Nenávist, smrt a chtíč - prolog

18. srpna 2013 v 20:36 | Respira |  Pohádky na dobrou noc
No..sice jsem psala, že si dávám od psaní pauzu, ale nějak se mi v hlavě zrodil nápad na tuhle povídku.
Nepíši nějak moc, ale ti co ode mně alespoň něco četli ví, jakým stylem píši. Takže chytrým hlavičkám dojde, že takhle povídka bude podobná, jako ty ostatní. Neberte to prosím doslova. Jen opět čekejte krev, boj, sex a žádnou romantiku. A dlouhé kapitoly.
První kapitola bude taková lehká a zatím tam o nic moc nepůjde. Snad vás to neodradí a budete pokračovat dál ve čtení.


Prolog


Můj život? Nic moc. Narodila jsem se jako dítě coury, která dala každému. Všichni si mysleli, že budu taky taková a tak se ke mně podle toho chovali. Snášela jsem to jen do té doby, než jsem byla schopná postavit se na vlastní nohy a pokusit se, změnit si život.

Utekla jsem tedy od ní a všech ostatních z vesnice a dala se na dráhu, která pro ženu není zrovna typická. A to dráhu nájemného zabijáka. Ženy přeci patří do kuchyně, k dětem a do postele, nůž mají mít v ruce jen tehdy, když vaří. Začátky byly těžké. Všichni se mě stranili a smáli se. Ignorovala jsem to. Nepotřebovala jsem je. Chlapy do postele jsem si našla snadno a to mi stačilo. Nevykládala jsem po cestách nikomu, čím se chci zabývat.

Hodně mi pomohl muž, se kterým jsem se í následně vzala. Setkali jsme se náhodou. Naučil mě bojovat zblízka ale i střílet perfektně z luku, hledat stopy i řeč těla. A to v obou směrech.

Často jsem se divila, proč vůbec zabíjí, když má velké panství a šlechtický titul. Pravda je krutá, ale v tomhle případě mi nevadila. Všechno to bohatství získal právě zabíjením a sňatky s bohatými paničkami.

Já nebyla bohatá, přesto si mě vzal. Na lásku jsem nevěřila, ale k němu jsem něco cítila. Neplánovala jsem s ním žít do smrti, ale že tak brzy umře, také ne. Naše práce je opravdu riziková a můj manžel to schytal.

Po jeho smrti jsem chvíli žila na panství, ale nevydržela jsem to dlouho. Sbalila jsem si nejnutnější a vydala se hledat nejen jeho vrahy.
Teď mířím do jednoho z mnoha města, kam mě zavedly krvavé stopy. Krvavé proto, že spousta lidí zemřela kvůli tomu, abych dostala potřebné informace.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Styx Styx | 22. srpna 2013 v 12:46 | Reagovat

Tak kdepak mam další kapitolu??

2 DeeDee DeeDee | Web | 22. srpna 2013 v 23:30 | Reagovat

nikde... =D žádná nebude xDDD

3 Respira Respira | 23. srpna 2013 v 13:44 | Reagovat

[1]: Měla být teď o víkendu, ale jaksi se pos*al ntb, takže až v týdnu ;)

[2]: Kušuj :P :D

4 DeeDee DeeDee | Web | 23. srpna 2013 v 15:13 | Reagovat

[3]: kušuj si sama =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda