Prokletí, Prolog - Vzpomínky II.

15. srpna 2013 v 16:53 | DeeDee |  Prokletí
Zdravím... Mám pro vás druhou část prologu. Bude ještě jedna tak se těšte =D
Mám pro vás pár úprav ke svému psaní... Nyní můžete v příběhu klikat na rúzné odkazy, abyste si to lépe užili. Například tam budou odkazy na hudbu.
A ještě jedna úprava. Pod každou kapitolou budou tři políčka.
Předchozí, Saznam kapitol a Další
Je to pro rychlejší přecházení mezi kapitolama ;D tak snad se vám to bude líbit.Daniel čekal na svoji přítelkyni a začínal být nervózní. Její sestra už byla v tělocvičně, kde se ples konal, a teď tančila se svým přítelem Renem.
"Kde jen může být?" divil se tiše a už asi po sté se koukl na svoje hodinky.
"Určitě za chvíli dorazí." uklidňoval ho jeho nejlepší kámoš Jack. "A hele..." Lehce se usmál a ukázal ke dveřím. V nich stála Arwin. Na sobě měla šaty od něho a nehorázně jí to slušelo. Svoje jinak vlnité hnědé vlasy měla vyžehlené a nechala si je rozpuštěné, což se mu nehorázně líbilo. Chvíli jen stál a zbožně si ji prohlížel, ale pak se za ní vydal.
"Vypadáš úchvatně." vyslovil to, co si myslel nejen on. Vzal její ruku do své a vedl ji nejprve k fotografovi, kde se spolu vyfotili. Následně ji vzal na parket. Zrovna byl slavnostní nástup všech maturantů. Arwin s Danielem se čekali až budou vyzváni k tomu, aby předstoupili. Z reproduktorů se linula úchvatná hudba.
"Daniel Ward" vyzval ho ředitel školy. Předal mu šerpu a byl slavnostně prohlášen za maturanta.
"Arwin Wierová." vyzval ji taktéž ředitel. Jstejně jako Daniel a všichni před ní, dostala šerpu a byla slavnostně prohlášena za maturantku.
"MarryAnn Wierová." Po ní následovalo ještě šest studentů. Pak byly všechny ceremoniály, krom jednoho, u konce.
"Studenti, zbývá nám už jen dvě věci. Vyhlásit nejhezčí pár ročníku a vybrat krále a královnu plesu." Na tuto chvíli čekali všichni. Během celého večera studenti hlasovali pro své favority. "Tak nebudu vás, moji milí studenti, už déle napínat. Po sečtení hlasů vyšli jako jasní vítězové v soutěži 'O nejhezčí pár' Daniel Ward a Arwin Wierová. Gratuluji."
Studenti propukli v ohlušujísí jásot. Daniel s Arwin si jen vyměnili nechápavé výrazy, které se následně změnili v úsměvy. Všichni věděli, že ten kluk s krátkým hnědým hárem a hnědýma očima patří k té usměvavé hnědovlasé dívce s očima jako jantar.
Ruku v ruce vyšli na pódium a převzali si od ředitele cenu v podobě kuponu do restaurace kousek od školy. Oba poděkovali a chystali si jít z pódia pryč, když Marry vykřikla:
"Pusu! Pusu! Pusu!" Všichni se rozesmáli, ale postupně se přidávali další a další, až v místnosti nebylo slyšet nic jiného, než ohlušující křik mladých lidí.
Daniel se tomu zasmál a stáhl si Arwin k sobě do náruče. S úsměvem ji pohladil po tváři a ona mu úsměv oplatila. Pomalu k ní sklonil tvář a jejich rty se setkali ve sladkém polibku.Studenti na parketu začalí hvízdat, tleskat a vykřikovat. Dan si jich nevšímal, jen dál líbal svou milovanou Ariel.
Vyrušil je ředitel, který si s úsměem odkašlal a pokračoval ve vyhlašování výsledků. Dan s Ari se vrátili na parket a pomalu mířili pryč z tělocvičny. Ale cestu jim zastoupili Marry s Renem.
"Nikam nejdete, dokud nevyhlásí krále a královnu." řekla jim Marry s úsměvem.
"Jo, nikam. Co kdyby vás vybrali?" peidal se Ren a Daniel jen protočil oči.
"Prosím tě, nás nevyberou, my..." nestihl to doříct., neboť ředitel právě zvolal:
"Králem letošního plesu se stává..." na chvíli se odmlčel. "Daniel Ward!" zvolal hlasitě. Dan ztuhnul na místě, když se na něho zaměřila světla.
"Jak jste to věděli?" špitl směrem k Marry a Renovi. Ti se jen zaculili se slovy, že o ničem nevědí. Dan je propálil pohledem a vydal se zpět k pódiu. Vylezl na něj a nechal se ředitelem korunovat.
"Mno a aby byl královský úplný, musíme vyhlásit i královnu. Královnou letošního plesu se stává, Arwin Wierová!" Ariel jen nechápavě zírala na ředitele. "Arwin, mohla byste prosím přijít sem k nám?" optal se jí ředitel s úsměvem, ale Ari se stále neměla k pohybu. Marry do ní musela drcnout loktem.
Když bylo po korunovaci, šel si královský pár zatančit a zahájit tak ples jako takový. Hrála hudba z Pearl Harboru.
Daniel vzal Ari za ruku a objal ji jednou rukou kolem pasu.
"Miluju tě." zašeptal jí do uhca a začali tančit. Nejprve tančili sami, ale po chvíli se k nim přidali další studenti. Ani ne po deseti minutách začala hrát hudba od Linkin Park a ples se změnil na pořádně halsitou párty.

O dva dny déle:
Daniel stále seděl na posteli a z očí se mu hrnula jedna slza za druhou. Toho večera jeho milovaná Ariel zemřela. Zemřela, neboť byl tvrdohlavý a trval si na svém. Kdyby ji býval poslech, nemusel by ji ztratit. Nemusel by ji zabýt zatoulaný vlk, který pak utekl. Zvedl se z posltele a došel k oknu. Zadíval se do temného lesa za internátem.
"Zabiju tě!" vykřikl. "Zabiju tě za to, že jsi mi ji vzal!" řval. Rána na ruce mu stále krvácela, ale jemu to bylo jedno. Unaveně se svezl na zem a sedl si vedle skleněných střepů z rozbitého okna.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda