Co kdyby?

10. března 2013 v 10:30 | Rybiska

Co kdyby se Alice zamilovala do Nika a naopak? Tohle je povídka kterou jsem napsala kdysi dávno a skoro úplně odbočuje od Nápravní střední.
Byl Večer a hvězdy krásně zářily.Zrovna jsem šla kolem malé vodní fontánky a sedla jsem si na její okraj .Najednou ke mně přišel Nik a usednul si vedle mě . "Ahoj Nikí" usmála jsem se na něj a prohlížela jsem si jeho nádherné oči.

"Ahoj Elis ." Tvářil se smutně a já se k němu přisunula bliž .

"Copak ti je?"Zeptala jsem se . Pomalu se usmál a pohladil mě po tváři až k uchu , až mi pramínky vlasů zastrčil za něj . Při jeho hřejivém dotyku jsem se zachvěla a zatvářila jsem se překvapeně . Dotýkal se mi něžně ucha a hladil mi ho tak , že mě to úplně omámilo . Jeho rty se přibližovaly čím dál tím víc . Nemohla jsem ani dýchat a pak mě lehce políbil na tvář a dalšími polibky se čím dál tím víc přibližoval ke rtům. "Co-Co to děláš?" Zamrkala jsem překvapením .

"Co myslíš? Políbil jsem tě." Usmál se a chytnul mě za ruku. Měla jsem pocit, že nic krásnějšího nemůže ani být. Pevně mi jí tisknul a já jsem se na něj smutně usmála.

"To nemůžeme" Přestal se usmívat a zamračil se .

"Proč ne?" Zněl až zoufale. Až mi to trhalo srdce.

Nemohla jsem skoro mluvit ,a tak jsem zašeptala "Jsi můj učitel a jsi starší, i když né o moc ."

Pustil mi ruku a zvedl se ."Myslel jsem ….Já si myslel , že mě máš ráda.Pokaždé když jsi se mě omylem dotkla na tréninku musel jsem se ovládat, abych tě hned nezačal líbat a nepovalil na zem ." Bolestně pronesl a otočil se . "Ale Možná máš pravdu . Možná by jsme neměli …., ale je to těžké" Pomalu začal odcházet s bolestným výrazem na tváři a nejhorší bylo že já cítila totéž co on ke mně.Tak jsem rychle vyskočila a zezadu ho pevně objala a nepouštěla .

"Neměli, ale chci to zkusit . Záleží mi na tobě ." zašeptala jsem . Otočil se ke mně a políbili jsme se a jeho jazyk se jemně tlačil do mích úst a já mu polibek oplácela a poddávala jsem se mu. Nechtěla jsem , aby ten polibek nikdy skončil . Tak sladká chuť a vášeň byla jako ze snů . Staly jsme těsně u sebe a objímali se . V tom začalo pršet, nejdřív jen pár kapek ,ale pak začal prudký a studený déšť .

"Pojď ." Řekl Nik a táhl mě za ruku do budovy . Vešla jsem k němu do pokoje a byla jsem celá mokrá , až mi začala být strašná zima . "Ježiši . Celá se klepeš . Svlíkni to . Dám ti suché oblečení ." Poručil mi Nik . Nevěřícně jsem se na něj koukala a on došel ke mně pohladil mě po tváři a škádlivě se usmál . "Neboj nebudu se koukat, aspoň ne zatím ."Poklepal mi na nos a dal mi do ruky jeho oblíbené černé triko.

"Je mi trochu velké , ale nevadí . Voní po tobě a je pěkně teplé ." Když jsem se do něj převlékla, zamuchlala jsem se do něj a on mě pobaveně pozoroval . Uviděla jsme , že i on se převléknul .

"Tak a co budeme dělat ?" Zeptal se mě a unaveně se posadil na židli .

"Asi mě nepustíš v tvým tričku domů že ne ?" Došla jsem k němu a sedla si mu na klín a zatahala jsem ho za nos a pak něžně políbila .

"Ne to ne . Pěkně tu budeš dokud nebudeš suchá. Můžeme se koukat na film ." Vzal mě za bradu a dodal . "Třeba na Horor ?"

Vyjekla jsem . "Neee to ne . To někdy jindy." Po chvilce jsme se už koukaly na nějakou komedii v televizi .

Přivinul jsi mě bliž k sobě a majetnicky mě držel kolem pasu . Jakoby se bál , že kdyby mě pustil utekla bych .
"AAaaaaa další přestávka . To je nuda ." Zvolala jsem a poposedla si na Nikovi .

"Hele nevrť´se mi tak na klíně . Napadají mě pak nejrůznější věci ." Pomalu jsem se otočila tak abych se o něj otírala co nejvíc a moc dobře věděla jak to myslí .

"Na co třeba myslíš ?" Ani jsem to nedomluvila a začal se mě něžně dotýkat jazykem na krku , až jsem dostávala úplné elektrické jiskření po celém těle. Jeho horké rty na mém krku dělaly neskutečné věci .

"Na tohle ." Celá jsem se chvěla vzrušením , když mi přejížděl rukou po stehně . Najednou přestal , když začal film , ale já jsem se na něj už koukat nechtěla . Seděla jsem těsně na něm a začala ho hladit pod tričkem . Nakonec jsem mu ho svlíkla a on se mě taky začal dotýkat , když vypnul film. Jednou rukou mě pevně svíral pas a druhou mi vklouznul pod triko a hrál si s okrajem podprsenky, při čem mi zavadil o ňadro až mi naskočila husí kůže. Dál jsme se něžně laskaly a svlíkaly , až jsem zůstala jen v kalhotkách a on v boxerkách.

"Niku ." Něžně jsem vzdychala . "Trochu se bojím." Bála jsem se , ale chtěla jsem to zkusit . Chtěla jsem to po prvé zažít s ním .

"Neboj " Jedno jediné slovo a vložil do toho tolik citů , že mě moje obavy přešly . Dál jsme se něžně okusovaly a najednou mě vzal do náruče a donesl mě až k posteli kde mě na ní lehce položil . Leželi jsme na sobě. Přivinula jsme se k němu s jednou rukou kolem jeho krku , zatím co druhou rukou jsem si ho k sobě tiskla tak pevně , až jsem mu zarývala nehty do zad .Nik si mě chytil kolem pasu a pak mi jednou rukou sjel po zadní straně stehna a nadzvedl mi nohu ,takže jsem ho objímala i nohama . Při tom jsem cítila jak mě laská prsa a něžně okusuje bradavky . Byla jsem čím dal tím rozpálenější a vlhčí a užívala jsi každou chvilku . Bylo to dokonalé .


Svlekl mi kalhotky a já jemu boxerky a pak jsem to ucítila. Jak do mě pomaličku proniká jako by byl součástí mé samé. Ze začátku to trochu bolelo, ale zvykla jsem si na něj ve mě. Bylo to nádherné . Oba jsme po sobě toužily a naše vášeň a chtíč vyústily v zvířecí touhu . Nemohla jsem se udržet a potichu zasténala , byl něžný . Bál se aby mi neublížil a já to oceňovala. Dál do mě opatrně vnikal . Byla jsem nervózní , vzrušená a tisíce dalších věcí . Na zemi se válela hromada našeho oblečení a my jsme se dál milovaly tělo na tělo . Čím dál tím víc zrychloval a já už jsem nemohla zadržovat moje vzdechy . "Niku". Vykřikla jsem najednou a ani si to neuvědomovala , protože moje tělo se chvělo rozkoší která se rozptýlila na milion kousku, které se třpytily. Nik se na mě toužebně koukal a taky potichu zavzdychal . Přála bych si umět najít vhodná slova , abych popsala sex , ale nic na světě by nedokázalo popsat jak nádherné to s ním bylo .

Když vše s končilo , unavená jsem si na Nika lehla a poslouchala jeho zrychlený tlukot srdce . Hladila jsem ho po vlasech a on mě jednou rukou objímal a druhou se dotýkal zad a přejížděl mi rukou po boku . Spokojeně jsem div nevrněla jako kočka a tiskla se k jeho rozehřátému tělu . Chvilku jsme si povídaly a mazlili se a pak jsem unavená a spokojená usnula v jeho obětí. Ráno jsme si vše z opakovali a bylo to mnohem lepší jak po prvé .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda