Prokletí - Kapitola 2. - Mrcha

20. srpna 2013 v 1:43 | DeeDee |  Prokletí


"Opravdu proměnil nějakou holku?" zavrčela tmavovlasá dívka na svou nejlepší kamarádku.
"Prej jo." odvětila klidně blondýnka.
"Jak to mohl udělat? A bez mého vědomí? Jsem jeho sestra, mohl mi to říct." zavrčela a její tmavě hnědé oči se změnili ve žluté.
"Jen klid, kočko. Ještě si zničíš účes." snažila se tmavovlásku uklidnit její kamarádka. Bylo pro ni těžké někoho uklidňovat, když sama běsnila. Je můj. Jak mi to mohl udělat? ptala se sama sebe a nervózně poklepávala umělými nehty o desku stolu.
"Ty máš co říkat, Bri." ozvala se tmavovláska. "Opovaž se mi poškrábat stůl těmi svými drápy."
"Jasný, jasný. Ti pak když tak koupim novej."
"Myslíš si, že si dělám srandu? Sice jsi moje nejlepší kamarádka už od školky, ale stále jsem sestra vůdce a ty jsi jen mrcha bez postavení." zavrčela a opřela se o opěradlo krvavě rudé pohovky.
"Tak todle jsi přehnala, Amando." blondýnka se zvedla z křesla a došla k Amandě. Vrazila jí facku a přitom jí nehtem škrábla do tváře. Amandě po tváři stekla jediná kapička krve, než škrábnutí zmizelo.
"Ty hnusná mrcho. Todle si vypiješ." vrčela na Briannu Amanda.
"Promiň. Ale víš jak nesnáším, když mi někdo říká mrcho." omluvila se blondýnka a objala svou nejlepší kamarádku.
Am svou kamarádku taky objala, ale pak ji pustila a obešla pohovku, na kterou se svalila. Položila si tuku na čelo a pak si prohrábla vlasy.
"Já stále nemůžu uvěřit, že to udělal. Bez toho, aby o tom někomu řekl. Vědě o tom jen Christian. Ten blbeček co leze Gabovi až do prdele." vrčela Amanda a koukla po Brianně, která se zatím vrátila do svého křesla.
"Jo, je to malej pejsek, a proto potřebuje ochranu od vůdce." zasmála se blondýnka a zkoumala si nehty.
Blondýnka se na Amandu temně usmála. "Budeme ji muset odstranit..."

Asi hodinu po té se Brianna zastavila u Gabrielových dveří. Zaklepala na ně a čekala, dokud jí někdo neotevře. Nikdo otevřít nepřišel. Zkusila tedy zaklepat ještě jednou, tentokrát hlasitěji. Opět jí nikdo neotevřel. Ale věděla, že tam Gab je a že tam s ním je i Chritian. Ten hnusnej, špinavej pes. Nakonec se vykašlala na slušné vychování a prostě vešla dovnitř. Hovor mezi oběma mladíky okamžitě skončil.
"Musím si s tebou promluvit. O samotě." poslední věta byla mířena na Owena.
"Nikomu ani slovo." řekl s povzdechem Gabriel Chrisovi. Ten jen kývl a radši z pokoje odešel. Když zůstali sami, Gabriel se na ni podíval a sedl si do křesla u okna. "Tak co potřebuješ, Brianno?"
"Co? Ty se ještě ptáš?" optala se blondýnka a došla až k němu. Její světle modré tílečko a šedé mini šortky to víc odhalovali, než skrývali. "Hádej." zavrněla se klekla si mezi jeho nohy. Zadívala se Gabovi do očí a oblízla si rty.
"Myslím, že je čas odejít, Bri. Takže mi řekni, co doopravdy chceš, nebo vypadni z mého pokoje." zavrčel Gab a jeho pohled, teď již žlutých očí, v sobě nesl příslib velmi bolestivého trestu. "Počítám do tří. Jedna... Dva... Tři..."
"Tak dobře. Řeknu ti, co chci." odsekla Brianna a zlostně si svého vůdce prohlížela. "Jde o to, že spousta lidí je dost nasraná, že jsi nikomu neřekl o tom, co máš v plánu. Asi nejvíc nasraná je Amanda, hned po ní já."
"Do mých plánů vám je velký hovno."
"Tak to se pleteš. Ami je tvoje sestra. Má daleko větší právo vědět, co se tu děje, než nějaký podřadný pes..." hned jak to vyřkla věděla, že má průser jak prase.
Gabriel byl u ní dřív, než stačila mrknout. Chytil ji pod krkem a jeho stisk byl velmi silný. Bylo mu jedno, že jí způsobí modřiny. Nikdo nesměl urážet jeho a ani jeho blízké, mezi něž se ředila Amanda a Christian, který pro něho byl jako bratr, kterého nikdy neměl. Na pažích se mu začala objevovat srst a nehty se změnily v drápy, které jí zaťal do krku. Pomalu ji zvedl do vzduchu, což nebyl problém, byla malinká.
"Ga-Gabrieli." lapala blondýnka po dechu a kopala nohama. Zarývala mu nehty do předloktí. Nic z toho však nemělo účinek. Docházel jí vzduch.
"Řekni něco podobnýho ještě jedno a ručně tě stáhnu z kůže." zavrčel jí do rudého obličeje. "A teď vypadni."
Brianna dopadla na zem a okamžitě začala lapat po dechu. Dotkla se bolavého krku a tiše sykla bolestí. Minimálně den tam budu mít modřiny. blesklo jí hlavou, ale pak si uvědomila, že to může slyšet. Radši se rychle zvedla a vydala se ke dveřím, ve kterých se srazila s Christianem. Tiše za něj zavrčela a otočila se po Gabovi, který si ji vražedně měřil.
"Co se stalo, že seš tak nasranej? Mno to je vlastně fuk. Naše nová členka s tebou chce mluvit..." slyšela jen od Christiana, než zmizela v chodbě vedoucí ven. 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Styx Styx | 22. srpna 2013 v 12:46 | Reagovat

Mam pocit, že jsem podobný příběh někde četl, ale to nic nemění na tomm, že je fakt povedený :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda