Paradise - Taneček

27. srpna 2013 v 13:39 | DeeDee |  Pohádky na dobrou noc
Vyšla jsem ven a vylezla na pódium s tyčí. Zadívala jsem se na muže a mladíky, kteří seděli pod pódii a sledovali tanečnice. Nyní se tyto oči upřely i na mě. Hledala jsem mezi nimi i mladíka s černo modrou hlavou. Po chvíli jsem ho našla kousek od mého tanečního místa. Svůdně jsem se usmála a začala se svíjet kolem tyče do rytmu hudby. Jednu nohu jsem obtočila kolem tyče a prohnula se dozadu, jako kdybych dělala most. Všichni chlapy se mi zadívaly na kozy, ne které měli dokonalý výhled.

Když jsem se zase vracela do stoje, přejela jsem si rukama po těle. Sjela jsem po tyči až k zemi a ve chvíli, kdy jsem se zvedala, jsem na ně vyšpulila zadeček. Jeden chlap toho využil k tomu, aby mě přes něj plesknul. Jelikož jsem byla stále ohnutá k zemi, chytla jsem hadici, která byla zamontovaná do každého pódia. Otočila jsem se na něho a pokropila ho vodou.
Celého mokrého ho Jack odvedl ze stripu. Platila tu jistá pravidla. Tanečnic se nesmělo dotýkat, jen v případě, že jste jim chtěli dát tučné dýško, ale to on nechtěl. Taky platilo, že tanečnice si samy vybírají, komu na klíně budou tančit. Já v tom měla celkem jasno. Slezla jsem z pódia a cestou sesbírala peníze, které mi nabízeli ti chlápci. Schovala jsem si je do skryté kapsy v podprdě. Došla jsem k tomu klukovi s černo modrými vlasy.
"Ahoja fešáku." zavrněla jsem a usadila se na jeho klíně. "Nějaké speciální přání?" optala jsem se ho a oblízla i rty.
"Já? Ty jsi tu tanečnice." odvětil a já mu přejela rukou po hrudi. Zavrtěla jsem boky a zaklonila hlavu. Poprsím jsem se mu otřela o hruď. Cítila jsem, jak tam dole jeho ptáček zpěváček žádá, aby byl vypuštěn z klece.
Narovnala jsem se a přiblížila svou tvář k jeho.
"Ale já tu nepracuju, jen tu balím kluky." zašeptala jsem mu do ucha a jazykem mu přejela přes krk.
Jeho reakce byla rychlá. Rukama mě objal kolem pasu a přitáhl blíž k sobě. Spokojeně jsem zavrněla a znovu se na jeho klíně zavrtěla. Cítila jsem, jak ztuhl a já se spokojeně usmála. Zvedla jsem s z něho.
"Pojď" řekla jsem mu jen a chytla ho za ruku. Vstal a vydal se za mnou. Vedla jsem ho na záchodky. Zamkl za sebou dveře a já se k němu otočila. Neváhala jsem ani vteřinu. Ihned jsem si začala sundávat sukni. On taky nelenil. Stáhl ze sebe kalhoty ke kotníkům. Stáli jsme tam proti sobě, já v tangách a on v boxerkách. Přistoupil ke mně a vysadil mě na umyvadlo. Stáhl mi tanga a sobě stáhl boxerky. Viděla jsem tak jeho tvrdého ptáka. Mlsně jsem si oblízla rty a pak slastně zalapala po dechu, když prsty začal dráždit moje pohlaví. Chvíli mě jen dráždil rukou, pak se přisál ústy k mému klitorisu. Slastně jsem vykřikla, když mě začal dráždit jazykem. Křičela jsem stále hlasitěji. Do dlaní vzal moje prsa a prsty začal mnout moje bradavky. Cítila jsem, jak se mi po těle rozlévá žár, který nakonec vyústil v orgasmus. Hlasitě jsem vykřikla a kdyby mě nedržel, spadla bych z umyvadla.
Když se moje tělo přestalo třást, modrovlásek zvedl hlavu a zadíval se na mě s ješitným úsměvem na rtech. Já se taky usmála, teď byl čas na mě, abych si hrála. Svezla jsem se z umyvadla, vyměnila si s ním místo a přitlačila ho k umyvadlu. Padla jsem na kolena a svůdně mlaskla. Vzala jsem jeho tvrdého kámoše do ruky. Nejprve jsem po něm párkrát přejela špičkami prstů. Přiblížila jsem k němu tvář a špičkou jazyka mu přejela po žaludu. Zalapal po dechu a mě se ten zvuk líbil. Ještě jednou jsem přejela lehce špičkou jazyka po jeho žaludu a nakonec ho vzala do úst. Laskala jsem ho jazykem a lehce při tom sála.
Netrvalo to moc dlouho a on mě vytáhl na nohy. Opět mě vysadil na umyvadlo a tvrdě ho do mě vrazil. Jednou rukou mi stáhl podprdu a začal dráždit bradavky a druhou mi začal třít kitoris. Rachle a tvrdě přitom přirážel a já mu vyházela pánví naproti. Cítila jsem, jak se ve mně opět rozhořívá oheň. Podle toho, že vzdychal stejně hlasitě jako já a že byl taky stejně zadýchaný, jsem poznala, že je na tom úplně stejně jako já. Že se brzy udělá.
Po chvíli se moje tělo rozechvělo v křečích již druhého orgasmu. Chvíli na to se udělal i on. Vystoupil ze mě a já po chvíli, kterou jsem potřebovala na vydejchání, jsem slezla z umyvadla. Natáhla jsem si kalhotky a sukeň a srovnala si podprdu. On si natáhl boxerky a rifle. Beze slova odemkl a vyšel ven ze záchodků. Já ještě chvíli počkala a upravila si make-up v zrcadle. Poté jsem vyšla ven a zamířila ze stripu zase do normální části baru.
Když mě Camile uviděla, jen se usmála a připravila mi dalšího Bulla s vodkou.
"Díky." řekla jsem jí a sedla si k baru.
"Tak jakej byl?" optala se mě a já jen pozvedla levé obočí. "Ale no tak, vidim ti to na očích. Byla to dobrá šukačka, že?" Jen jsem se na ni usmála a ona se začala smát.
"Jo to byla."
"Já to tušila." řekla se smíchem a začala se věnovat dalšímu zákazníkovi
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda