9 kapitola

4. února 2013 v 14:50 | Rybiska
Devátá kapitola po dlouhé době . Využiju prázdnin a zítra snad přidám další.


Probudila jsme se ve vlastní posteli a moje tělo bylo omotané obvazy a ukrutně mě bolela hlava. Tu jsem naštěstí obvázanou neměla , ale bolela mě jako kdybych jsem v ní měla střep . Když jsem zaregistrovala všechny mé úrazy na těle všimla jsem si , že na židli spí unavený Nik . Asi mě celou dobu hlídal , pomyslela jsme si a sama pro sebe jsem se usmála . Opatrně jsem zvedla ruku a položila jí na tu je, abych ho vzbudila .

"Vstávej , Budíček Niku ."
Vesele jsem zašeptala a on ihned vyskočil na nohy leknutím . "Co blbneš , dyť jsem tolik nekřičela , aby jsi se tolik lehnul "

"Jen jsem se lekl , nic víc. Myslel jsem , že ještě budeš spát "
řekl přísným hlasem "a to by jsi měla , odpočívat."

"Ne , nic mě není " Zalhala jsem a pokusila se vstát , abych mohla předvést jak zdravá jsem . Při tom malím pohybu mě začalo všechno bolet a než jsem vstala i přes tu strašnou bolest, Nik mě hned podepřel a chytnul kolem pasu , aby mě donutil si zase lehnout . Tak jsem poslechla a zamračila se.
"Já nechci být v posteli a jenom ležet , nebaví mě to"

Nik si jen silně povzdechnul a chytnul se za hlavu . "Ty to nechápeš , mohla si být mrtvá " začal na mě křičet a mě se to ani v nejmenším nelíbilo.

"Ale nejsem a tu dívku jsem zachránila "
Rychle jsem zmlkla a přemýšlela o včerejšku jak mladá dívka podléhá moci upíra a on jí chtěl vysát.
"Jak jí je ? Nic jí není ? Žije ?" Rychle jsem na Nika vyhrdlila hromadu otázek a padla na mě pochmurná nálada . Teprve tet jsem si uvědomila , že jsem málem umřela , když jsme si vzpomněla na všechnu tu krev . Bylo mi blbě

"Nic jí není" Ujistil mě Nik a když vyděl jak panikařím chytnul mě za ruku , ale já ucukla a začala se třást . Bála jsem se a stále mě v hlavě vrtala vzpomínka ze včerejška .
"Je v bezpečí, sice jí ten upír kousnul , ale je v pořádku." Už jsem ale Nika neposlouchala. V hlavě mě bolelo a myšlenky mi mihotaly před očima. Bylo to jako kdybych měla v hlavě včely.

"Jdi pryč" chabým hlasem jsem řekla, a Nik mě poslechnul. Než odešel, naposledy se ustaraně ohlednul a pak jsem usnula.

Nevím jak dlouho jsem spala, ale když jsem se probudila byl večer a mě už bylo o hodně líp a tak jsem s bolestí vstala a šla do koupelny se prohlednou v zrcadle. Skoro žádné modřiny jsem neměla a za to jsem byla ráda , ale celé moje tělo mě bolelo. Sundala jsem si všechny léčivé obvazy ve kterých byli nějaké bylinky a masti. Nechápala jsem to vždyť mě ten upír zasáhnul zcela jistě do ramene. Měla bych tam mít jizvu, protože jsi pamatuju jak mi z toho tekla krev. Nechala jsem to ale být , protože mi to stále moc nemyslelo a šla jsem se vykoupat. Vrátila jsem se do postele už čista a spokojená. Na stole jsem měla studené jídlo a ovoce, tak jsem si vzala pomeranč. Znovu si lehla a uklidňovala jsem se , že vše dobře dopadlo. Když jsem to dojedla někdo zaklepal.

"Dále " Zavolala jsem a do pokoje vešel Patrik. Zoufale jsem si myslela , že mi aspoň on a jeho ironický humor zvednou náladu, ale jako Nik se tvářil ustaraně.
"Ahoj co mi neseš?"

"Ahoj, jak se máš? Není ti nic? Všichni jsme se o tebe báli." Zeptal se mě a stále se tvářil jak na pohřbu a já toho měla akorát dost. Tohle fakt nepotřebuju, Nechci být zraněná a nechci, aby na mě všichni tak ustaraně koukali.

"Jsem v pohodě" Stroze jsem odpověděla a než jsem stačila něco hnusnýho říct Patrik si ke mě sednul a dal mi kytku.

"Tady jsem ti přinesl na uzdravení" Dával mi jí do vázy k posteli a mě to vyrazilo úplně dech. Nevěděla jsem co na to říct. Nakonec jsem se zmohla jen na koktání.

"Cc-co co t-tto je?" Ta zpropadená kytka mě připravila úplně o řeč. To se mi nestává.

"To jsou květiny ta s rudě červeným květem je růže a ty dvě okolo ní jsou narcisy. Jde to kontrastně k sobě Tmavá Velká růže a světlé jemné narcisy." Jo chytráku já vím co to je, ale proč to dáváš mě? Tolik jsem tomu nemohla uvěřit , že jsem mlčela a po chvíli se začala smát.

"Tak tedy děkuju a co je to zelený to nevíš co?" Cítila jsem se mnohem líp, ale Patrik zase zvážněl.

"Vážně ti nic není? Vypadáš líp, ale prý si se bouchla do hlavy a měla otřes mozku."

"Ach jo kolikrát se mě na to zeptáte dneska? Mám se dobře , fantasticky. Celí dny ležím jen v posteli a spím. Tak co myslíš?" Ze začátku věty jsem skoro křičela, ale pak můj hlas utichal.

"Promiň...já, prostě promiň." Erik viděl jak se moje nálada změnila a tak se chystal odejit. Chytnul mě za ruku, za kterou mě chtěl chytit i Nik, a já tentokrát neucukla, neměla jsem na to energii. Jemně mě po ní něžně pohladil a pak odešel. Když zabouchli dveře pomyslela jsem si.
Co to sakra s těma Klukama je?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vldo vldo | E-mail | Web | 12. února 2013 v 10:31 | Reagovat

Hmmm :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda