Jednorázovka

26. května 2013 v 15:09 | Respira |  Pohádky na dobrou noc
Zazvonil zvonek u dveří. Nikoho jsem nečekala, takže mi to bylo divné. Přesto otevřu a překvapeně zůstanu stát. Chci něco říct, ale to už se nahrne do dveří a obejme mě. Není to přátelské objetí. Tohle vyloženě volá po sexu. Rukama mi stiskne zadek a jazykem se dobývá do mé pusy.

Všechno mu dovolím. Opře mě o nejbližší stěnu a vtlačí jednu nohu mezi mé. Vlním se v bokách a třu si rozkrok o jeho nohu. Tiše sténám. Mezitím mi sundává triko a zkušeně rozepíná podprsenku. Měla bych ho zastavit, protože ho znám jen velmi málo a osobně jsme se neviděli, ale nemůžu. Nechci. Sám je už bez trika a kalhot. Stojí u mě jen v boxerkách. Rozepne mi kalhoty. Jestli jsem to chtěla zastavit, začínalo být pomalu pozdě. Jakmile dopadnou kalhoty na zem, vím, že ať se mnou bude dělat cokoliv, chci to.
Stojím před ním jen v kalhotkách a on si mě se zájmem prohlíží. Během chvíle si mě ale přitáhne a sundá i je. Čekala jsem tak nějak všechno, ale že si to rozdáme na skříni, to fakt ne.
Rozhlédne se po pokoji, zvedne mě a donese k nejbližšímu kusu nábytku. Pustí mě na něj a roztáhne mi nohy. Klekne si mezi ně a vezme do rukou moje prsa. K jednomu se ihned přisaje. Opřu se o stěnu, protože vezme bradavku do zubů. Laská ji, kouše a saje. To samé dělá i s druhou. Ruce má volné, takže jimi sklouzne na má stehna. Jen tak po nich přejíždí až se dostane k podbříšku, po kterém sklouzne dolů. Prsty obkrouží klitoris. Jednou rukou si hraje s klitorisem a druhou vklouzne prsty do mě.
Sténám už dost nahlas, ale on najednou přestane. Tiše a s hravým úsměvem mě pozoruje. "Prosím.." Vydechnu. On ale jen zavrtí hlavou a skloní se. Místo prstů teď používá jazyk. Zavřu oči a snažím se, abych se neudělala už teď. On to pozná. Opět totiž přestane a vytáhne mě na nohy. Nechápavě se na něj dívám. Nic ale neřekne a dotáhne mě ke stolu. Nevím, co má v plánu, dokud mě neohne přes stůl.
"Eh.." Chci se narovnat, ale on mě k tomu stolu přirazí. Chytne mi ruce a zkříží je na zádech. Teď už chci protestovat, ale on mi kolenem roztáhne nohy a jednou rukou mi nadzvedne zadek. Musím stát na špičkách. Chvíli se nic neděje a já mám dojem, že to celé je jen vtip. V tom přirazí. Tvrdě, bez špetky emocí. Tak to alespoň přijde mě. Vykřiknu. Začne přirážet a zrychluje.
Nelíbí se mi to. Vadí mi, že nemůžu nic dělat, že se musím podřídit. Roztáhne mi nohy ještě víc. Mám problém se na nohách udržet. Bolí mě od toho, jak stojím na špičkách a také od toho, jak narážím do stolu. Ruce mi chytl pevněji a zrychlil přirážení. Najednou se mi to začne líbit. To, jak mě pevně drží, ta poloha, ta bezcitnost i to, jak se bolest kříží se sexem. Orgasmus byl na dosah. Přestal. Sice ze mě nevyklouzl, ale přestal přirážet.
Natáhl se přes mě a vzal ze stolu lepící pásku. Místo aby mi nadále držel ruce, mi je přilepí k zádům. Chytne mě za boky a opět tvrdě přirazí. Tentokrát ale nezrychluje. Vytáhne ho ze mě až na špičku a opět přirazí. Vždy, když to udělá, vykřiknu. Narazím totiž do stolu. Udělá to ještě několikrát a pak konečně zrychlí. Teď mě ale nechá, abych se udělala.
Takovýhle orgasmus jsem ještě neměla. Úplně mě dostal, takže kdyby mě nedržel, byla bych teď na zemi. Nemínil se mnou hned jen tak skončit. On se neudělal. Vytáhl mě za ruce a vlekl k posteli. Místo aby mě na ni položil, prostě mě nad ní pustil. Ještě roztřesená z orgasmu, jsem zůstala ležet na posteli tak, jak jsme na ni dopadla. On mezitím chodil po pokoji a něco hledal. Něco měl v ruce, když si klekl na postel. Opět mi vzal ruce a svázal je. Byl to voďák na psa.
Tentokrát jsem ležela na zádech a ruce měla spoutané za hlavou. Opět mi roztáhl nohy a vlezl si mezi ně. Už se nezabýval mými prsy ale rovnou mi zabořil hlavu do klína. Našel si klitoris nasál ho. Rukama mi mačkal stehna a zadek. Zatnu zuby, protože to dost bolí. Zároveň je to ale vzrušující, takže u toho i sténám.
Uchechtne se a zatáhne za klitoris. Stiskl zuby víc, než bych chtěla. Jemu je to ale jedno. Strčí do mě prsty a začne mě prstit. Prohnu se v zádech, ale on mě přirazí zpět na matraci. Nechápu, co mu vadí. Podívám se mu do očí a zjistím, že mě pozoruje. V očích má zvířecí chtíč. Zarazím se. Za celou dobu, co je se mnou nic neřekl.
Zvedne se. Klacek mu stojí a je celý lesklý. Tak moc bych ho chtěla mít v pusu, že ho hypnotizuji pohledem. Na rtech mu hraje úsměv. Roztáhne mi nohy ještě víc a klekne si mezi ně. Zakloním hlavu celá natěšená, že ho budu mít opět v sobě. To se nestane. Místo toho si vzal ptáka do ruky a přejíždí mi s ním po klitorisu. Celá se napnu. Teď ho do mě nepatrně zasune, ale hned ho vytáhne. Strašně mě tím mučí. Teču z toho jak děravý kbelík.
Mučí mě takhle dlouho. Divím se, že on se ještě neudělal. Mám pocit, že se udělám, aniž by ho do mě strčil. Nakonec ho přeci jen zasune až po kořen a začne přirážet. Úlevně vydechnu a vyrážím boky vstříc. Prstem mi tře klitoris a neustále zrychluje přirážení. I kdybych chtěla, tak vyvrcholení nedokážu zabránit. Stáhnou se mi svaly a já zakřičím. Ještě několikrát přirazí a udělá se také.
Oddechuji jak lokomotiva. Natáhne se a rozváže mi ruce. Vypadá to, že bude konec. Jenže já mu ještě nic neudělala. Lehne si vedle mě a pozoruje. V rukou mám voďák, s kterým mě spoutal a dostanu nápad. Zvednu se a vezmu ho za ruku. Pochopí, že mám něco v plánu. Nechá se vést.
Nejdříve jsem chtěla použít židli, kterou mám u počítače, ale ta se točí a to by nešlo. Ještě že mám v pokoji normální. Dotáhla jsme ho k ní. Poslušně si sedl a nechal si svázat voďákem ruce za opěradlem. Tentokrát jsme to já, kdo někomu roztáhne nohy a vklíní se mezi ně.
Klacek mu stojí jen napůl. Vezmu ho do rukou a začnu zpracovávat. Střídám tempo i stisk. Během chvíle mu stojí v pozoru, připraven na akci. Rozhodla jsem se, že ho udělám jen pusou a rukama. Olíznu ho od kořene po žalud a špičku si strčím do pusy. Pořád mu ho honím rukou a jazykem si hraji s tím, co mám v puse.
Zakloní hlavu, ale je zatím zticha. To se mi nelíbí. Strčím si tedy do pusy co nejvíc a pohrávám si rukou s jeho koulemi. Saji ho jak mimino dudlík. Teď už stáná i on. Já opět teču, ale teď je řada na něm, aby se udělal. Kouřím mu ho a hraji si s koulemi. Nakonec to nevydržím a začnu si hrát sama s sebou.
Po chvíli ucítím, jak začíná tepat, takže se za chvíli udělá. Na rozdíl od něj mu orgasmus nechci oddalovat. Chci se udělat s ním. Proto trochu zpomalím kouření jeho klacku a z intenzivním své hraní.
Došlo mu, co dělám a tak musím přestat kouřit prakticky úplně, nebo se udělá dřív. Po chvíli vím, že se udělám. Začnu mu ho tedy kouřit pořádně a sama ještě zrychlím. Nemám čas pozorovat, jak se tváří, protože se udělal a já také.
Bylo to jiné. On se mi udělala do pusy a já sama se udělala. Všechno spolknu a ještě chvilinku olizuji jeho povadlou kládu. Jsem mrtvá, ale stálo to za to. Pomalu se zvednu a rozvážu ho. Dojdu k posteli a padnu na ni. Je mi jedno, jestli odejde, nebo si lehne ke mně. Jsme tak mrtvá, že i mozek stávkuje.
Přece si jen ke mně lehne a společně usneme. Když se ráno probudím, zjistím, že u mě už není. Odešel stejně rychle jako když včera večer přišel. Nevadí mi to. Byla to jednorázovka. Pořád mám ale jeho číslo.
Uběhne několik dní, než se rozhodnu mu zavolat znovu. Přijde. Opět nic za celou dobu co je u mě neřekne, ale sex stojí za to. Bolest a sex je krásná kombinace. Vždy přijde s něčím novým. Změnil mě. Nikdy jsme se nedali dohromady, ale začali jsme se pravidelně scházet. Po něm jsme měla spoustu chlapů, kteří mu byli podobní, ale na něj neměli.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 H. H. | Web | 26. května 2013 v 15:18 | Reagovat

Nádherně napsané :O

2 Respira Respira | 26. května 2013 v 16:44 | Reagovat

[1]: Díky ;)

3 DeeDee DeeDee | 26. května 2013 v 16:45 | Reagovat

mno co dodat =DDD boží xD

4 Styx Styx | Web | 26. května 2013 v 16:52 | Reagovat

Velmi zajímavé počteníčko :D

5 Respira Respira | 26. května 2013 v 16:55 | Reagovat

[3]: Je mi to jasné zlato :D

[4]: Je to lepší než Kirra?? :D Jinak ale díky xD:D

6 Styx Styx | Web | 31. května 2013 v 11:16 | Reagovat

Ne Kirra byla lepší:) ale tohle je taky hezký :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda