5. Gabriel: Nemilé zjištění

16. února 2013 v 22:38 | Respira |  Pohádky na dobrou noc
Po delší době přidávám další kapitolku. Nechci se nějak chválit, ale lepší konec, už snad nikdy neudělám. Už jen kvůli tomu konci, si to přečtěte. Přes slzy smíchu jsem na to skoro neviděla… xD Připravte si vteřinové lepidlo, abyste si mohly přilepit dolní čelist zpět. xD…Gabe, předem se ti omlouvám, ale já to tak musela napsat xD :D


Gabriel: Nemilé zjištění

S Erichem jsme hlídali zbytek dne i celou noc. Elfové se naštěstí neobjevili. Za to se objevil medvěd. Jeskyně nebyla zas tak prázdná, jak jsme si mysleli. Medvěd byl obrovský. Zrovna jsem se s Erichem střídali, když se začalo z vnitřku jeskyně ozývat mručení a pleskání velkých tlap s drápy o zem.

Zaira spala jako zabitá, takže o něm nevěděla. Medvěd byl naštěstí rozespalý, takže jsme ho snadno zabili. Pak jsem šel na chvíli spát.

Ráno vzbudím Ericha, aby šel hlídat zase on. Já si na dvě hodiny lehnu a pak se rozmyslíme, co dál.

''Měli bychom se přesunout jinam. Nejlepší by bylo, dojet do města. Jenže máme jen dva koně a nevíme, jak na tom je Zaira.'' ''Dejme tomu, že pojedeme ale co tam?'' ''Seženeme si nějakou práci. Myslím, že to nebude problém. Znám tam jednoho elfa, ten nám kdyžtak něco dohodí.'' To by šlo. Prachy se hodí vždycky. ''Dobrá tedy. Vyrazíme hned?'' Erich na chvíli zapřemýšlí a pak pokývá hlavou. ''Jo, jdi ji vzbudit, já připravím koně.''

''Kotě, vstávej! Musíme jet.'' Zaira otevře jedno oko, podívá se na mě, něco zabrblá a zase ho zavře. ''Já tě klidně na toho koně odnesu, ale musíš být schopná, se na něm udržet. A jak ti je?'' ''No jo, už vstávám.'' Zavrčí a pomalu se posadí. ''Většina žeber srostla, ale kyčle mě pořád dost bolí, taky díky tomu úprku od elfů. Jinak mi je už líp. Kam vůbec jedeme?'' ''Do Vinehradu. Erich tam někoho zná a ten by nám mohl dát práci, protože do osady nemůžeme.''

Co nejrychleji jsme se vypakovali a uháněli k městu. Odhadovali jsme, že nám cesta potrvá celý den, možná i víc. Několikrát jsme zastavovali, aby si Zaira přesedla na druhého koně, nebo aby si koně trochu oddychli. K večeru jsme z dálky spatřily hradby města, což znamenalo, že do noci tam budeme.

Je už hodně dlouho po západu slunce, když dorazíme k bráně. Zabuším na ni. Nic. Zkusím to znovu. Zase nic. ''Kurva to snad ne!'' Zakleji a znovu zabuším. ''To nemá cenu. Tady nám nikdo neotevře.'' Prohodí ledabyle Erich, jako kdyby to nikdo nevěděl. ''Nechci vám do toho mluvit, ale támhle jsou otevřené dveře.'' Řekne Zaira a stěží přemáhá smích.

''To si nemohla říct dřív!'' Zařvu na ni. Místo odpovědí jen pokrčí rameny a pomalu sklouzne z koně. Dojde ke dveřím a otevře je dokořán. Opatrně nahlédne dovnitř. ''Nikde nikdo. Všude je ticho. Možná až moc velké ticho.'' Podívá se na nás, tasí meč a pomalu vejde. Erich jde za ní. Já přehodím otěže přes strom a jdu také.

Ve městě nesvítí jediná lampa nebo pochodeň. To je divné, hodně divné. Všude je ticho, ani pes neštěkne. Jdeme pomalu směrem ke středu města. ''Někdo nás sleduje.'' Ozve se potichu Erich. Nenápadně se rozhlédnu. V jedné uličce mě zaujme nepatrný pohyb a stín.

''Támhle.'' Řeknu a ukážu na ulici. ''Jdeme dál, dělejte, jako že nic.'' Řekne Zaira a pokračuje v cestě. Když se přiblížíme, postava se pohne a vyjde z uličky. A není sama. Před námi stojí pět strážných. ''Stůjte! Co to chcete, s ním?'' ''Jdeme za přítelem.'' Ujme se slova Erich. ''Mlč elfe! Tebe se nikdo na nic neptal!'' Erich se zamračí, ale zmlkne. ''Co se tu stalo? Proč není nikdo u brány, proč tu nesvítí jediné světlo a co vám vadí na tom, že je elf?'' Zeptá se Zaira.

''Vy nic nevíte? Od včerejší noci to tady prohledávají elfové. Prý někoho hledají. Nějakou ženu se dvěma muži, jeden by měl být také elf. Ta žena by měla být těžce zraněná. Celé to tady prohledali. Nikoho ale nenašli. Odjeli tedy zpět ale za hodinu se vrátili a znovu to tu prohledávali. Tak to šlo celou noc i den.''

Všichni jsme mlčeli a přemýšleli o slovech strážného. ''Jsou tu teď?'' Zeptám se. ''Ne. Před chvílí odjeli.'' Podívám se po Zaiře a Erichovi. Oba přikyvují na nevyslovenou otázku. ''Tak mi tedy půjdeme. Děkujeme za upozornění.'' Řeknu a otočím se zpět k bráně, abych došel pro koně. Zaira s Erichem zůstala stát na místě.

Vrátím se k nim a kývnu na Ericha, aby nás vedl. Projdeme kolem strážných, kteří nás pozorují. Erich několikrát zahne. Nakonec zastaví před nenápadným domem s malou stájí. ''Počkejte tady.'' Řekne a vystoupá po schodech až ke dveřím. Několikrát zabuší a čeká na odpověď.

Po pár minutách se otevřou dveře. Nevidím na něj, ale Erich se s ním o něčem baví, takže se zřejmě znají. Pak se k nám otočí a řekne: ''Pojďte za mnou. Ustájíme koně.'' Jen přikývneme a jdeme za ním. Stáj u domku je opravdu malá. Koně se tam sotva vejdou. Odstrojíme je, vyčistíme a dáme jim nažrat. Když to máme hotové, zavede nás Erich do domu.

Všude je tma, ale chodby i místnosti jsou skoro prázdné. Takže se o nic nemůžeme přerazit. Otevře dveře do nějaké místnosti. V té se sice slabě, ale přesto svítí. Stojí tam druhý elf. Elfové jsou celkově vysocí, ale tenhle je přímo obrovský.

''Tohle je Ernest, pomůže nám sehnat nějakou práci.'' Se Zairou kývneme na pozdrav a čekáme, co bude dál. ''To kvůli vám tady čmuchali elfové? Pokud ano, tak proč ona vypadá úplně zdravě? A co je vůbec zač?'' Zaira chtěla něco říct, ale Erich ji předběhl. ''Je poloviční elfka. Nechceme tě zdržovat, jen bychom chtěli sehnat nějakou práci. Měl bys pro nás něco?''

Z nějakého důvodu se Erich vyhnul první otázce. Na to se ho potom zeptám. Ernest se se zájmem díval na Zairu. Ta se pod jeho pohledem ošila. Ještě aby ne, potom co se ji stalo v táboře elfů. ''Něco bych měl. Vzpomínáš na Atanase? Má problém s nějakými obrovskými psy. Je jich tam prý strašně moc a sám to nezvládne. Navíc tam už pár elfů zmizelo.'' ''Říkáš obrovský psi? Tak s těmi už jsme měli čest. Dobrá tedy, zítra vyrazíme. Žije pořád na stejném místě?'' ''Ano.''

Celý rozhovor šel mimo mě a Zairu. Erich všechno domluvila za nás. Pak nás odvedl do pokoje, kdy jsme si lehly. Ráno nás vzbudil a co nejrychleji jsme opustili Ernestův dům. Ve městě bylo trochu živo, ale spousta lidí ještě spala, nebo se báli elfů z lesa. Nenápadně, ale co nejrychleji jsme opustili město.

Když už jsme měli město za zády, zeptal jsem se Ericha na včerejšek. ''Co to mělo znamenat? Proč jsme tak rychle vypadli?'' ''Já vám něco neřekl. Uvědomil jsem si to, až když se zeptal, proč je Zaira zdravá.'' ''Tak to řekni teď.'' Vyjede na něj Zaira. ''Víte, jak naše krev dokáže léčit. No, jenže mi to neděláme. A když už, tak za něco.'' ''To nějak nechápu? A navíc já s tebou musela šukat, aby si uzdravil Gaba. Tak v čem je problém?'' ''Nevím jak to říct. My nedáváme svou krev někomu na uzdravení. Pro elfy to je tabu. Samozřejmě jsou výjimky, ale člověku svou krev prostě nedáme. Kdyby zjistil nějaký elf, že jsem dal Gabrielovi nebo tobě svou krev, zabil by vás a mě veřejně popravili.'' Když to dořekl, nevěřícně jsme na něj se Zairou zírali.

''To nemyslíš vážně! To si nám to nemohl říct dřív!?'' Zařvu. To snad není možný. ''Měl jsem vám to říct, ale jaksi na to nebyl čas. Pořád se něco dělo. Navíc jsem si myslel, že vás buď zabijí, nebo že se pak už nikdy neuvidíme.'' ''Teď kecáš. Protože víš co způsobuje sex s elfem.'' Zasyčí Zaira. ''Přemýšlej trochu, kurva! Když tě zabijou, už opravdu nebudeš potřebovat šukat s elfem. A navíc, u tebe by se těžko dalo poznat, že si dostala krev elfa, jelikož si sama poloviční elf. V tomhle ohledu to zkomplikoval Gabriel.''

''Neshazuj to na mě! Kdyby si to řekl, tak bych s ní nešukal!'' To mám za to, že jsme mu pomohli. Kurva! Další kus cesty jsme jeli mlčky. Když se před námi objevila malá vesnice, rozhodli jsme se tam na chvíli zdržet. Bylo zataženo a schylovalo se k bouřce. Taky jsme už měli hlad a koně si potřebovali oddechnout.

Zastavili jsme nejdříve před kovárnou se stájí, abychom si vyměnili koně. Pak jsme zamířili do hostince, kde jsme si najali pokoj. Po jídle se Erich se Zairou odebrali do pokoje. Jsou to dva dny, co jsme oba naposled spali - v mém případě kouřili - s elfem. Zaira to chtěla mít co nejdříve za sebou a já to naopak chtěl co nejvíce oddálit.

Za půl hodiny se Erich vrátí s dobrou náladou. ''Na to, že ji ti elfové pěkně zřídili, to nebylo vůbec špatné. No a co ty? Předpokládám, že nechceš zkusit druhou možnost, než je kouření, že?'' Řekne a začne se smát. ''Ne, nechci.'' Odseknu naštvaně a dál upíjím pivo.

Sedíme spolu u stolu a pijeme. Sem tam prohodíme nějaké slovo, ale jinak mlčíme. Pořád jsem na něj naštvaný, kvůli tomu co řekl. Když už mám v sobě dost alkoholu abych byl veselejší, ale přesto mohl trochu uvažovat, přijde ke mně holka, jestli bych si s ní nechtěl zašukat. Už ji chci říct, že jo, jenže mi začne být blbě a vzpomenu si, že si to musím rozdat s Erichem. Takže ji řeknu: ''Promiň holka, ale já jsem na chlapy.'' Překvapeně na mě kouká ale pokrčí ramena a odejde k jinému stolu.

Erich byl tak laskavý, že počkal, dokud neodešla a pak vyprskl smíchy. ''Počkej až to řeknu Zaiře. Ta se smích složí.'' Vysouká ze sebe. Ignoruji ho a dál piji. Jak plyne čas, máme v sobě čím dál víc alkoholu a už se spolu smějeme na celé kolo. Už sotva zvednu ruku se džbánem abych se napil.

Najednou se mi udělá tak blbě, že mám obavu, že všechno vyzvracím. ''Erichu. Budu ti ho muset vykouřit. Už je mi fakt blbě.'' Vypravím ze sebe namáhavě. ''Tak jdeme do pokoje, ne? Přeci jen je tady moc lidí.'' Řekne vesele. Zvedneme se a velmi pomalu zamíříme do pokoje. Jelikož je v patře, chvíli nám trvá, než překonáme schody. Jsme tak nalitý, že se nám pletou nohy a sotva vidíme, kam jdeme.

Vpadneme do pokoje a společně se složíme na postel. Smějeme se na celé kolo. Začnu se pomalu svlékat, Erich také. Dá nám to dost zabrat. Když jsme oba úplně nahý, podíváme se na sebe, na postel a zase na sebe. Vyprskneme smíchy. Zaira se probudí a zamžourá na nás.

''Bože. Vy vypadáte. Doufám, že si teď oba lehnete a budete spát. Já si dovolením znovu lehnu.'' Řekne a otočí se na druhý bok. Erich se smíchy složí na postel. ''Tak jak? Vykouříš mi ho, nebo…'' Dál už to nedořekne, protože ho chytne nový záchvat smíchu. ''Nevím jestli to ale zvládnu. Sem tak nalitej, že...'' Podlomí se mi nohy a já spadnu hlavou přímo Erichovy do klína.

Erich se začne ještě víc smát a při tom se mu postaví. ''Sem si nevšim, že ho máš tak velkýho.'' Řeknu a šťouchnu do něj. ''Nehraj si s ním. Na to máš svoji kládu.'' ''No jo, jenže takhle je to zábavnější.''

''Ukaž. Tak si sedni, ať si můžu taky šťouchnout.'' Posadil se, takže se mi jeho kláda nalepila na obličej. S námahou jsem si také sedl.

Jediné, co si pak pamatuji je, že jsme se šťouchali navzájem. Ráno nás probudila Zaira. No ráno, spíše odpoledne. ''Vstávejte!'' Řekla, posadila se na svou postel a dívala se na nás. Příšerně mě bolela hlava. Stěží jsem otevřel oči a podíval se před sebe. S hrůzou jsem je ale rychle zavřel. Ležel jsem v jedné posteli s Erichem, v mileneckém objetí. Rychle jsem se z toho objetí vyprostil a spadl na zem. S další hrůzou jsem zjistil, že jsem úplně nahý a Erich také.

Podívám se na Zairu. Ta stěží přemáhá smích. Pomalu se mi začne vybavovat včerejší noc. Ale jen útržkově. ''Co jsme všechno dělali?'' Zeptám se. ''To radši nechtěj vědět.'' Řekne a vybuchne smíchy. ''Já to chci vědět.'' ''Tak fajn, budeš ale litovat. Když jste přišli, pořád jste se řehtali, pak jste se svlékli a Erich se natáhl na postel. Něco řekl, ty si mu odpověděl a pak si mu spadl hlavou do rozkroku. Pak jste se začali zase řehtat. Poté jste se oba posadili a něco dělali, to jsme na štěstí neviděla. No a potom…'' ''Co potom?'' ''Řekněme, že jste dělali to samé, co jsme dělali my dva spolu, až na to, že máte trochu omezené možnosti.''

Zírám na ni, neschopný slova. ''To nemyslíš vážně, že ne?'' ''Já ti říkala, že to nebudeš chtít slyšet. Obleč se a pojď dolů na oběd. Pak vyrazíme dál.'' S těmi slovy odešla a nechala mě tam s Erichem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 DeeDee DeeDee | Web | 16. února 2013 v 23:11 | Reagovat

Bože... Kýso pojď mi pomoct najít tu dolní čelist co mi spadla někam pod stůl jak jsem se tlemila... 'Jediné, co si pak pamatuji je, že jsme se šťouchali navzájem.' twl xDDDD to se ti fakt povedlo, veverko =DDD

2 Respira Respira | 16. února 2013 v 23:27 | Reagovat

Tak jo, za chvíli jsem u tebe. Jak jsem řekla, Gabova fotka mě inspirovala xD A nejsem veverka xD

3 Livv Livv | Web | 17. února 2013 v 10:09 | Reagovat

Si děláš něco, ne?? :D :D :D

4 Respira Respira | 17. února 2013 v 10:36 | Reagovat

Ne xD Nedělám. xD

5 Gabriel Gabriel | 17. února 2013 v 16:46 | Reagovat

Ehm.. nejenom, že v tomhle díle jsem za uplnýho debile. To bych ještě překousl se smíchem, ale udělat ze mě takovouhle buznu co šťouchá do cizího ptáka? Doprdele tu dolní čelist budu hledat ještě hodně dlouho :D ale myslim, že smíchem mi nespadla:D

6 DeeDee DeeDee | Web | 17. února 2013 v 16:50 | Reagovat

[5]: jak smíchem nespadla???? já ji ještě nemůžu najít, jak mi z toho tlemení upadla...

7 Respira Respira | 17. února 2013 v 16:55 | Reagovat

[5]: Původně tam mělo být něco jiného, jenže ty si mi neodpověděl na mail, takže sem napsala něco jiného. A až čelist najdeš, tak si ji přilep vteřiňákem. (víc úvod xD). A ještě jednou se omlouvám.

8 Gabriel Gabriel | 17. února 2013 v 17:01 | Reagovat

Já sem ten mejl dostal, ale nestihl jsem se už dokopat k tomu abych ti odpověděl :D
Asi tak v půlce jsem začal číst s otevřenou tlamou a děsil se toho co bude na konci :D v pohodě:) jestli mě v nejbližší době nezabiješ ty tak se asi zasebevraždim sám jestli budu muset chrápat s dalším chlapem :D :D

9 Respira Respira | 17. února 2013 v 17:06 | Reagovat

[8]: Aha xD tak to jo... A jjen takovou malou otázečku, čemu pomůže, když se zabiješ? Já budu psát dál a možná ještě "líp", když už to nebudeš moct číst xD

10 Gabriel Gabriel | 17. února 2013 v 17:15 | Reagovat

Myslim to tak , že nějak zabiju Gabriela v příběhu :D

11 Respira Respira | 17. února 2013 v 17:25 | Reagovat

Tak to by mě teda zajímalo, jak to uděláš xD Že bych tě ještě potrápila?? xD... Jo a jestli by si prosím napsala tamto, ať to můžu co nejdříve použít xDD

12 DeeDee DeeDee | Web | 17. února 2013 v 19:04 | Reagovat

[11]: to je na koho????

Mno Gabe... to bys musel znát heslo od blogu, což se nikdy nedovíš... xDDD

13 Respira Respira | 17. února 2013 v 19:15 | Reagovat

[12]: Jak na koho?? Na Gaba přece xD

14 Respira Respira | 17. února 2013 v 19:45 | Reagovat

[11]: Jé, teď mi došlo co jsem napsala xD... Jo je to na Gaba xDD

15 darkworld-rp darkworld-rp | 17. února 2013 v 22:49 | Reagovat

Napíšu snad zítra :\

16 DeeDee DeeDee | Web | 18. února 2013 v 19:43 | Reagovat

[14]: pako =DDD mno já mám co říkat xDDD

17 Respira Respira | 18. února 2013 v 19:49 | Reagovat

[16]:Už mi zase bezdůvodně nadáváš. Doufám, že do pátku stihnu napsat další díl.Hele, já ti ten sešit asi dopisovat nebudu :P. Raději začnu pracovat na dalším dílu. Přesně, jak jsme se domlouvali ve vlaku... Jo a už jsem opravila tu borku -> bouřku xD

18 Gabriel Gabriel | 10. března 2013 v 16:00 | Reagovat

Tak kdy se můžu těšit na další kapitolu? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda