Čistá srdce/Kapitola 1.

26. ledna 2014 v 17:28 | *Rin* |  Čistá srdce
Tak po době vám přináším první kapitolu ČS. Musím říct, že je taková, mno nevim jak to popsat. To je jedno. Snad se vám bude líbit.

Druhý den ráno stál Max před pokojem Erin a uvažoval, zda-li zaklepat. Když už se konečně odhodlal k zaklepání, dveře se otevřeli. V nich stála Erin, majíc na sobě lehké bílé šaty, které jí sahaly ke kolenům. Mírně vlnité vlasy měla rozpuštěné, takže jí sahaly až po boky.
"Ahoj, Maxi. Chceš jít dovnitř, nebo tu budeš stát ještě hodinu?" optala se ho a ustoupila ze dveří. Max jimi prošel a vešel do obýváku, kde se nacházelo to samé, jako u něj v pokoji. Byl tu stůl s počítačem, gauč, dvě křesla a televize. Dále tu byla menší skříňka s poličkami a knihovna. Max si sedl na jedno z křesel a Erin si sedla do druhého.
"Tak, copak jsi mi chtěl, veliteli?" optala se s milým úsměvem na rtech.
Vypadá přesně jako její matka, když se usmívala... pomyslel si velitel odboje, dívajíc se přitom na svou mrtvou dceru.
"Mám na tebe pár věcí. Začnu asi tím, že se tě zeptám... Na svojí minulost si stále nevzpomínáš?" jeho hlas při té otázce zněl krapet nejistě.
"Ne, proč?" odpověděla.
"Jen mě to zajímá. Takže teď k té druhé věci. Ta se týká tvé následující mise..."
"Mise? Neříkal jsi náhodou včera, že mě z misí stahuješ?" optala se udiveně Erin.
"Ano, to jsem říkal. Toto nebude obvyklá mise, na kterou jsi zvyklá. Tvým úkolem bude pouze vystoupení na koncertě. Zbytek bude na nás. Ty nám budeš dělat pouhé krytí. Ty a zbytek členů Dark Soul budete normálně vystupovat, zatímco já a moje skupina budeme provádět druhou část mise. Navíc se konečně Padlí ukáží veřejnosti. Začne oficiální válka proti WOP, proto tobě musí zůstat krytí." řekl Max a bedlivě přitom sledovat výraz v Erinině tváři.
"Co přesně budete dělat vy ve chvíli, kdy budu vystupovat?" optala se Erin a zabodla pohled svých černých očí do velitelových.
"Chystáme se zmocnit vysílací věže, na kterou se napíchneme a odkud se bude taky vysílat náš program." prozradil vůdce odboje. "Mno to by mělo být asi tak všechno. Mise proběhne ode dneška za deset dní, takže se na to připrav. Do té doby máš zakázáno opouštět velitelství." S tím Max opustil Erinin pokoj.
Erin jen chvíli seděla v křesle a uvažovala nad misí, která ji čeká. Náhle se ovšem ozvalo klepání na dveře. Zvedla se tedy a šla se podívat kdo ji to přišel navštívit. Otevřela dveře a v nich stál Klain. Zástupce velitele a osoba, kterou Leo nenáviděl.
"Klaine... Co tu dělá..." Erin ani nestačila doříct otázku, když jí Klain položil ruku na ústa a zatlačil ji zpátky do pokoje. Zavřel dveře, které následně zamkl a přirazil Erin ke zdi. Přitiskl se k ní, tudíž byla Erin uvězněná mezi jím a zdí. Stále měl jednu ruku přes její ústa a druhou jí držel úzká zápěstí nad hlavou.
"Konečně. Víš jako dlouho jsem na to čekal? Víš jak těžké bylo vidět tě s tím debilem Leonelem?" šeptal jí do ucha, které přitom lehce okusoval. "Jsi krásná. Jsi úžasná..." šeptal. Kolenem se vecpal mezi její stehna a tím jí donutil roztáhnout nohy. Spustil ruku z jejích úst a než stihla něco říct, přisál se k jejím rtům těmi svými. Volnou rukou jí začal přejíždět po těle. Sjel po linii jejího krku, přes rameno a paži a zastavil se na jejím boku. Chytil jí kolem pasu a přitiskl ji k sobě ještě blíž.
Erin jasně cítila, jak vzrušený je, ale ona jeho pocity nesdílela. Podařilo se jí odtrhnout od jeho úst.
"Prosím... Prosím přestaň, Kaine. Proč to vlastně děláš?" ptala se ho a po tvářích jí stékaly slzy.
"Jsi moje..." řekl a políbil ji na linii brady. "Jsi moje a já tě Leovi nenechám..." Opět ji políbil, tentokrát na linii krku. "Leo nemusí mít vždycky všechno. Leo měl vždy to nejlepší, ale co jsem měl já? Nic... Takže jsem si rozhodl vzít to, co je pro něj nejdůležitější, a to tebe. Bohužel jsem se zamotal do vlastní pavučiny..." Znovu ji políbil na krk. "Okouzlila jsi mě na první pohled a čím víc jsem tě znal, tím více jsem tě zbožňoval." pravil a přesunul svoje rty na její klíční kost.
Pomalu s ní začal couvat ke gauči. Hodil jí na sedačku a zalehl ji. Stále držel obě její zápěstí ve své ruce, takže se mu nemohla bránit. Druhou rukou sjel k lemu jejích šatů, který se jí ,při dopadu na gauč, vyhrnuly až do půlky stehen. Prsty vklouzl pod látku a začal ruku posouvat stále víš. Zastavil se na jejím břiše.
"Máš opravdu jemnou kůži. Úžasnou a teplou..."
"Pusť mě. Prosím... Prosím Klaine, pusť mě."
Erin po tvářích stékaly slzy a její černé oči byli rozšířeny strachem. Náhle se ale v jejím pohledu něco změnilo. Strach vystřídal chlad a síla.
"Řekla jsem, pusť mě!" zavrčela a cukla rukama od sebe. Klain neudržel její zápěstí. Osvobodila se, ale nesnažila se ho shodit. Sledovala jeho zmatený výraz.
"Co... Co se to děje?" divil se Klain nervózně.
"Chtěl by jsi to vědět? Pokud to chceš doopravdy vědět, řeknu ti to. Ale nebude to zadarmo..." řekla Erin a oblízla si rty. Mezi pootevřenými ústy se zableskly zuby ostré jako žraločí.
"K-kdo jsi..?" ptal se Klain vyděšeně.
"Já jsem s..." Než stihla doříct větu, ozvalo se bušení na dveře a následná rána.
"Erin?! Erin, jsi v pořádku?" ozval se z poza dveří hlas.
"Le... Le-o." pronesla Erin tiše. Následně se chytila za hlavu a bolestí vykřikla.
"Erin!" vykřikl Leo zpoza dveří. Opět začal vrážet do dveří, které následně nevydržely nápor a praskly. Leonel vběhl do pokoje a zůstal v šoku stát, když spatřil Klaina ztuhle sedícího na bolestí se zmítající Erin. Neváhal ani vteřinu, rozeběhl se k nim.
"Ty zasranej hajzle, za todle tě zabiju..." zařval a vrazil Klainovi pěstí...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Night Huntress by Jeaniene Frost

Night Huntress od Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost Night Huntress by Jeaniene Frost
Vampire Academy by Richelle Mead Dům noci od PC Cast & Kristin Cast House of Night by P.C. Cast & Kristin Cast Nightshade by Andrea Cremer Mercedes Thompson Patricia Briggs Halo Alexandra Adornetto


VŠECHNY STAMPS-KY BYLY STAŽENY ZE STRÁNKY deviantart.com

Kuroshitsuji Stamp by AnDarkPrincessKuroshitsuji stamp by rikuwolfstamp: Grell has a nosebleed by Isi-DaddyUndertaker Stamp 2 by KitWolfrenBleach Stamp by Princess-Mer-TigerzStamp - Bleach: Hiyori 2 by SuxinnBleach stamp 2 in motion by SnapesImpBleach stamps : Yoruichi by Kyone-hYachiru Stamp by Anatha-HimeGin Ichimaru Stamp 4 by omnicatbusYoung byakuya stamp by TkaczkaBLEACH - Ginran Stamp by WarrayfinsonBLEACH - Ulquihime Stamp by WarrayfinsonBleach Ichigo stamp by OtomeNishikiukitake by meimei-stampsRyuk Death Note Stamp by NeyjourDeath Note Stamp by MoliskiDeath Note stamp - Light by rileymaifairy tail stamp by HavickTheLionStamp - Fairy Tail 02 by Kaki-GraphicsNatsuxLucy - stamp 2 by Hele-JaguarSOUL EATER by 80avatarfan80Soul Eater Stamp by WK580iSoul Eater Stamp by AlClairKiritoxAsuna Stamp by ShiyuiStampfemenina3 by ScarlettVampyMirai Nikki stamp by luckygirlmarinaCreepy Anime Grins Stamp by Sesshy-kunJohto Starters by azianwolfdollPikachu pimp slap stamp by xselfdestructiveElfen Lied 1.0 by deathshadow7127I_love_manga-stamp by kluska-chanDO NOT FAVE - I Love Anime by stamps-clubI Love Anime Stamp by LiMT-Art

Bleach Stamp -Espada OP- by ice-fireBleach Stamp -Ichigo_Hichigo- by ice-firestamp 03 by love-rikaUlquiorra Stamp XII by DarknessMyrkurByakuya and Yachiru- Stamp by kairiSparda