Srpen 2013

Paradise - Taneček

27. srpna 2013 v 13:39 | DeeDee |  Pohádky na dobrou noc
Vyšla jsem ven a vylezla na pódium s tyčí. Zadívala jsem se na muže a mladíky, kteří seděli pod pódii a sledovali tanečnice. Nyní se tyto oči upřely i na mě. Hledala jsem mezi nimi i mladíka s černo modrou hlavou. Po chvíli jsem ho našla kousek od mého tanečního místa. Svůdně jsem se usmála a začala se svíjet kolem tyče do rytmu hudby. Jednu nohu jsem obtočila kolem tyče a prohnula se dozadu, jako kdybych dělala most. Všichni chlapy se mi zadívaly na kozy, ne které měli dokonalý výhled.

Omluva

26. srpna 2013 v 11:00 | DeeDee |  Co se děje...
Zdravím,
Chtěla bych jen oznámit, že kvůli špatné náladě své matky, tu až do konce prázdnin nebudu... Sebrala mi ntb i mbil...
Tak se mějte a snad budete mít knec prázdnin lepší než já...

Paradise - Prolog

25. srpna 2013 v 20:42 | DeeDee |  Pohádky na dobrou noc
"Emily! Emily, máš tady večeří! Kde zase jsi, ty holka nezbedná?!" slyšela jsem matčin hlas, který se ozýval z přízemí.
"Už jdu!" odvětila jsem jí hlasitě. Vyšla jsem ze svého pokoje a vydala se po schodech dolů do přízemí. Prošla jsem chodbou a došla do kuchaně. U stolu tam seděla moje matka a vedle ní sedělo v dětské sedačce čtyř měsíční dítě. Bylo celé od kojenecké stravy a mě z toho bylo blbě. Sedla jsem si na svoje obvyklé místo. Naproti mě si sedl matčin nový přítel, otec té malé, uslintané zrůdy.
"Emily, kde jsi byla? Nezvykej si, že si budeš chodit k jídlu kdy chceš." spustil ihned Paul, to byl ten matčin přítel. Tedy spíš snoubenec.

Nenávist, smrt a chtíč - 1. kapitola

24. srpna 2013 v 0:09 | Respira |  Pohádky na dobrou noc
Takže.. tady máte 1. kapitolu. Jak jsem už před tím řekla, že bude taková nezáživná, tak jsem nekecala. Musela jsem vás ale trochu uvést do děje. Nebojte, příští už bude stát za to.
Snad se Vám to bude líbit. Jakékoliv připomínky mi prosím napiště do komentářů, abych je brala v potaz a mohla další kapitoly vylepšit.


1. kapitola


Cestuji k jednomu městu, když mě přepadnu v lese dva nějací cvoci. Jeden mi zastaví koně a druhý po mě sápe hnusnými špinavými prackami. Stáhne mě na zem. To už mám vytasený meč a seknu mu po ruce. Během chvíle je po nich, ale utržím několik ran. Jsem dobrá, hodně dobrá, ale ne excelentní. Není to nic vážného, ale bolí to a jedna rána bude dost hluboká. Prošacuji ty dva a vezmu vše, co mi přijde důležité. Pěkný, slušně vyvážený meč, dýku, nějaké malé cennosti a nějaký list papíru. Nasednu na koně a co nejrychleji uháním k nejbližšímu městu, osadě, domu, prostě čemukoliv.
Seznam knih

20. srpna 2013 v 0:14 | DeeDee |  Co se děje...
Zdravím, je to již velmi dlouho, kdy jsem řekla, že se pokusím přečíst knížku na každé písmenko abecedy (bráno bez diakritiky). Mno celkem se mi daří, ale jaksi si nepamatuju všechno co jsem přečetla od toho prosince, kdy jsem se naposledy ozvala. Bylo toho totiž moc xDDD Takže tady máte menší seznam xD

Nenávist, smrt a chtíč - prolog

18. srpna 2013 v 20:36 | Respira |  Pohádky na dobrou noc
No..sice jsem psala, že si dávám od psaní pauzu, ale nějak se mi v hlavě zrodil nápad na tuhle povídku.
Nepíši nějak moc, ale ti co ode mně alespoň něco četli ví, jakým stylem píši. Takže chytrým hlavičkám dojde, že takhle povídka bude podobná, jako ty ostatní. Neberte to prosím doslova. Jen opět čekejte krev, boj, sex a žádnou romantiku. A dlouhé kapitoly.
První kapitola bude taková lehká a zatím tam o nic moc nepůjde. Snad vás to neodradí a budete pokračovat dál ve čtení.

1. Narozeniny blogu

18. srpna 2013 v 2:09 Co se děje...
Zravím vás, lidiškové,

Máme pro Vás velmi dobrou a důležitou zprávu.
Blog bude již velmi brzy slavit své 1. narozeniny a tak bych chtěla poprosit Vás, čtenáře a návštěvníky, o Vaše pocity a názory na tento blog.
My, adminky, máme navíc pro Vás dárek. Ale to je tajné, takže se nechte překvapit.

Krásný den přejí DeeDee, Rybiska a respira

Prokletí - Kapitola 1. - Začátek

17. srpna 2013 v 23:04 | DeeDee |  Prokletí
Tak tu mám první kapitolu k Prokletým, je trochu kratší, ale snad to nevadí. Jistě jste si všimli že přibyl cover k povídce, který se teď bude objevovat nad každou kapitolou. Je to vlastně můj úplně první cover, který jsem kdy k povídce měla a opravdu hodně za něj děkuji Deny el Infian. Snad se vám líbí tolik jako mě =D

Prokletí - Postavy

16. srpna 2013 v 22:57 | DeeDee |  Prokletí
Zdravím... Mám pro vás seznam postav, o kterých se můžete dočíst v povídce Prokletí.
Zatím mám jen základní postavy, ale postupně ještě přidám další...

Prokletí, Prolog - Vzpomínky III.

16. srpna 2013 v 17:55 | DeeDee |  Prokletí
Tak tu mám poslední část prologu... Tak snad se Vám bude líbit, doufám že ano.

Prokletí, Prolog - Vzpomínky II.

15. srpna 2013 v 16:53 | DeeDee |  Prokletí
Zdravím... Mám pro vás druhou část prologu. Bude ještě jedna tak se těšte =D
Mám pro vás pár úprav ke svému psaní... Nyní můžete v příběhu klikat na rúzné odkazy, abyste si to lépe užili. Například tam budou odkazy na hudbu.
A ještě jedna úprava. Pod každou kapitolou budou tři políčka.
Předchozí, Saznam kapitol a Další
Je to pro rychlejší přecházení mezi kapitolama ;D tak snad se vám to bude líbit.

Prokletí, Prolog - Vzpomínky I.

14. srpna 2013 v 22:06 | DeeDee |  Prokletí
"Kdybych mohl, všechno bych udělal jinak." zoufal si Daniel.
"Ale no tak, není to tvoje vina." snažila se ho uklidnim Tina.
"Ale je. Neměl jsem jí tam vůbec brát. Kdyby jsme tam nešli, tak by ještě žila." trval na svém. Zvedl se z gauče a prošel pokojem. Zastavil se před oknem o které si opřel čelo. Zahleděl se do lesa, který byl za internátem.
"To není jistý, měla přeci vrozenou srdeční vadu." dál ho uklidňovala Tina.
"Nezasloužila si to. Nezasloužila si zemřít takhle." Danielovi se po tvářích. "Proč?!" zařval a vrazil pěstí do okení výplně. Ta praskla a vysypala se do pokoje i ven, kde padala na zem, jako třpytivé diamanty.
"Dane..." vykřikla Tina, když si všimla krve na jeho ruce. Chtěla mu to jít obvázat, ale on ji pouze hrubě odstrčil.
"Kdybys... Kdybys něco potřeboval, tak víš kde mě hledat." řekla pouze Tina a odešla z pokoje.
Daniel si sedl zpátky na postel a vzpomínal na Arielu. Na to, jak zemřela.

Cesta

7. srpna 2013 v 23:00 | DeeDee |  Básničky
Cesta

Letím, křídly mávám
Pak probudím se ze snu
Čekám a volně padám
Čekám na pravdu

Pauza..

2. srpna 2013 v 17:22 | Respira |  Co se děje...
Zdravím po delší době,
Chtěla jsem jen oznámit, že si dávám pauzu ohledně psaní povídek. Možná se tu občas nějaká objeví, ale moc v to nedoufejte.
Není to proto, že se mi už nechce psát, ale mám krizi s nápady. Takže mě prosím omluvte.

Také bych chtěla říct, že s psaním povídek na přání končím. Ne natrvalo, ale do konce prázdnin určitě. Tak nějak předpokládám, že do té doby bych mohla najít nějaké nápady ve své děravé hlavě a začít zase psát.
Takže když všechno dobře půjde, na začátku školního roku se vrátím.

Respira

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda