Paradise - Prolog

25. srpna 2013 v 20:42 | DeeDee |  Pohádky na dobrou noc
"Emily! Emily, máš tady večeří! Kde zase jsi, ty holka nezbedná?!" slyšela jsem matčin hlas, který se ozýval z přízemí.
"Už jdu!" odvětila jsem jí hlasitě. Vyšla jsem ze svého pokoje a vydala se po schodech dolů do přízemí. Prošla jsem chodbou a došla do kuchaně. U stolu tam seděla moje matka a vedle ní sedělo v dětské sedačce čtyř měsíční dítě. Bylo celé od kojenecké stravy a mě z toho bylo blbě. Sedla jsem si na svoje obvyklé místo. Naproti mě si sedl matčin nový přítel, otec té malé, uslintané zrůdy.
"Emily, kde jsi byla? Nezvykej si, že si budeš chodit k jídlu kdy chceš." spustil ihned Paul, to byl ten matčin přítel. Tedy spíš snoubenec.

"Jasný Paule." odvětila jsem lhostejně. Pavel mě spražil vražedným pohledem.
"Todle si vyprošuji, mladá dámo. Jsem dospělý a ty jen dítě, to si pamatuj."
"Budu, starouši. Mno nic, právě mi Paul zkazil chuť k jídlu, jdu do pokoje." Matka okamžitě začala protestovat a Paul začal nadávat, ale bylo mi to fuk.
Schody jsem vyběhla velmi rychle. Zabouchla jsem za sebou dveře tak hlasitě, že se ten malej hajzlík začal bulet. Paul samozřejmě začal nadávat a nakonec odešel do hospody. Došla jsem k posteli a padla na ni zády. Zadívala jsem se na tmavě modrý stop, který měl barvu noční oblohy. Vzala jsem do náruče svého plyšového tuleně.
"Jak se opovažuje říct, že jsem dítě? Je mi sedmnáct. Todle říct, na to nemá právo." zavrčela jsem.
Zvedla jsem se z postele a došla do koupelny. Vysprchovala jsem se a poté se zavřela v šatně. Nakonec jsem si vybrala černá, krajková tanga a na to černou krajkovou sukni zakrývající mi sotva zadek. K tomu černou koženou podprsenku a na to motorkářskou budnu. Na černo obarvené vlasy, které mi sahaly až do půlky zad jsem si nechala rozpuštěné. Do světle modrých očí jsem si dala černé čočky, takže jsem byla celá v černém. Celkem příhodné, když jsem chtěla jít do gothic klubu.
Oknem jsem vylezla ven a dolů jsem slezla po okapu. Měla jsem v tom už léta praxe, takže to nebylo nic těžkého a to ani v pět centimetrů vysokých podpatcích.

O půl hodiny dýl a pár bloků dál, jsem stála v rozpadlé čtvrti města. Přede mnou byly vrata do jedné z venku hnusné a polorozpadlé továrny. Opravdu nikdo netušil, že uvnitř to je největší gothic klub ve městě. Věděli to opravdu jen gothici, členové tohoto klubu.
U vchodu byla jako obvykle spousta lidí. Došla jsem k hlídající gorile a ukázala mu tetování na levé ruce přímo pod palcem. Bez jediného slova mě pustil dovnitř a já se jen spokojeně ušklíbla, když jsem slyšela nespokojené nadávání idí ve frontě. Tetování znamenalo volný svtup do všech veřejných prostorů v klubu. Bylo celkem dost těžké, tetování získat. Musela jsem utratit skoro všechny svoje peníze a taky jsem se musela vychrápat se spoustou lidí. Ale bylo mi to jedno. Teď jsem si prakticky mohla dělat co chci.
Došla jsem k baru a barmanka mi přichystala to co obvykle. Red Bull s vodkou.
"Tak jak se dneska máš, Em?" optala se mě a já se spokojeně napila.
"Ale ujde to, jen otčím zase dělal přednášku o tom, že on je dospělej a já teprve dítě. Ty vole, já domů chodim víc střízlivá jako on. Teda pokud on vůbec domů dojde. Jak je u tebe, Camile?" odvětila jsem jí s úšklebkem. Zadíval jsem se po baru, který se jmenoval Kobka. Jak příhodné jméno.
Parket byl celkem plný. Lidi se po sobě plazili, div nešoustaly přímo mezi ostatními. Ale i to se tu dělo,. O zeď byly opřeny páry, někde i trojice, které si to pěkně užívaly. Taky v boxech se to pěkně rozjíždělo. Nedaleko ode mě jedna holka osedlala celkem pěkného maníka. Kousek od nich ho zase nějaká kouřila tak, že ho musela mít až v žaludku.
"Copak, copak? Hledáš s kým si užít?" optala se mě Camile. To, že mi neodpověděla na otázku, mi nijak nevadilo, stejnak mi to bylo jedno.
"Eeee... Jop. Nějakej návrh? Někdo, kdo tě zaujal a s kým by se dalo dobře zašukat?"
"Pár zajímavej týpků tu bylo. Například ten co sedí u baru kousek od tebe, po tvé pravici. Černé vlasy s modrým proužkem. Je mu dvacet dva. Pravidelnej zákazník našeho stripu. Za chvíli by tam měl jít." Cami na mě mrkla a já věděla, co má namysli. Lehce jsem kývla a vydala se ke vchodu do striptýzové části, která byla pod částí baru pro normální veřejnost.
Došla jsem do šatny pro striptérky. Oficiálně jsem tam neměla přístup, ale s Jackem, bodyguardem, jsem si užila pár divokých nocí, takže mě tam v pohodě pustil. Sundala jsem si koženou bundu, nic víc jsem dělat nemusela, oblečení jsem měla dost vyzývavé.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda