10 kapitola

18. února 2013 v 12:12 | Rybiska
Nová kapitola , ale asi začnu psát jinačí příběh.

Včerejší návštěvy byli pěkně podivné tak jsem byla ráda, že ke mě přišla Donn. Hned jak jsem jí uviděla vesele jsem vyskočila z postele a objala jsem jí. Trochu to zabolelo a já se zašklebila.
"Jak ti je?"Mile se na mě usmála Donn.

"Už dobře a jsem ráda, že jsi jsem přišla." Ještě jednou jsem jí objala a ukázala ať si sedne na dřevěnou židli připravenou vedle postele.
"Co se stalo nového?" Vyzvídala jsem.

"Nechtěli mě jsem pustit Elis. Nevím proč." Zvráštělo se jí obočí. Já věděla proč jí nepustili. Je to jen člověk a mé zranění bylo nadlidské, udělané upírem, proto to nesmí vědět a kdyby se to dozvěděla z mého zranění, mohla by ohrozit školu. To by byla chyba. Můj otec chce , aby se na upíry zhlíželo s obdivem. Když už se rozhodli chodit na tuhle školu a napravit se. Ale tohle nebyl upír ze vnitř, ale z venku. Dostal se sem, aby zabíjel studenty.

Zamračila jsem se, ale ihned na to jsem se přetvářila na úsměv.
"Nic to nebylo, jen jsem upadla." Musela jsem si něco vymyslet a pád byl dokonalá výmluva.

Donn se stále usmívala a já věděla, že mi chce něco říct, ale když se podívala na květiny zmlkla a zajiskřilo jí v očích.
"Od koho jsou ty nádherné květiny?" S nedočkavostí se na mě koukala a klepala neklidně nohou do země. Podívala jsem se na ní, jako bych nevěděla o čem mluví a nepřítomně promluvila.

"Aha, květiny. Dal mi je Patrik, abych se líp uzdravila." Řekla jsem a smutně jsem se na ní koukla. Vzpomínka na to jak u mě byl a vypadal dost ustaraně. Byl zvláštní a úplně stejně se choval Nik. Donn na mě něco poznala a chytla mě za ruku. Její dotek mě uklidil a já se začala zběsile smát.
"Díky, už chci vypadnou stý postele. Nebaví mě ležet."

"Zítra už můžeš jít normálně do školy." Oznámila mi ze smíchem moje nejlepší kamarádka a mě konečně došlo, že mi tohle chtěla říct. Div jsem nezačala skákat radostí nad tou novinkou..

"To je úžasný Donn." Šťastně jsem vyjekla. "Co jsi jenom vezmu na sebe?" Donn jen zakroutila se smíchem hlavou nad tvrzením, že můžu jít do školy mi zvedlo náladu.
"A co ty a tvoje soukromé hodiny magie?" Musela jsem se zeptat, protože jsem jí dlouho neviděla a posledně měla s toho radost.

"No jde to." Promluvila tiše. "Ale hodně mi to plýtvá čas a já se nemám čas učit." Věděla jsem že Donn si na známkách zakládá, ale ona učení nepotřebovala a tak jsem se tomu musela usmát.

"Co se stalo? To není jen o čase, tebe něco trápí." Poraženě sklonila hlavu a já jsem čekala co z ní vypadne.

"Máme docela přísnou učitelku. Stále na mě křičí a říká , že jsem neschopná,protože se umím proměnit jen když spím." Nemohla jsem tomu uvěřit. Donn byla strašně smutná a jen tak tak držela pláč.
"Na Johna je strašně milá a na mě jen křičí. Víš John je ten kluk co se proměňuje v psa. Je strašně dobrej a taky milej." Zmínka o Johnovy vykouzlila aspoň malí úsměv na Donině tváři a já jsem zjistila, že se jí líbí.

"Tak to už chápu, že jsi neměla čas na moje doučování." Podrážděně jsem ze sebe vydala. "Nesmíš si to tak brát. To není tvoje chyba. Když budeš hodně trénovat , tak to zvládneš." Uklidňovala jsem kamarádku. Tentokrát já jí dodávala odvahu úsměvem.

Ještě dlouho jsme si povídaly a smáli jsme se a když už bylo pozdě. Za chvíli měla být večerka. Obětím jsme se rozloučili a já se vydala do koupelny. Nakonec jsem se uvelebila do postele a usínala. "Tak a zítra jdu do školy." Zamumlala jsme si a po chvilce jsem usnula.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda