Prokletí - Kapitola 4. - Můj svět

23. srpna 2013 v 0:00 | DeeDee |  Prokletí


Gabriel s Christianem stáli na střeše domu a sledovali východ slunce. Nikdo nic neříkal, nikdo nerušil magickou chvíli tím, že by se byť jen o milimetr pohnul. Zrození nového dne znamenalo, že mohou žít o den déle. Že se mohou smát a radovat se s přátely. Ovšem oba dva věděli, že tato idilka nebude trvat věcně. Jednou, dřív nebo později, nastane den, kdy budou jejich životy vyset na vlásku.
"Gabrieli, víš že jsi pro mě jako bratr, ale takhle to dál nejde. Spousta vlků je nervózních. Už jsme moc dlouho bez vůdčího páru. Od odby, kdy umřeli vaši rodiče jsi vůdcem ty, ale už jsou to tři roky. Všichni tady potřebujeme jistotu, kterou nám ty sám nedokážeš dát." řekl Christian, když slunce vyhrálo svou bitvu nad nocí a celou oblohu zahalilo zlaté světlo. Ze střechy na zem to vzali skokem. A to doslova. Lykajové měly rádi výšky, rádi skákali.
Gabriel dopadl v podřepu na zem. Zvedl se a zadíval se na Chrise, který stál hned vedle něho.
"Já vím!" vykřikl. "Já vím, ale koho si mám jako vybrat? Tu mrchu Briannu? Sám víš, že tu není moc lykajek, ze kterých bych mohl vybírat." zavrčel už o dost tišeji, ale přesto dost hlasitě.
"Briannu? Mno fuj," zasmál se Christian.
"Přesně tak, fuj." Oba dva se začali hlasitě smát. Několik starších lykajů se na ně otočilo a když si uvědomili, že je to jejích vůdce, sklopili hlavy a rukou vytvočili ve vzduchu kruh na znamení věčné věrnosti. Oba mladíci jim kývli na pozdrav a dál se smáli.

Odpoledne došel Gabriel pro Arwin a společně vyšli ven. Procházeli se po městě, které bylo vystavěno uprostřed lesa. Skryté před očima cizích lidí. Šli vedle sebe a Gabriel čas od času ukázal na nějakou budovu a řekl o ní pár věcí. Například tamhle je společenská místnost, jídelna, atd.
Došli k menší budově. Měla jen dvě patra. Přízemí bylo vedené v jasných, veselých barvách. První patro bylo zase v barvách příjemných a klidných.
"To je naše škola. V přízemí je školka a v patře se učí starší děti. Vzadu je zahrada, kde si děti můžou kdykoliv hrát." řekl jí a sledoval její reakci.
"Páni. Můžeme se tam jít podívat?" optala se Gaba a on jen kývl na souhlas.
Vešli do budovy a zamířili do školky. Na zemi si tam spolu hrálo několik dětí a k Arwiině překvapení tam bylo i pár vlčat.
"C-co to je? Proč jsou u těch dětí vlci?" optala se roztřeseně.
"To jsou další děti. Jen si chtěli hrát trochu jiným způsobem." odvětil Gabriel s úsměvem a došel ke dvěma malým vlkům, kteří se snažili bojovat. "Hej, nechte toho prckové." napomenul je s úsměvem. Oba vlčci se ihned přestali pošťuchovat a ihned k němu docupkali na svých vratkých nožkách. Začali se o něho otírat a šťouchali do něho čumáčky. Gab je oba pohladil a otočil se na Arwin, která to všechno pozorně pozorovala.
"Pojď si je pohladit, nic ti neudělají." vybídl ji. Váhavě si klekla a natáhla ruku. Jedno z vlčat si přestalo všímat Gaba a začalo se lísat k Arwin. S úsměvem na tváři ho pohladila a pak udiveně ucukla, když se vlče přeměnilo na asi pětiletého kluka a hnědými vlasy. Arwin vykřikla a začala couvat. Gabriel si povzdychl a zadíval se na Arwin.
"Prosím nekřič, děti by mohly začít brečet." řekl jí a Arwin ztichla. "Prosím, uklidni se."
"T-to není pravda. Todle se nestalo. Lidé se nedokážou proměňovat ve vlky." říkala skoro hystericky. Gabriel k ní došel a chytil ji za ramena.
"Mi taky nejsme lidé a ty už taky ne. Takže se s tím budeš muset smířit." zavrčel jí do obličeje. To Arwin naštvalo. Rozmáchla se a vrazila mu facku.
"Jestli na mě ještě jednou zavrčíš, tak ti dám nejen facku, ale ještě k tomu tě kopnu rovnou do koulí a to tak, že se svalíš na zem a budeš fňukat jako malej fracek. Mám dost pocuchaný nervy, takže věř, že bych to bez sebemenších výčitek udělala." Řekla mu pevným hlasem. Její předchozí šok byl ten tam. Gabriel se jen usmál a pustil ji. To, že mu vrazila facku ho udivilo. Nebyl zvyklej, že by mu někdy někdo odporoval, nebo mu dokonce jednu vrazil. Odstoupil od ní a zadíval se na šokované pohledy vychovatelek a dětí.
"To je v pořádku." řekl jim a opět se zadíval na Arwin. Byl si jistej, že se její mysl konečně spojuje s vlkem, který se v ní zrodil.
"Jestli si myslíš, že to neudělám, tak..."
"Věřím ti," odvětil s úsměvem Gab. "Pojďme radši odsud, nechci to totiž zažít zrovna tady před dětmi."
Společně vyšli ven a Arwin se na Gaba otočila. "Ehm... Nevím kde začít. Asi takhle. Věřím ti, že nejste normální lidé. Neboť kdyby jste byli normální lidé, já bych byla blázen." nevesele se zasmála. ?a jelikož já nejsem blázen, teda alespoň doufám že nejsem, takže ti věřím. Ale nevěřím, že bych byla jednou z vás. Že bych se měla proměnit ve vlka."
"Uvěříš," zamumlal tiše Gabriel. "A to velmi brzy..."

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda