Prokletí, Prolog - Vzpomínky III.

16. srpna 2013 v 17:55 | DeeDee |  Prokletí
Tak tu mám poslední část prologu... Tak snad se Vám bude líbit, doufám že ano.


Párty po plese byla v plném proudu. Děti se smály, křičely, objímali se a líbaly. V tom chumlu těl byli Dan s Arwin Stáli a jen se objímali.
"Pojď, vypaříme se." pošeptal jí do ucha. Arwin se jen zasmála a souhlasně kývla. Ruku v ruce odešli ze školní tělocvičny a nakonec opustili školu.
"Kam jdeme?" optala se nervózně Arwin, když společně mířili k lesu za internátem.
"Do altánku, co je u jezera." odvětil jí klidně jají přítel a dál ji vedl lesní cestičkou.
"Já nevím. Nelíbí se mi to tu. Mám strach, pojďme se vrátit." žadonila dál tmavovlasá dívka, ale Daniel byl tvrdohlavý. Dál ji vedl temným lesem.
Oba jako na ráz zastavili, když uslyšeli temné vrčení za svými zády. Po chvíli se objevilo znova, tentokrát před nimi. Uslyšeli prasknout větvičku. Arwin se pevně chytila ruky svého přítele a on jí ruku stikl. Stoupl si před ní, byl rozhodnutý bránit svou přítelkyni vlastním tělem.
Proti Danielovi stanul vlk. Měl tmavě šedou srst a oči mrazili jako led. S vrčením se k nim blížil. Dan udělal krok v před a snažil se ho zahnat.
Když Dan uslyšel křik za svými zády, otočil se a spatřil dalšího vlka, tentokrát černého s očima jasně žlutýma. Zakousl se Arwindo krku a trhl hlavou. Vyrval jí kus masa.
"Arwiiin!" vkřikl a chystal se k ní vyběhnout, ale cestu mu zastoupil onen šedý vlk.
Zadíva se na šedého vlka a ztuhl. Byl si jistý, že v jeho tváři vyděl spokojený a poté posměšný úšklebek. Chvíli na vlka jen zkoprněle civěl, ale pak k němu vlk udělal krok. Daniel začal couvat. Vlk cvakl čelistma kousek od Danielovi nohy. Mladík se dal na útěk, neboť věděl, že své přítelkyni už nepomůže. Se slzami stékajícímu po tváři vyběhl z lesa doproázen výsměšným vlčím vytím.
Doběhl do školy, kde Dana zastavila Marry s Renem.
"Dane, kde je Arwin?" optala se ho Marry.
"Tam... Venku... Vlci..." Snažil se jim to říct, ale přes slzy a šok to nedokázal říct. Jen zběsile ukazoval ven směrem k lesu.
"No tak chlape, uklidni se." řekl Ren, ale Dan ho jakoby neslyšel. "Pane řediteli!" vykřikli Marry s Renem zároveň. Ředitel k nim hned zamířil. Podíval se na Dana, který stále brečel. Vzal ho za paži a vedl ho k židli, na kterou ho usadil.
"Doneste mu vodu." nařídil. "A ty, Dane, mi řekni, co se stalo." pobídl ho jemně.
"Tam... Tam venku. Chtěl jsem ji vzít k jezeru. Napadli nás..."
"Jen klid. Kdo vás napadl? A kde je Arwin?" ptal se dál ředitel. Někdo mu donesl vodu. Podal ji Danovi a nechal ho, aby se napil. Mezitím hudba umlkla a všichni pozorně poslouchali.
"Danieli, kde je Arwin a kdo vás napadl?" optal se znovu ředitel, když se neměl o odpovědi.
"Zabili ji. Zabili Arwin .." Daniel schoval obličej do dalní a začal hlasitě vzlikat. Marry začala taky plakat. Ren svou přítelkyni pevně objal a smutně se díva na Daniela, v očích se mu leskly slzy. Mnoho dívek taktéž propuklo v pláč. Všichni byli v šoku z toho, co slyšeli.
"Kdo ji zabil, Danieli?" optal se ho opatrně ředitel a jemně mu stiskl rameno.
"V... Vlci... Napadli nás a ji zabili, přímo přede mnou." řekl Dan.
"Odveďte ho do pokoje!" zvolal ředitel hlasitě. Pár studentů se Dana ujalo a společně ho odvedli do jeho pokoje. Dan jakmile ulehl do postele, vyčerpaně usnul.

O dva dny déle:
Ležela v posteli a u dveří do pokojo stál vysoký muž. Vlasy barvy ebenu mu padaly na ramena. Černé oči měl zavřené, ale bedlivě poslouchal okolní zvuky. Vůbec se mu nelíbilo, že ji takto napadl, ale ona se mu dokonale hodila. Měla v sobě potenciál a proto ji pokousal. Jejího přítele nechal na živu jen roto, že nejsou vrazi. Když uslyšel, že se lehce pohnula, střelil k ní pohledem.
"Už jsem si dělal starosti. Nikomu netrvala proměna tak dlouho jako tobě. Už jsem si myslel, že jsi umřela." řekl tiše a došel k její posteli a sklonil se k dívce. Zadíval se do čokoládových očí.
"Vítej mezi nás, Arwin Wierová..."

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda