Nenávist, smrt a chtíč - 1. kapitola

24. srpna 2013 v 0:09 | Respira |  Pohádky na dobrou noc
Takže.. tady máte 1. kapitolu. Jak jsem už před tím řekla, že bude taková nezáživná, tak jsem nekecala. Musela jsem vás ale trochu uvést do děje. Nebojte, příští už bude stát za to.
Snad se Vám to bude líbit. Jakékoliv připomínky mi prosím napiště do komentářů, abych je brala v potaz a mohla další kapitoly vylepšit.


1. kapitola


Cestuji k jednomu městu, když mě přepadnu v lese dva nějací cvoci. Jeden mi zastaví koně a druhý po mě sápe hnusnými špinavými prackami. Stáhne mě na zem. To už mám vytasený meč a seknu mu po ruce. Během chvíle je po nich, ale utržím několik ran. Jsem dobrá, hodně dobrá, ale ne excelentní. Není to nic vážného, ale bolí to a jedna rána bude dost hluboká. Prošacuji ty dva a vezmu vše, co mi přijde důležité. Pěkný, slušně vyvážený meč, dýku, nějaké malé cennosti a nějaký list papíru. Nasednu na koně a co nejrychleji uháním k nejbližšímu městu, osadě, domu, prostě čemukoliv.

Padne hluboká noc a já ani kůň už nemáme moc síly, abych dojela k městu nebo osadě. Kůň už klopýtá na kořenech a já se sotva držím v sedle. Nízké větve stromů mě šlehají do tváře. Po chvíli ztratím vědomí a spadnu z koně. Poslední, na co si pamatuji je, že mě píchalo jehličí do tváře.
Když se probudím, jsem polonahá a v něčí posteli. Není mi zrovna nejlépe. Pomalu se posadím a podívám kolem sebe. Jsem v nějaké chatrči, která vypadá, že se každou chvíli zřítí a že je sestavená ze všeho možného, co příroda dá. Je tu postel, na které ležím, pak stůl se židlí, která má nejlepší léta za sebou a jedna skříň. Pak ještě pár poliček s nádobím a všude na stěnách jsou zavěšené nějaké kytky, kůže a zbraně. Zbraně?!
Najednou se otevřou dveře. Hledám luk, meč, nebo alespoň dýku, ale nic není po ruce. Ve dveřích stojí celkem mladý muž a nese nějakou misku. Jakmile zjistí, že jsem vzhůru, strne. "Jestli hledáš své věci, máš je támhle na stole. Být tebou, ještě bych v té posteli ležel. Ta rána na boku je hluboká." Chvíli si ho nedůvěřivě měřím, než si zpátky lehnu. Nespouštím ho z očí. Instinkt i povaha mi velí zabít ho a zdrhnout, nebo ho dostat do postele.
Vzhledem k mé momentální indispozici, bych raději zabila a zdrhla.
Přijde mu vtipné, že sleduji každý jeho pohyb. Mě ne. "Kdo jsi a co tu dělám. Kde mám koně.." Umlčí mě pohybem ruky. "Zpomal trochu." Řekne s tichým smíchem. "Ležela jsi kousek od mého domu a koně máš ve stáji u mého valacha. A kdo jsem já není důležité. Jsem považován za mrtvého."
Chtěla bych lepší vysvětlení. Pochybuji, že by mi ho dal. Za mrtvého? Buď se schovává jako já, nebo nefingoval smrt, aby mohl žít podle sebe. Jestli je to ta druhá možnost, tak je blázen. Na chvíli zavřu oči a když je zase otevřu, je hluboká noc a svítí jen svíčka na stole.
Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem prospala téměř celý den. Chtěla jsem odsud pryč. Nelíbilo se mi, že mi pomohl. Nechtěla jsem ničí pomoct. Nerada ji splácím. Jelikož je noc a já netuším, kde jsem, znovu zavřu oči a usnu. Tentokrát mě probudí lehká bolest a dotek na mé kůži. Chňapnu ho za ruku a otevřu oči. "Co si jako myslíš, že děláš?" Zavrčím. Zavrtí hlavou a zase se tiše zasměje. Začíná mi to lézt na nervy. "Převazuji ti tu ránu." Pustím ho, ale nerada. Ošetří mi ránu, vstane a otočí se ke stolu. "Proč to děláš?" Napadne mě najednou. Zastaví a obrátí se čelem ke mně. "Protože jsi žena, nic si mi neudělala a navíc umím léčit." Řekne vážně a dojde ke stolu. Pak vyjde ven.
Prohlédnu si ránu. Nevypadá pěkně, ale vypadá to, že to bude v pořádku. Problém je, že se takhle neudržím v sedle. "Sakra.." Zakleji a pomalu se zvednu. Chci se obléct. Být tu polonahá už nechci ani minutu. Kdybych ho sbalila za účelem jednorázového sexu, tak neřeknu. Ale takhle? Dojdu si pro oblečení, které pořád leží na stole a pomalu se obléknu. Korzet není kvůli ráně zrovna ideální, ale co se dá dělat. Když se obléknu, posbírám si všechny věci a jdu ven. Tam si ještě připevním dýku ke stehnu. Meč si prozatím nechám v ruce. Najdu vchod do stáje a jdu ke svému koni.
Spokojeně žere a je i vyčištěný. Proč to sakra dělá? Pozoruji svého koně, který spokojeně žere, když se otevřou dveře. Automaticky sáhnu po meči. Rozmyslím si to. Pomalu pustím jílec a nechám ruku klesnout zpět k tělu. Nevěřím mu, nelíbí se mi jeho chování a je strašně sexy. "Neměla bys hned pouštět zbraň, když o mě nic nevíš." Zamumlá a ušklíbne se. Nasere mě to a tak chňapnu po meči a namířím ho proti němu.
"A co dál?" Pohrdavě se zasměji a udělám krok k němu. Meč mu opřu o hrudník a lehce přitlačím. Neztuhne mu jediný sval v obličeji. Ani se nepohne. To mě zarazí, takže zaváhám. Což byla chyba. Během chvíle jsem bez meče a přiražená ke stěně stáje. Tohle se mi vůbec nelíbí. Začnu se vrtět a zkoušet se vymanit z jeho sevření. Bez úspěchu. Hrubá stěna stáje mě tlačící zad a na břicho se zase tiskne on. V tom ztuhnu.
Pochopila bych, kdyby mě uvěznil téměř v objetí, ale tohle? Svou nohu měl vraženou mezi mýma. Bokem mi tlačí na podbřišek a hrudníkem tlačí na prsa. Za jiných okolností bych řekla, že mě chce vojet a ne znehybnit. Najednou mě pustí. Nečekám to a tak téměř spadnu na zem.
"Co to sakra mělo znamenat?" Vyjedu na něj. Stojí opřený u jednoho boxu a pohrává si s mečem. "Chtěl jsem tě vyzkoušet." Řekne ledabyle a postaví se normálně. Změří si mě pohledem a vrátí mi meč. Chvíli nejsem schopná ničeho. Jen tak tam stojím a pozoruji jeho záda, která míří ven ze stáje. Švihnutí ocasem mého hřebce mě dokonale probere. Vyrazím za ním. Doženu ho kus od té barabizny, které jistě říká dům. Čapnu ho za límec košile a přinutím zastavit.
Tím pohybem dostane moje rána na boku dost zabrat. Skousnu zuby ale nevydám ani hlásku.
"Ptám s ještě jednou. Co to mělo znamenat?" Vyškubne si svou košili z mé ruky a s neuvěřitelně pobaveným výrazem se na mě podívá. "Tuším, kdo jsi.." Čekám, jestli mi k tomu neřekne něco víc. Neřekne. Já to z něj nechci dolovat! S povzdechem ale začnu. "No a..??" Pobízím ho. Zase se ušklíbne a rozejde se dál do lesa. Neváhám ani vteřinu a jdu za ním. Držím si malý odstup. Najednou zpomalí a počká, až budu vedle něj. Všude kolem nás je už dost hustý les se spoustou mohutných stromů. Než se naději, jsem opět přiražena k něčemu. Teď je to hrubá kůra stromu. "Co je zase? Tentokrát jsem nic neudělala." Zavrčím. "Psst." Zasyčí a podívá se k části lesa, kde není moc stromů. Nechápu, co se děje. Po chvíli uslyším hlasy.
"Kdo to je?" Neodpoví, ani mě nepustí. Hlasy za chvíli utichnou. Využiji toho, že se soustředí na vetřelce v lese a kopnu ho kolenem do břicha. Během chvíle jsem volná. Jsem už opravdu nasraná a je mi jedno, co se teď stane.
"Řekni mi sakra co se to tu děje! Co chceš ode mě a kdo jsou oni." Měla jsem milion otázek. "Sklapni." Řekne ledově. "Zachránil jsem ti život. A abys mi to splatila, budeš dělat to, co ti řeknu. Zlepším tě v boji a naučím tě alespoň základy léčení. Chci po tobě jedno. Neptej se mě, proč. Až bude potřeba, vše se dozvíš."
Tak tohle ne. Rozpřáhnu se s tím, že mu jednu vrazím. Místo toho ji schytám já od něho. Byla to taková rána, že mě okamžitě pošle do říše snů.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda