Lovec - prolog

29. března 2013 v 15:44 | Respira |  Pohádky na dobrou noc
Úplně nová povídka! Nevím, jak jsem se k ní dohrabala. Dostala jsem nápad a začala jsem psát. Toto je zatím jen prolog, ale za chvíli už bude první kapitola. Tak snad se vám bude Lovec líbit. Předem upozorňuji, že to není pro slabé povahy. Jelikož to píšu já tak v povídce opět čekejte sex a boj. :D Přeji příjemné čtení.


Lovec - prolog
Jmenuji se Zerek a jsem Lovec. Nelovím zvěř. Lovím lidi. Vychovali mě jako vzorného synáčka, kterým jsem se nikdy nestal. Už odmala jsem rád a se zvráceným potěšením sledoval trpící zvířata. Když jsem byl starší, otec mě brával na veřejné lynčování a popravy. Se zájmem jsem přihlížel, jak jim sekají hlavy. Pokaždé, když se hlava oddělila od těla a krev se jen řinula, jsem cítil zvláštní uspokojení.
Jako jediný syn, jsem dostával od otce velké pozornosti. Kdykoliv mohl, učil mě střílet z luku, vrhat nože a bojovat s mečem. Strašně mě to bavilo. Den ode dne jsem se zlepšoval. Otec byl velmi rád. A já také. Jednou mě vzal na lov do lesa. Nebylo to moje první zabité zvíře, přesto jsem předstíral, jakou z toho mám radost, že jsem poprvé něco ulovil.
Takhle to šlo několik let. Vždy když jsem byl sám, vzal jsem si luk a šel si najít nějaké zvíře. To jsem pokaždé zranil tak, že ještě žilo. Odnesl jsem si ho do skrýše a tam je pozoroval a hrál si s ním. Čím větší jsem byl, tím mě už nebavilo jen pozorovat, jak malá zvířata trpí. Zkusil jsem tedy vysokou.
Ta mě také po čase omrzela. Nakonec jsem se rozhodl, zabít prvního člověka. Chvíli jsem se rozmýšlel, koho tak zabít. Nakonec mi za první oběť padl starý muž.
Musel jsem ho zabít. Kdybych ho nechal naživu, volal by o pomoc a to jsem nechtěl. Jelikož byl mrtvý, nemohl jsem sledovat, jak trpí. Rozhodl jsem se tedy, že se podívám, jak to v těle vypadá. Postupně jsem ho rozřezal na jednotlivé části. Učil jsem se rozpoznat jednotlivé druhy svalů a měkké tkáně. Sám jsem pak na sobě zkoušel, nejcitlivější místa. Po jedné nepříjemné zkušenosti, jsem to zkoušel na někom jiném. Ve městě se potulovalo spoustu lidí, které nikdo nepostrádal. Stačilo mi přemluvit jednoho a už jsem měl pokusného králíka. Měl jsem ho ve skrýši jen pár dní. Pak jsem ho zabil.
Po něm přišli na řadu další a další. Musel jsem ale přestat. Ve městě se začalo po dotyčném vrahovy pátrat. Na chvíli jsem přestal zabíjet a jen pozoroval příští oběti. Soustředil jsem se na sledování lidí. Na to jak se chovají, na jaké typy si je můžu rozdělit a také na řeč těla. Za měsíc jsem uměl dokonale říct, co je člověk zač, jen podle způsobu chování. Díky tomu, jsem si vybíral oběti.
Když mi bylo 23, rozhodl jsem se opustit rodinu a celé město. Potřeboval jsem více možností, jak uspokojit svoji chuť po zabíjení. Nejdříve jsem se nastěhoval do velkého města. Tam bylo ale těžké, někoho zabít. Po jednom nezdařeném pokusu, jsem se málem dostal do vězení. Zachránil mě ale jeden chlap. Zjistil, v čem mám zálibu a nabídl mi obchod. Naučí mě být Lovcem a já na oplátku zabiji pár lidí, kteří mu znepříjemňují život. Vyhovovalo mi to a tak jsem souhlasil.
Po 3 letech jsem měl výcvik na Lovce hotový. Zabil jsem ty, které jsem měl a vydal se na vlastní pěst. Mimo výcviku mi dal také pár kontaktů, jak si slušně vydělat prachy zabíjením. Dost jsem toho využíval. Nejlepší bylo, že jsem si s obětí mohl dělat co jsem chtěl.
Teď jsem se dostal do nového města, s novými oběťmi. Což znaméná další uspokojení, mých vražedných choutků....
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gabriel Gabriel | 29. března 2013 v 16:06 | Reagovat

No..wow :D čekal jsem něco ve stylu Zairy, ale tohle je dokonalej psychopat :D Už aby si napsala další díl!!

2 Respira Respira | 29. března 2013 v 16:20 | Reagovat

[1]: Díky:D.. Původně to měla být obdoba Zairy, ale chtěla jsem taky zkusit něco nového, takže... Neboj, na dalším dílu se už pracuje.. :D

3 DeeDee DeeDee | 1. dubna 2013 v 20:58 | Reagovat

Ňufan.... chtěla bych ho poznat =DDD

4 Respira Respira | 1. dubna 2013 v 21:02 | Reagovat

To je mi jasný.. :D xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda