Prokletí, Prolog - Vzpomínky I.

14. srpna 2013 v 22:06 | DeeDee |  Prokletí
"Kdybych mohl, všechno bych udělal jinak." zoufal si Daniel.
"Ale no tak, není to tvoje vina." snažila se ho uklidnim Tina.
"Ale je. Neměl jsem jí tam vůbec brát. Kdyby jsme tam nešli, tak by ještě žila." trval na svém. Zvedl se z gauče a prošel pokojem. Zastavil se před oknem o které si opřel čelo. Zahleděl se do lesa, který byl za internátem.
"To není jistý, měla přeci vrozenou srdeční vadu." dál ho uklidňovala Tina.
"Nezasloužila si to. Nezasloužila si zemřít takhle." Danielovi se po tvářích. "Proč?!" zařval a vrazil pěstí do okení výplně. Ta praskla a vysypala se do pokoje i ven, kde padala na zem, jako třpytivé diamanty.
"Dane..." vykřikla Tina, když si všimla krve na jeho ruce. Chtěla mu to jít obvázat, ale on ji pouze hrubě odstrčil.
"Kdybys... Kdybys něco potřeboval, tak víš kde mě hledat." řekla pouze Tina a odešla z pokoje.
Daniel si sedl zpátky na postel a vzpomínal na Arielu. Na to, jak zemřela.O dva dny dříve:
"Co si vezmeš na maturitní ples?" optala se Arwin své mladší sestry Marry.
"Nevím. Asi ty fialové šaty." odvětila s úsměvem Marry svému staršímu dvojčeti. Ta se jen usmála a kývla na srozumněnou.
"A co si vezmeš ty, Arwin?" optala se jí sestra.
"V tom je právě ten problém. Nevím." zaúpěla Ari a padla na postel. V tu chvíli někdo zaklepal. "Dále." zavolali obě dívky. Dveře se otevřely a dovniř vešel Daniel.
"Zdravím. Tak jak se těšíte na večerní ples?" optal se jich. Došel k Arwinině posteli, na kterou si sedl. Arwin se taky posadila a objala svého přítele zezadu kolem pasu. Hlavu si položila na jeho rameno.
"Mooooc!" vykřikla Marry. Pak se podívala na Arwin. "Jen Ari si nemůže vybrat šaty." Arwin po ní hodila zlostným pohledem.
"Ty si nemůžeš vybrat šaty?" otočil se na ni Dan s úsměvem.
"Mno, nemůžu." odpověděla Arwin s úsměvem. Pak se ale zamračila, když se Dan zvedl a zamířil ven z pokoje.
"Kam...?" Chtěla se ho zeptat kam jde, ale on jí skočil do řeči.
"Hned jsem zpátky, jen pro něco dojdu." Arwin jen kývla a dívala se na zavírající se dveře.
"Pro co myslíš že šel?" optala se Marry své sestřičky. Arwin jen zavrtěla hlavou na znamení, že neví.
Po chvíli se david vrátil a v náručí měl velkou krabici. Došel až k Arwin a sedl si vedle ní. Podal jí krabici se slovy, že ji má otevřít až ve chvíli, kdy se bide chystat na ples. Obě dívky si vyměnili zmatené pohledy a Daniel se pouze zasmál. Vzal Arwin lehce za bradu a pak ji jemně políbil.
"Udělej mi tu radost a alespoň jednou mě, prosím, poslechni." pošeptal jí do ucha a zastrčil jí pramen vlasů, který jí padal do očí, za ucho. Naposledy se jejich rty setkali a Daniel odešel z pokoje.
Marry došla k sestře a klekla si před ní. "Do plesu zbívají ještě čtyři hodiny, co se takhle jít projít?" optala se jí a Arwin nadšeně souhlasila. Obě se oblíkli do teplého oblečení, neboť i teď, v dubnu, byla celkem zima. Arwin se naposledy otočila na tajemnou krabici na své posteli a pak i se sestrou odešla z pokoje.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 snit-neni-hrich snit-neni-hrich | Web | 14. srpna 2013 v 22:21 | Reagovat

Je to celkem zajìmavý, jen mě štvou trošku ty chyby jako třpYtivý a pod. :)

2 DeeDee DeeDee | Web | 14. srpna 2013 v 22:45 | Reagovat

díky a ty chyby? každý občas napíše hovadinu xD

3 Deny el Infian Deny el Infian | E-mail | Web | 17. srpna 2013 v 9:29 | Reagovat

Je to pěkný, krátký a to je přesně to co mi vyhovuje :D

4 Kall Kall | Web | 17. srpna 2013 v 11:54 | Reagovat

[3]: =DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda