Sbohem!

15. července 2013 v 23:25 | DeeDee |  Jednorázovky
SBOHEM!
Běžela jsem chodbou a po tvářích mi stékaly slzy. Zase, už zase já, říkala jsem si v duchu, když jsem doběhla na záchodky. Naštěstí byly prázdné. Vlezla jsem do první kabinky a zabouchla za sebou dveře a zamkla se. Přikryla jsem záchod prkýnkem a sedla si. Až v té chvíli jsem si dovolila pořádně se rozzvlykat.
Po krátké chvíli se ozvalo zvonění.

"Ne. Už zvnovu ne..." prosila jsem tiše. Nesnášela jsem školu. Ty blbí učitelé, to debilní učení a ti posran, zlí spolužáci. "Udělali to zase. I když slíbili, že to neudělají. Slíbili to..." Vzlykala jsem.
Šikana byla u nás na škole na denním pořádku. Mno a já byla jednou z obětí. Malá, tichá, plachá a hlavně, a to bylo opravdu důležité, bez sebevědomí a přátel, kteří by se mě zastali.
Když se ozvalo druhé zvonění, opatrně jsem odemkla a otevřela dveře. Vyšla jsem na chodbu a tiše jako myška jsem mířila do třídy. Beze slova jsem si sedla na svoje místo a přichystala si učení. Po ani ne minutě se u mé lavice objevili ONI. Oni byli školní šikanisté. Několik fotbalistů. Namakaných svalovců. Vzali mi penál a začali jím házet po třídě. Nakonec ho hodili do koše, přímo na nedojedený jogurt.
Když vešla učitelka, se smíchem si sedli a sledovali mne, jak lovím v odpaďáku penál.
Po chvíli jsem opět seděla v lavici. Mno ale ani tak jsem od nich neměla pokoj. Kopali mi do židle, házeli po mě papírky a kousky gumy a křídy.
Začínala jsem být zoufalá. Vzala jsem si nenápadně svoje nůžky a jakmile začala přestávka, vyběhla jsem ze třídy. Mířila jsem opět na záchodky. Zamkla jsem se v kabince a s trochou přemlouvání jsem si přejela ostrou hranou nůžek přes zápěstí. Z rozřízlého masa se vyvalila jasná, karmínová tekutina. Ten pohled se mi líbil. Chtěla jsem v tom řezání pokračovat. Musela jsem pokračovat. Zařezávala jsem se nůžkama stále hlouběji do masa. Chtěla jsem vidět daleko vícee své krve.
Těsně před tím, než jsem ztratila vědomí způsobené neodstatkem krve, padla moje myšlenka na dopis, který jsem měla v kapse riflí. Stálo tam:
UŽ MĚ TO NEBAVÍ...
SBOHEM!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sim Sim | Web | 16. července 2013 v 0:01 | Reagovat

Ahoj, tohle je trošku stresující a na dobrou noc nic moc. I když nevím, řezat se nůžkama je docela bolestivý a rozhodně se jimi nedá proříznout zas tak hluboko. (Tedy, možná to byly ostré nůžky, což se u mě většinou nestává :D ) Jinak je to hezky napsané.. :)
Jinak... založila jsem si novou textovou rpg, tak pokud bys měl/a zájem se na ni podívat, budu ráda. :)

2 DeeDee DeeDee | 16. července 2013 v 17:54 | Reagovat

já mám v penále ostré nůžky a říznout se jimi dá... a díky za pochvalu, psala jsem to na táboře =D

3 Styx Styx | Web | 19. července 2013 v 22:41 | Reagovat

Dee: moc hezký článek :D
Sim: chvilku jsem uvažoval..vlastně uvažuju, že si nejsem jistej jestli se mi líbí, že mi lehce kopíruješ blog..

4 DeeDee DeeDee | 25. července 2013 v 1:25 | Reagovat

Díky kocoure... Taky jsem se pekelně snažila aby v tom byla vidět nálada, se  kterou jsem kterou jsem měla, když jsem to psala...
Tak doufám že tam něco poznat bylo xD

5 Kiss Kiss | E-mail | Web | 12. srpna 2013 v 10:45 | Reagovat

Wow to je krásné a tak smutné....:(

6 DeeDee DeeDee | Web | 14. srpna 2013 v 23:49 | Reagovat

[5]: děkuju... byla jsem smutná když jsem to psala... vlastně jsem to psala proto, že mě pár lidí rozbrečelo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda