Prokletí - Kapitola 1. - Začátek

17. srpna 2013 v 23:04 | DeeDee |  Prokletí
Tak tu mám první kapitolu k Prokletým, je trochu kratší, ale snad to nevadí. Jistě jste si všimli že přibyl cover k povídce, který se teď bude objevovat nad každou kapitolou. Je to vlastně můj úplně první cover, který jsem kdy k povídce měla a opravdu hodně za něj děkuji Deny el Infian. Snad se vám líbí tolik jako mě =D

Otevřela oči a první co uslyšela bylo:
"Vítej mezi nás, Arwin Wierová..."
"Co? Kde... Kde to jsem?" Musela oči opět zavřít, neboť ji bolely. Promnula si je rukou a poté znovu ptevřela. Pokusila se sednout si, ale zatočila se jí hlava a opět padla na polštář.
"Klid. Ještě nějakou dobu tě moc nebudou poslouchat svaly. Proměna tě trochu změnila." ozval se znovu hlas. Smažila se zaostřit na postavu, která se nad ní skláněla, ale bylo to marné. Viděla jen rozmazanou mužskou postavu.
"Kde to jsem? A kdo jste vy?" Arwin začínala být nervózní. Vůbec se jí to nelíbilo. "A jaká proměna? Co jste to se mnou udělal?"
"Jsi tam, kde máš být. A kdo jsem? Jmenuju se Gabriel Cole." představil se. Arwin dost štvalo, že mu nevidí do tváře. Ale cítila se tak slabá. "Mno a o tý proměně. Na to, abych ti o vysvětlil bude ještě času dost."
"Ale..." Chtěla se ho ještě na něco zeptat, ale uslyšela jen bouchnutí dveří, jak ten někdo odešel od ní z pokoje. Vyčerpaně zavřela oči a stočila se do klubíčka.

Vyšel z jejího pokoje a musel se z hluboka nadechnout. Zamířil do svého pokoje a zabouchl za sebou dveře takovou silou, že mu mobil spadl ze stolu.
"Do prdele!" vykřikl a dal pěstí do zdi. To, že tam zůstala popraskaná omítka, mu bylo jedno.
Sedl si na postel a zadíval se na tmavě zelený strop. Stejně tmavě zelenou barvu měly i zdi. I povlečení na jeho postely mělo tmavě zelenou barvu, tak jako čalounění jeho sedací soupravy. Všechen ostatní nábytek byl bílý. Koberec byl taky bílý.
Po chvíli se dveře otevřely a dovnitř vešel Christian.
"Zdarec, tak už je vzhůru?" optal se, když usedl do křesla u okna.
"Co myslíš?"
"Po té ráně myslím že je." zasmál se Chris, ale pak zvážněl. "Myslím, že situace je hodně vážná. Gabrieli, je to opravdu vážný."
"A ty myslíš, že to nevím?!" vykřikl na svého nejlepšího přítele Gabriel. Christian s sebou jen cukl. Byl zvyklý, že se jeho kámoš rychle naštval, ale něco takový? To u něj nebylo obvyklý.
"Promiň. Je toho na mě moc." omluvil se. Christian se jen usmál a kývl.
"Jo to ti věřím. Stačí že ti pomáhám a mám z toho migrény. Jak to, kurva, zvládáš?" optal se smíchem Chris.
"Jak?" ušklíbl se Gab a vzedl se. Došel ke krbu a z římsy vzal láhev whisky. "Takhle."
"Tak to pak chápu. Nalej mi taky." Gabriel vzal dvě sklenky a nalil do nich whisky. Sedl si do křesle na proti Chrisovi a napil se.
"Víš že todle je jen začátek, že?" optal se Christian a zahleděl se na svého vůdce. Ten jen kývl hlavou na souhlas a dál to nerozebíral.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bett Bett | 18. srpna 2013 v 21:19 | Reagovat

super, už se těším na další :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda