Lovec - Nezdařený den

1. dubna 2013 v 19:26 | Respira |  Pohádky na dobrou noc
Takže, je tu první kapitola Lovce. Předem upozorňuji, že to není zrovna nejlepší počtení pro děti. Tahle kapitola je taková zkušební, takže to ještě není ono. Navíc to píšu z pohledu kluka. Potřebuji najít notu a pak se koněčně rozepíšu. Bude to krvavější, morbidnější a taky víc sexu. Jinak by to nemohla být moje povídka přeci :D Doufám, že ty co to neodradí, se to bude líbit.


Nezdařený den

Už jsem pár dní ve městě a ještě jsem nikoho nezabil. Strašně mě to štve, Mám vyhlédlou oběť, ale zatím jsem se k ní nedostal. Jen co ji dostanu, pořádně se na ni vyřádím. Čím déle ji sleduji, tím víc ji chci. Je to taková malá, nenápadná holka, která je přes den vzorná studentka, ale po večerech pěkně vyvádí.

Následující den se na mě usmálo štěstí. Šel jsem se projít a narazil na ní v temné uličce. Bylo už hodně pozdě a kolem nikdo nebyl. S někým se tam vybavovala, ale to mi bylo jedno. Schoval jsem se do stínu a chvilku je sledoval. Když se ke mně otočil ten muž zády, se kterým se vybavovala, rozhodl jsem se, že je čas. Neměl jsem u sebe svůj luk. Nevěřil jsem, že se mi dnes poštěstí. Vždy u sebe ale nosím dvě dýky, které se mi teď náramně hodily.

Jednou vytáhnu a mrštím po chlapovi. Neminu. Nikdy neminu. Dýka se zabodne do mužova krku, který jen překvapeně vydechne a sesune se k zemi. Cítím krev a moje smysly se naladí na následující utrpení té malé holky. Ta to vše sleduje s vyděšenýma očima. Přímo cítím její strach. Otočí se a rozběhne se pryč. Vyběhnu za ní. Krev toho chlapa mě donutila prolít další. Doběhnu ji a vrazím druhou dýku do nohy.

Vykřikne a svalí se na zem. Ten její křik je pro mě rajská hudba. Sehnu se a vytáhnu dýku z nohy. Kope po mně nohama a snaží se odplazit pryč. "Na to zapomeň, holčičko." Chytnu ji za ruku a trhnu. Uslyším jak ji prasknou kosti. Začne řvát a nadávat. Zle se na ni podívám. "Být tebou, tak zmlknu. Jinak to bude horší." Něco v mém hlase ji přinutí okamžitě zmlknout. Vyděšeně se na mě dívá a tiše brečí. "Takhle je hodná." Pořádně si ji prohlédnu. Nevypadá vůbec špatně, jen trochu moc mladá. Pochybuji, že je panna. Tím lépe pro ni.

Zvednu ji a zamířím s ní k domu. Vejdu zadním vchodem a zamířím rovnou do podzemí. Nikdy si nekupuji dům, který nemá alespoň jednu místnost pod zemí. Shodil jsem ji na zem a šel zavřít dveře. Sednu si na židli a pozoruji ji. Zalezla si do rohu místnosti, zlomenou ruku si tiskne k hrudi a druhou si drží na krvácející ráně na stehně a dívá se na mě.

Cítím její strach a krev z rány mě vzrušovala. Už mě nebaví, koukat se na ní v šatech. "Svlékni se." Přikáži a čekám. Poprvé promluví. "Ani mě nehne! Co po mně vůbec chceš? A proč?!" Z jejího hlasu zní hysterie a strach. Zavřu oči a olíznu si rty. "Zmlkni. Něco jsem po tobě chtěl! Uděláš to buď sama, nebo to udělám já." Zavrčím. Vyplázne na mne jazyk. Beru to jako ne. Vstanu a pomalu k ní dojdu. "Kdyby si mě poslechla, nedopadlo by to takhle." Řeknu tiše a roztáhnu jí nohy.

Okamžitě se začne bránit. Vezmu jednu dýku a znovu ji vrazím do rány. Zavřeští. Okamžitě jí dojde, že když nebude spolupracovat, bude to pro ni horší. Začne si rozepínat košili. "Teď už je pozdě, zlato." Řeknu temně a druhou dýkou jí rozříznu kalhoty. Začnu od nohavic a postupuji nahoru po vnitřní straně. Škube nohou a to nemám rád. Špičkou dýky jí kromě kalhot proříznu i kůži na stehně. Zavřeští, hned na to ale zmlkne a zrychleně oddechuje, jak se snaží přetrpět bolest. Kalhoty jsem rozřízl až k švu, co je mezi nohama. Zavřela oči a zadržela dech. Nic jsem ale prozatím neudělal.
To samé jsem zopakoval i s druhou nohavicí. Když byly obě nohavice rozřízlé, držely na ní už jen okolo pasu. I o to jsem se postaral. Nedovolila si cokoliv namítnout, jen se na mě nasupeně mračila. "Nemrač se tak." Řeknu se zlým úsměvem. Pak jí roztrhnu košili. Opět zavře oči a podívá se jinam. Uchopím ji za bradu a trhnu. "Budeš se dívat na mě. Dokud ti neřeknu, aby ses podívala jinam. Je ti to jasné?" Zavrčím. Prohlédnu si je jen ve spodním prádle.
Nevypadá špatně, ale je hodně mladá. Pár minut si ji v tichosti prohlížím. Ne. S touhle spát nebudu. Na to si najdu nějakou jinou. "Zklamala si mě." Řeknu jí do ucha. Přemýšlel jsem, kde začnu. Chci ji udržet na živu co nejdéle, abych si pořádně užil. Ale ne zase moc, protože mě brzy přestane bavit.

"Dej ruce podél těla!" Vyštěknu. Trhne sebou, ale poslechne. Kleknu si nad ní a koleny přišlápnu dlaně k podlaze. "Čím víc se budeš vrtět, tím víc tě to bude bolet." Ušklíbnu se a přejedu ostřím po hrudní kost. Vykřikne. Pokusí se zmlknout, ale bolest jí to nedovolí. Na tváři mám spokojený úsměv. Mlsně pozoruji vytékající krev. Jelikož jsem řízl přes kost, krve moc nebylo. Další řez byl pod klíční kostí.
Holka řvala bolestí a kroutila se pode mnou. Slezl jsem z ní a vytáhl dýku, kterou měla zabodnutou v noze. Chvíli jsem ji pozoroval, jak sebou škube a trhaně dýchá. Vzal jsem ji za jednu nohu a řízl do lýtka. To už začal řvát jako pominutá. Usměji se a sednu si na židli. Ta už moc dlouho nevydrží. Celkově to není nejlepší. Takhle si je musím tahat domů a pak je problém co s tělem. Budu muset zabíjet v jejich vlastním domě. Jenže pokud to budou nějací zbohatlíci..
Seděl jsem na židli a přemýšlel. Z přemýšlení mě vytrhlo bušení na dveře. Rychle jsem vyskočil na nohy, popadl luk a vyběhl ze sklepa. Celý dům byl ponořen do tmy. Vykouknu z okna, abych viděl, kdo stojí za dveřmi. Když se ujistím, že za dveřmi stojí opravdu on, otevřu. Nejsem moc nadšený, že přišel ke mně do domu, ale v tomhle městě budu jen chvíli.
"Mám pro tebe práci." Nakloním hlavu na stranu. Dovnitř ho nepustím. "Poslouchám." Nic však neřekne. Podá mi papír, prohlédne si mě a otočí se k odchodu. Najedno se ale zastaví. "Ať si užíváš s kýmkoliv, nenechávej to naživu dlouho." Řekne temně a rozejde se pryč.

Jen několik let ovládání, mi zabrání zastřelit ho na místě. Zabouchnu dveře a jdu za holkou, co je ve sklepě. Jsem tak rozčilený, že se na ni jen podívám a napnu luk. Pustím a šíp se jí zabodne do srdce. Chtěl jsem si s ní pohrát, ale Obchodník mi to zkazil. Měl jsem ještě větší vztek, který ze sebe budu muset dostat.

Odložím luk, vezmu si velkou dýku a pytel. Chladně se podívám na tělo a chytnu ji za vlasy. Zadívám se do mrtvých očí. "Těšil jsem se, že mi poskytneš uspokojení. Ale nestalo se tak." Zavrčím a mrštím hlavou o zem. Přiložím dýku ke krku a říznu. Vyvalí se ještě teplá krev. Za normálních okolností, bych měl radost. Teď ale ne. Hlava už drží u těla jen díky kosti. Čepel dýky dám mezi dva obratle a zatlačím. Po chvíli se kosti od sebe oddělí. Hlava se kousek odkutálí. Čapnu ji a hodím do pytle. Pak pokračuji s rukama. Kolem dokola obřežu ramenní kloub. Chvíli s ním kroutím, dokud kloub nevypadne z jamky. To samé udělám i s druhou.
Ruce hodím do pytle k hlavě a přesunu se na nohy. S těmi je to těžší. Nejdříve rozdrtím čéšku a pak vykloubím lýtko. To samé udělám i na druhé noze. Pak už mi jen zbývá, vykloubit kyčel. To je nejsložitější práce. Přesto to mám za chvíli hotové. Na podlaze je všude krev a kousky kůže. Naházím co nejvíc věcí do pytle a podívám se na trup. S ním je největší práce. Ještě že ta holka byla malá.

Hodil jsem trup k ostatním částím těla, pytel uzavřel a hodil do kouta. Podíval jsem se na zakrvácenou podlahu a mé oblečení taktéž od krve. "Nic jsem z toho neměl, jen vztek a bordel." Zamručím naštvaně a pustím se do úklidu. Nakonec všechno od krve přihodím do pytle a odnesu do stáje. Osedlám si svého černého andalusana a vezmu pytel. Za pár hodin je ráno a všichni spí.
Vyvedu ho a nasednu. Uháním do lesa, kde pytel s tělem zahrabu. Obrátí se zpět a jedu domů. Koně opět odsedlám. Domů ale nejdu. Jdu si obhlédnout dům, kde žije moje příští oběť. Pořád mám náladu pod psa a potřebuji si ji nějak zlepšit. Projdu celé město a narazím na dívku, která spěchá zřejmě domů
Na tváři se mi objeví úsměv. Jak jinak si zlepšit náladu, než sexem? Pomyslím si a ušklíbnu si. Jdu za ní a držím se ve stínu. Zjevím se za ní a chytnu ji za ruku. "Ahoj puso. Když budeš mlčet, nic ti neudělám." Zašeptám jí do ucha a odvedu do nejbližšího prázdného domu. V kapse mám pruh látky, kterým ji zavážu ústa. Strhnu z ní oblečení a sundám si kalhoty.
Vyděšeně na mě kouká a snaží se utéct. "To se ti nepovede. Nechci ti nic udělat, je si užít." Řeknu tiše a položím ji na zem. Rukama i nohama se brání. K ničemu to ale není. Kleknu si nad ní na čtyři a přidržím ji ruce. Ztuhne a zavře oči. Usměji se a začnu jí líbat na břicho. Celá se chvěje a trhaně dýchá. "Uvolni se." Zašeptám do její kůže. Už se nesnaží utéct. Vezmu do zubů jednu bradavku. Pak i druhou. Zakloní hlavu a zalapá po dechu. Vítězně se usměji a pokračuji. Pustím ji ruce a roztáhnu jí nohy.
Pořád jsem nad ní, ale jednou rukou ji přejedu po vnitřní straně stehna. K mému překvapení, nohy roztáhne ještě víc. "Ale, ale. Tady se to někomu líbí. Jen něco zamručí a prohne se v zádech. Chtěl jsem ještě chvíli pokračovat, ale prahnul jsem po tom, abych už byl v ní. Ona taky. Tvrdě jsem do ni pronikl. Vykřikla, následně zasténala. Panna už naštěstí nebyla, takže jsem si mohl dovolit víc. Zrychloval jsem tempo, když jsem v hlavě uviděl krev z té rozřezané holky. Zavrčím. Holka podemnou se lekne ale pak se zase snaží popadnout dech. Už mě to nebaví. Ani sex s ní, mě nedokázal zbavit vzteku a teď ještě navíc myšlenek na krev.
Už se nesnažím, jen tvrdě přirážím. Holka se začne kroutit a snaží se mě zastavit. Vyklouznu z ní a rychle si obleču kalhoty. Podívám se po ní. Pak vytáhnu dýku a podříznu ji. Krev se vyvalí a mě se na tváři objeví úsměv. Přiložím ruku k ráně a užívám si pocit, jak mi kolem prstů proudí krev. Jelikož je nahá tak ji dýkou říznu přes ruce, břicho stehna a i lýtka. Pořežu ji všude, kde se dá a sleduji, jak se krev řine ven. Alespoň něco uklidňujícího.
Klečím u ní tak dlouho, dokud nepřestane z ran téct krev. Pak se zvednu a odejdu. Tělo nechám jak je. Dojdu domů, umyji se a zalezu do postele. S klidem, úsměvem na tváři a přetrvávajícího pocitu, protékající krve mezi prsty usnu.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gabriel Gabriel | 1. dubna 2013 v 19:45 | Reagovat

Ou.. už je další díl?? :D

2 Respira Respira | 1. dubna 2013 v 19:50 | Reagovat

[1]: Beru to jako díky :D.. Ne není. xD..Tohle jsem před chvílí dopsala a ty už chceš po mě další? :D.. Promiň, ale nejsem superman xD :D

3 Spikey Spikey | 1. dubna 2013 v 20:52 | Reagovat

Mno...urcite sis s tim dala hodne prace me by to teda nebavilo ale je to dobry.:D

4 Respira Respira | 1. dubna 2013 v 21:03 | Reagovat

Tak práce zas tolik nebylo, jen vžít se do role, bylo trochu težší...díky :D

5 DeeDee DeeDee | 2. dubna 2013 v 0:53 | Reagovat

zlato za tudle povídku tě fakt miluju.... hlavně za tu spoustu krve =D

6 Flöra Flöra | E-mail | Web | 2. dubna 2013 v 14:03 | Reagovat

[3]: Seš divnej :DD
Náhodou tohle mě hodně bavilo,miluju takovéhle krvavinky,jen taková prosbička,víc do detailů :DD

7 DeeDee DeeDee | 2. dubna 2013 v 15:28 | Reagovat

[6]: Moje řeč.... víc detailů  xDDD

8 Respira Respira | 2. dubna 2013 v 16:31 | Reagovat

Nebojte, bude tam více detailů...jen je tohle 1. kapitola, takže to není nic moc:D

9 DeeDee DeeDee | 2. dubna 2013 v 16:50 | Reagovat

[8]: já vim, zlato =DDD už se nemůžu dočkat =D

10 Lukybara Lukybara | 20. dubna 2013 v 17:43 | Reagovat

Skvělý..!!!
Jen už pls napiš další díl..!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda