. ledna 2013 v 15:41 | Reagovat

Nevadí mi to:) sem rád že se moje jméno líbí:) jinak na blog se nestíhám ani dostat. Jakmile budu mít po zkouškovym a práce se trochu uklidní tak to dám všechno dopořádku:)

11 Respira Respira | 25. ledna 2013 v 18:18 | Reagovat

Jo Styxi, psala jsem ti mail. Tak aby jsi to věděl. Nijak to ale nespěchá xD

12 DeeDee DeeDee | 26. ledna 2013 v 15:11 | Reagovat

[9]:: jo-o... už si mi to říkala... xDDD

[10]:: v pohodě... sem slyšela že máš skouškový a v práci toho máš hodně... na chatu se nic neutají =DDDD

13 Styx Styx | 26. ledna 2013 v 18:06 | Reagovat

[11]: já tobě taky :D

[12]: to je mi naprosto jasný :D kdykoliv se na chatu objevim tak mě pomlouváte :D :D

14 Respira Respira | 26. ledna 2013 v 18:35 | Reagovat

[13]: A já ti odpověděla... Teda, takovou drbárnu nezávidím xD

15 DeeDee DeeDee | Web | 26. ledna 2013 v 18:40 | Reagovat

[13]: ale nene... nepomlouváme, tedy jo, ale ne vždy... xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda