2. Zaira: Temný elf

26. ledna 2013 v 21:11 | Respira |  Pohádky na dobrou noc
Tady máte druhou kapitolku. A ten kdo si myslel, že ta první byla dlouhá, tak ještě neivděl tuhle. Snad se bude líbit. :)


Zaira: Temný elfDomů jsme do razili za necelý den. Mistr už nás netrpělivě očekával. S Gabem jsme k němu došli a stručně mu podali zprávy o bitvě. Když už jsme byli na cestě k odchodu, oznámil nám další úkol.

''Když jste byli pryč, přišel k nám temný. Chtěl od nás pomoc. S temnými elfy si není dobré zahrávat. Proto jsem si ho vyslechl. Zmizel mu společník. Utábořili se nedaleko odsud. On prý šel pro dřevo a když se vrátil, nikde ten druhý nebyl. Žádné známky po boji. O kousek dál ale našel krev. Víc mi neřekl.''

Oba jsme se zamračili a čekali co Mistr poví dál. ''Vy dva půjde za ním a uděláte co řekne. Nestojím o žádné pletky s temnými. Pro dnešek je to vše. Zítra po poledni vyrážíte. '' Otočíme se a odejdeme. Gab jde napřed. Já jdu pomalu za ním a přemýšlím o zítřku. Vystoupám po schodech do druhého patra. Můj pokoj je až na konci. Zrovna procházím kolem Gabových dveří, když z nich vystřelí ruce, popadnou mě a vtáhnou do pokoje. Nestačím říct jediné slovo a už mám Gabův jazyk v krku. Kopnutím zavřu dveře. Gab toho využije a opře mě o ně.

Po chvíli ho odstrčím. Nesouhlasně zamručí. Odlepím se ode dveří a zamířím k posteli. Sundám si meč a boty. Na sobě má jen kalhoty. Prohlédnu si ho odshora dolů. Jeho pevné tělo s vypracovanými svaly je neodolatelné. I přes jizvy, které na něm má. Gab si všimne mého pohledu a pomalu dojde ke mně. Sundá mi triko. ''Gabe teď ne. Jsem ráda, že můžu po včerejšku vůbec chodit.''

Uchechtne se, jeho pohled ale mluví za vše. Povalí mě na postel a lehne si na mne. Jsem utahaná, všechno mě bolí, takže se nesnažím ani protestovat. ''Spolupracuj trochu.'' Ozve se Gab který se pere s mými kalhotami. ''Řekla jsem, že ne. Chtěla bych se pořádně vyspat.'' Gab se na okamžik zarazí, pak ale pokračuje dál. '' Gabe, varuji tě předem, že dneska je to celé na tobě.'' S těmi slovy se pohodlně zavrtím v posteli a nechám všechnu práci na Gabovi.

Ráno, nebo spíše dopoledne, se probudím. Vstanu a začnu se oblékat. Před odchodem se podívám na Gaba a chvíli zvažuji, že bych ho potrápila. Spí totiž bez přikrývky, protože jsem si ji přivlastnila. Nakonec ho nechám, a jdu k sobě do pokoje.

Proč zrovna já, sakra. Že jsem kříženka ještě neznamená, že se budu hrnout všude tam, kde jsou elfové. Kurva! Kdyby nešel i Gab, zůstala bych tady. Proč si to nevyřeší sám? Je temný elf. Říká se, že ten kdo jim zkříží cestu, už nikdy nikam nedorazí. Nás z toho mohl vynechat, akorát budou problémy.

Najednou se otevřou dveře. Stojí v nich Mistr. ''Jdi vzbudit Gabriela ať se připraví, za půl hodiny odjíždíte.'' S těmi slovy odejde.

Těch pár kroků ke Gabovi nadávám. Dojdu k němu, vzbudím ho a předám mu vzkaz od Mistra. Netváří se nijak nadšeně. Do půl hodiny opustíme osadu a míříme k elfovi.

Jedeme směr, který nám ukázal Mistr. Zatím jsme na nikoho nenarazili. Po dalším kusu cesty, uvidíme oheň. Slezeme z koní a trochu se porozhlédneme. Elf ani nikdo jiný tu není. Už chceme zpátky do sedel, když se z lesa vynoří temný.

Je vysoký, štíhlý ale svalnatý. Dlouhé černé vlasy má až k pasu. V bledém obličeji mu svítí zářivě zelené oči. Na tváři má výraz zabijáka, který nikdy nepohrává. Jedině se smrtí. A i ta, se mu obloukem vyhýbá. Nepřátelsky se dívá na Gaba. Mě naštěstí moc nevidí. ''Vy jste ti z osady?'' Zní to spíše jako rozkaz než otázka. Hlas má hluboký a mrazivý. ''Ano, to jsme mi.'' Odpoví Gab. ''Dobrá tedy. Jak se jmenuješ a kdo je tvůj společník?'' ''Jsem Gabriel a tohle je…'' Nestačí to doříct, protože se postavím vedle něj a promluvím. ''Zaira. Jsem Zaira.''

Pokud jsem si myslela, že je jak skála, tak jsem se spletla. Zíral na mě, jak na osmihlavého koně. ''To má být vtip, že? Ženská? Tu jedině do postele, ne na boj.'' Zamračím se. ''Ty jsi neřekl koho chceš. Takže buď ber nebo nech být. A to stou postelí, na to zapomeň.'' Vyjedu na něj a Gab mě dloubne do žeber. Pohled mu opět ztvrdne. ''To se ještě uvidí. Předpokládám, že si ještě nikdy nešukala s temným elfem, co?'' '' Ne, a ani to nemám v plánu.'' Odpovím mu chladně. ''Tím bych si nebyl tak jistý.'' Prohlásí to takovým tónem, že je mi jasné, že tam s ním skončím. A hodně brzy.

''Dnes tady přespíme. Potřebuji zjistit, jestli se ti dotyční nevrátí. Pokud ne, zítra vyrazíme dál. Takže si vybalte věci a mezitím, než se setmí, můžete najít nějaké dřevo.'' Podívám se na Gaba, který si elfa nepřátelským pohledem prohlíží. Pak se podívá na mě, pokrčí rameny a zamíří k lesu pro dříví.

Cítím na sobě jeho pohled. Celou dobu co sbírám dřevo na kraji lesa, mne pozoruje. '' Co jsi zač?'' Ozve se. ''Nevím.'' ''Jsi tolik podobná našincům, přesto jiná.'' Jakmile to řekne, uvědomím si tu podobu. Dlouhé černé vlasy, zářivé oči, světlá pleť, štíhlé tělo. Byla jsem mu strašně podobná.

'' Nevím co byly moji rodiče zač.'' Odpovím mu. Elf na to nic neřekne, pořád ale zírá. Brzy máme nasbíranou hromadu dřeva, takže toho necháme a posadíme se k ohni naproti elfovi. ''Jak se jmenuješ?'' Zeptám se. ''Erich. Nic jiného ti neřeknu, dokud si semnou nezašukáš.'' Odpoví s výzvou a chtíčem v očích. Gab sebou trhne a zamračí se na něj.

''On je tvůj přítel, nebo spolu jen bojujete a šukáte?'' Erich se očividně baví. ''Všechno dohromady.'' Odpovím. ''V tom případě mu nebude vadit, když si tě půjčím.'' To už bylo na Gaba moc. Postaví se, vytasí meč a zařve: ''Bude mi to, kurva vadit! Sama ti řekla, že s tebou mrouskat nebude, takže ji nech být.'' To už se postaví i Erich také s vytaseným mečem. ''Nejste manželé, takže by ti mělo být jedno, s kým mrouská, ne?''

Zasáhnu, než se někomu něco stane. Postavím se mezi ně. ''Tak dost. Nebudu šukat ani s jedním z vás. Abyste se nehádali.'' Elf to ale nechce tak snadno vzdát. ''Dělej si sním co chceš, já se k vám můžu přidat. Mě je jedno kolik nás bude. Hlavně že si užiji.'' Nevěřícně na něj koukám. To myslí vážně? Asi jo. ''Pro dnešek toho necháme. Jdeme spát.'' Ještě chvíli se nepřátelsky měří, pak ale sklopí meče.

Já s Gabem spíme kousek od Ericha. Je to bezpečná vzdálenost aby se nehádali, ale není to zase příliš daleko, abychom nemohli společně bojovat. Noc je chladná, takže se přitulím ke Gabovi. Po chvíli usneme.

Uprostřed noci se probudím. Slyším v lese spoustu nohou. Potichu se přetočím a podívám do lesa. Vidím lépe než lidi, ale i tak toho moc nerozeznám. Najednou se z lesa vynoří obrovský pes. Pomalu se blíží k Erichovi. Kousek od něj vycení zuby. Postaví se nad Ericha, skloní se k němu a otevře tlamu.

Nestačí ale skousnout, protože vystřelím ze země a skočím přímo před něj. Pokusí se mě rafnout. Vyhnu se a seknu mečem. Zasáhnu ho do boku. Zavyje bolestí. Tím se probudí i Gab s Erichem. Gab okamžitě popadne meč a běží ke mně. Z lesa se ale vynoří další. Erich se nemůže hýbat, protože na něm stojí pes. Seknu z novu a tentokrát přesněji. Hlava psovi odlétne stranou od Ericha.

Tělo bez hlavy spadlo na elfa. To je mi ale jedno a jdu pomoc Gabovi. Ten má kolem sebe tři. Už ho i pokousali a rána na boku je hluboká. K jednomu se přiblížím ze zadu. Seknu ho do páteře. Zhroutí se k zemi neschopný pohybu. Letmo se ohlédnu a uvidím, že Erich je už na nohou a také zápasí.

Vrhne se proti mně černý pes. Je pěkně vzteklý a z rozevřené tlamy mu stékají sliny. Vrčí na mě a pomalu se přibližuje. Skočí. Nestačím rychle uskočit. Srazí mě k zemi. Ležím pod ním, zuby mi jde po krku. Meč mám pořád v ruce. Vrazím ho zvířeti do boku. To zavyje a místo do krku mě kousne do břicha. Naštěstí ne moc hluboko. Tentokrát zařvu já. Vytáhnu meč a vrazím ho do něj znovu. Zvířeti poklesnou nohy a svalí se na mne. Z posledních sil se snaží zabořit zuby do mého obličeje. Ten si chráním rukou, takže se mi tesáky zaboří do ruky. Meč zabořím hlouběji do těla psa. Ten sebou párkrát škubne a je po něm.

Zvednu se abych čelila dalšímu. S překvapením zjistím, že tu už žádný není. Ti co zbyli, utekli. Podívám se po Gabovi a Erichovi. Najdu jen Ericha, který si obvazuje krvácející nohu. ''Gabe!'' Zařvu. Nic. ''Gabe! Gabe, kde jsi kurva!'' ''Tady!'' Ozve se z lesa. Vynoří se a kulhavě jde k nám. Je celý od krve a rána na boku je opravdu hodně hluboká. Najednou mu poklesnou kolena a padne k zemi.

''Gabe! Kurva, kurva! Erichu pojď sem!'' Řvu a běžím ke Gabovi. ''Gabe, no tak. Přece tady nezařveš.'' Nožem mu rozříznu zbytek trika. Rána je hluboká a kousek masa mu chybí. Erich Dojde ke mně a podívá se na Gabovo zranění. ''To není dobré. Bude potřebovat krev.'' ''Cože? Jakou krev?'' ''Dám mu svoji. Nebude mu sice nejlíp a usne, ale zachrání mu to život. Možná.'' ''Tvoje krev dokáže uzdravovat? A jak možná? Máme ti snad pomoc najít toho druhého elfa. Takže nás potřebuješ.'' '' Ano, čím více jsme starší, tím rychleji se léčíme. A mě budeš stačit jen ty. Jeho nepotřebuji. Jenže je mi jasné, že ti na něm záleží, takže mu pomůžu, když se si semnou zašukáš.''

To snad namyslí vážně. To se mám jako rozhodnout mezi tím, že zachrání život Gabovi za cenu toho, že si sním zamrouskám? Nevraživě se na něj podívám a ledově odpovím: ''Fajn! Ale dělej.'' Erich vezme nůž a řízne se do předloktí. Krev má nepřirozeně tmavou. Svoji ránu přiloží ke Gabově zraněnému boku.

Rána se mu začne pomalu zatahovat. Erich dá pryč ruku a prohlédne si výsledek. Rána se zavřela ale pořád vypadá strašně. Alespoň že už nekrvácí. Gab usnul, přesně jak předpovídal Erich. ''Ukaž mi to břicho. Podívám se na to.'' Úplně jsem zapomněla na své zranění, které nebylo tak strašné jako Gabovo, ale žádná sláva to nebyla.

Lehnu na zem a vyhrnu si triko. Erich se ke mně nakloní. Opatrně prosahá ránu. ''Hojíš se rychleji, ale také ti dám svou krev.'' ''Ne! Já nechci.'' ''Ty po tom neusneš, jelikož jsi částečně našinec. Sice ti bude zvláštně, ale budeš schopná čehokoliv.'' Nedůvěřivě si ho prohlížím. ''Tak dobře.''

Erich se tentokrát řízne do dlaně. Přiloží mi ji k břichu a nechá stékat krev do mé rány. Rána se po chvíli zatáhne. Erich svoji ruku ale neodtáhne. Naopak. Posunuje ji nahoru. ''Přestaň!'' ''Podívej se na mě Zairo. Naše krev nejen léčí ale také působí jako afrodiziaka. Kdybych to udělal jinému elfovi, pouze mu to pomůže zahojit zranění. Tvoje krev je podobná, jen není tak silná. Takže to bude působit, jen když budeš chtít.''

Zírám na něj. Tohle opravdu nemyslí vážně. '' Proč si mi to neřekl dřív! Kurva!'' ''Zairo, poddej se tomu, užijeme si to tak víc. Nebudeš litovat. A navíc si mi to slíbila.'' Sakra. Co teď? Když už tak se vším všudy. ''Tak dobře.''

Erich mi sundá triko, začne rozepínat kalhoty a sám si svlékne oblečení. Pořád ležím na zemi. Položí se na mě a začne mi okousávat bradavky. Jednou rukou mi přejíždí po boku a druhou mi zajede mezi nohy. Já mu rukou přejíždím po zádech a druhou mu sáhnu do rozkroku. Když s ní začnu pohybovat, napnou se mu svaly na krku a zavrčí jako zvíře.

Podívám se mu do očí. Svítí mu chtíčem. Odstrčí naše ruce, roztáhne mi nohy a pronikne do mě. Silně a tvrdě. Stejně tak i přiráží. Prohnu se v zádech a sténám rozkoší. Erich přirazí, obejme mě a otočí nás. Teď leží on a já na něm sedím. Okamžitě se zvednu s zase dosednu. Po pár dosednutí se lehce předkloním a prohnu záda. Erich mě chytne za boky a zvedá mě podle svého tempa. Teď už sténá i on. Cítím jak to na mě přichází, ale ještě se nechci udělat.

Erich to pozná. Přetočí nás zase zpátky. Na chvíli ze mě vyklouzne a nechá mě vychladnout. Pak se posadí, a vyzve mě, abych si na něj sedla. Přesunu se k němu a napíchnu se na jeho tágo. Dá mi ruce pod zadek a zvedá mě. Tentokrát už se opravdu udělám. Erich také.

''Tak co?'' Zeptá se zadýchaně. ''Měl si pravdu. Přiznávám. Ale nepočítej s tím, že teď to budeme dělat pořád. Jen co se vzchopí Gab, budu šukat hlavně s ním.'' Erich mě pozoruje s temným úsměvem. ''To ještě uvidíme.'' Pak si mne sundá z klína a vstane. Dojde si pro oblečení. Pozoruji ho. Nejraději bych si to s ním rozdala ještě jednou. Zavrtím hlavou nad tou myšlenkou a jdu se také obléct. Vezmu moji a Gabovu přikrývku. Dojdu k němu, zkontroluji mu ránu, pak ho přikryji a lehnu si vedle něj. Za pár minut už o sobě nevím.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gabriel Gabriel | 26. ledna 2013 v 21:43 | Reagovat

To je..nějak mě nenapadaj ty správný slova..kdy bude další kapitola?? :D

2 Respira Respira | 26. ledna 2013 v 21:51 | Reagovat

[1]: Nenapadaj slova?? To je u tebe neobvyklé, ty máš odpověď prakticky na všechno. xD No další bude asi až přístí víkend, kdž bude čas, tak možná i dřiv. xD

3 Gabriel Gabriel | 26. ledna 2013 v 21:57 | Reagovat

Příští víkend?? Děláš si srandu? :D Normálně mám no, ale s kocovinou to moc nejde :D

4 DeeDee DeeDee | Web | 26. ledna 2013 v 22:00 | Reagovat

Kýso mrouskat??? to narážíš na co? na ten tělocvik, kdy sme s anetou blbli a hráli si na zvířátka??? =DDD xDDD

[1]: se nemůžeš dočkat pokračévání příběhu, kde si hl. postava???

5 Respira Respira | 26. ledna 2013 v 22:04 | Reagovat

[3]: Nejpozději příští víkend xD To se ti to tak líbí? Vypadáš jak závislák xD Tak nemáš chlastat xD

6 Gabriel Gabriel | 26. ledna 2013 v 22:04 | Reagovat

[4]: přesně tak :D chci vidět co udělám až zjistim, že se s nim vychrápala :D

7 Respira Respira | 26. ledna 2013 v 22:05 | Reagovat

[4]: Ajó tělák. Na to jsem si nevzpoměla xD

8 Gabriel Gabriel | 26. ledna 2013 v 22:05 | Reagovat

[5]: Líbí se mi to :) Když organizuju akci počítá se, že se tam trochu napiju :)

9 Respira Respira | 26. ledna 2013 v 22:07 | Reagovat

[8]: Tak to potom jo xD. Tu tvoji reakci ještě musím domyslet. Aby byla suprová xD

10 DeeDee DeeDee | Web | 26. ledna 2013 v 22:11 | Reagovat

vo kocovině nemluvte... ještě teď mě bolí hlava jako by mě přejelo auto xDDD

11 Respira Respira | 26. ledna 2013 v 22:17 | Reagovat

[10]: Domí dívala ses  na ten poslední koment u Kirry? Jestli ne. Tak se mrkni.

12 DeeDee DeeDee | Web | 26. ledna 2013 v 22:18 | Reagovat

[11]: u jaký... myslíš JB???

13 Respira Respira | 26. ledna 2013 v 22:19 | Reagovat

[12]: Jo xD

14 DeeDee DeeDee | Web | 26. ledna 2013 v 22:28 | Reagovat

[13]: tak ten se nedal přehlídnout... hlavně když tady na tý stránce byla Monča dneska dopoledne...

15 Respira Respira | 26. ledna 2013 v 22:31 | Reagovat

[14]: Hm... xD

16 DeeDee DeeDee | Web | 26. ledna 2013 v 22:38 | Reagovat

[15]: přesně... hmmm...

17 Respira Respira | 26. ledna 2013 v 22:44 | Reagovat

[16]: Hm... Hm... Já jdu spát. Dneska jsem byly vzhuru od 5. xD

18 DeeDee DeeDee | Web | 26. ledna 2013 v 22:54 | Reagovat

tky du spát... spát som šla o půl třetí a v deset sme stávali =D

19 3imon 3imon | 30. ledna 2013 v 20:49 | Reagovat

Další z příběhů, na který člověk jen tak nenarazí. Nad kombinací boje a „mrouskání” jsem nikdy nepřemýšlel ale rozhodně je to originální. Chtěl jsem se ještě zeptat, píšete tady jenom adminky nebo může každý něco přidat? Mám totiž rozpracované takové dílko, je to sice jiný typ než tohle, spíš sci-fi/fantasy, jestli bych to nemohl nahodit u vás.

20 DeeDee DeeDee | Web | 30. ledna 2013 v 21:09 | Reagovat

mno vždycky můžou přidávat jen osoby, co znaj heslo ke správě blogu.... tedy adminky, ale když mi to pošleš třeba na mejla tak já si to přečtu a pa to sem možná dám.... zavisí na tom, jak já, hl. adminka, rozhodnu... xDDDD

21 Gabriel Gabriel | 30. ledna 2013 v 21:25 | Reagovat

Scifi/fantasy? :D to si chci přečíst :)

22 3imon 3imon | 31. ledna 2013 v 8:16 | Reagovat

Mam asi 8 stranek na A4 takze bude chvili trvat než to přepíšu takže tak cca v sobotu bych to poslal :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda